شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hellboy - 2013-04-30 03:01 PM

دادا اول نوع ماهی که بیشتر میخای صید کنی انتخاب کن و پولتو الکی خرج نکن جنس خوب بخر تا پشیمون نشی دادا

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-04-30 03:03 PM

ممنون hellboy جانKhansariha (8)والله یه چیزی باشه که برای برنامه پس فردا کارمونو راه بندازهKhansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hellboy - 2013-04-30 03:24 PM

اگه واسه یه برنامه ساده میخاین که زیاد خرج نکن یه چوب تلسکپی و یه چرخ ساده کارتون رو راه میندازه بین 50 تا 100 بیشتر خرج برنمیداره

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-04-30 03:29 PM

ممنون با حدود 200 میشه چیز عمری و خوب برداشت؟؟اگه نوعش رو هم بگید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohajr - 2013-04-30 09:12 PM

داداش به نظر من شما این کار را بکن یه چوب بگیر که نه زیاد بلند باشه نه کوتاه مثل 210 یا 270 به خاطر این میگم که طرف اصفهان شما هم میتونید داخل سد ماهیگیری کنید و هم داخل رودخانه . اطراف رودخانه ها معمولا درخت هست پس باید فکر این باشید که چوبتون گیر نکه و داخل پرتاب به درخت برخورد نکنه و نشکنه که اگه بخواهید یه چیز متوسط بگیرید بین 35 تا 45 میشه و حالا میرسیم به چرخ اگه بتونید یه چرخ دو کلاجه پیدا کنید خیلی خوبه به خاطر این میگم دو کلاجه که یک نخ مخصوص ماهیگیری داخل دریاچه و سد بگیرید و ببندید دور یکیشون و یک نخ هم مخصوص رودخانه و ماهی قزل بگیری این چرخ ها هم دیگه فکر کنم یه 150 تومن میشن .
حالا اگه خواستید بگید تا زنگ بزنم یه قیمت دقیق از دوستم بپرسم و بهتون بگم .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-05-01 08:38 AM

ممنون از راهنمایی هه عزیزان دیروز با دادا مسیح به اتفاق رفتیم و لوازم رو تهیه کردیمKhansariha (219)Khansariha (8)
مهرداد جان شما برنامه رو میاید یا نه؟؟؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohajr - 2013-05-01 09:13 AM

اره داداش من هم صد در صد میام . راستی دوستان من با یکی از دوستام که پریروز رفته بودن ماهیگیری نزدیکای اون جایی که حالا میخواهیم بریم صحبت کردم گفت میتونید از سیستم پشه هم استفاده کنید البته از پشه های خیس که زیر اب میرن چون گفت اب یکم گل الود بود . حالا اون که از سیستم پشه هم تعریف میکرد .
حالا من مقداری کرم جمع کردم ولی باز هم اگه شد سیستم پشه را با خودم میارم .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-05-01 01:32 PM

سلامKhansariha (8)
بله امین جان ما هم هستیم Khansariha (399)در رکاب دوستان کسب مهارت و فیض کنیمKhansariha (219)
یه ماهی توپ بخوریمKhansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-05-01 04:12 PM

اکی مهرداد جان با هم هماهنگ میکنیم.وسیله دارید؟؟؟؟Khansariha (8)
شماره خودت و مهدی رو هم برام بیزحمت بفرست پاک شدهKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-05-01 11:54 PM

بر وبکس همشهری ماهی گیری خوش بگذره Khansariha (48)
ماهم منتظر گزارشات تصویری میمانیمKhansariha (226)