شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-06-11 06:43 PM

(2013-06-05 10:36 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به همه اصفهانی های عزیز
من چند روز پیش زنگ زدم فروشگاه سمسارزاده برای واشرسرپیستون دیانا27 که گفتن داریم به قیمت 38 تومان.منم پرسیدم جنس اصلیشه دیگه؟گفت نمی دونم ازاین چرمیاست ویه شماره ای داد وگفت این تعمیرکارمونه از این بپرس جوابتو میده.زنگ زدم بهش گفت مال 27 نداریم .ازیه طرف فروشندش میگه داریم.
حالا اگه کسی خونش یامسیرش اون دور وبراست میتونه یه زحمتی بکشه وته وتوی قضیه رو دربیاره؟وازطریق پ خ بهم اطلاع بده؟ باتشکر

ﺳﻼﻡ.
ﻣﻦ ﺭﻓﺘﻢ ﺩﻳﺪﻡ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﭼﺮﻣﻴﺎ ﻗﺪﻳﻤﯽ ﺩﺍﺷﺖ. ﺍﮔﻪ ﺑﺮﺍﯼ 27 ﺟﺪﻳﺪ ﻳﺎ ﺷﺎﺩﻭ 1000 ﻣﻴﺨﺎﯼ ﺑﻬﺶ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-06-12 12:35 PM

عرفان جان اگه بخوان قرار بزارن واسه شکار توی سایت هماهنگ میکنن که ببینیم ما هم میتونیم همراهشون بریم یا نه؟؟؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2013-06-12 12:45 PM

دادا ی پ خ به مسیح جان بده راهنماییت میکنن.......هر جمعه میرن تیراندازی اگه بتونن میبرنت....در ضمن دادا کسی فنری نداره همه اینجا پی سی پی بازن.....شما واسه خرید فنری بهتره با تاپیکای خارجی مراجعه کنی عزیزم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-06-12 01:06 PM

دوست عزیز برای شکار که دیگه بیرون نمیریم اما برای تیر اندازی چند وقتی هست که
وقت نشده بعضی از دوستان گرفتار هستند Khansariha (290)
چرا نمیشه با مسیح جان هماهنگ کنید حتما خوشحال میشن یه دوست به جمع دوستان اضافه بشهKhansariha (256)
شاید شما هم اغفال شدیدو پی سی پی سوار شدید خخخخخخخخخKhansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-06-12 09:30 PM

درست میشه من هم مشکل داشتم اما خدا رسوند کار شما هم درست میشه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - miladshafiei - 2013-06-19 10:42 PM

چقدر بده که دیگه دوستان همه گرفتارن و وقت ندارن برای تیراندازی . قبلا دلمون فقط به آخر هفته ها خوش بود که با دوستامون میریم چندتا تیر میندازیم و روحیمون عوض میشه . مسیح عزیز هم چند وقته گرفتاره . امیدوارم هرچه زودتر تمام مشکلات و گرفتاری هاش تموم بشه . Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-06-20 11:45 AM

اخ گفتی منم دلم لک زده برای تیر اندازی ساچمه های من که داره تاریخ
انقضاشون تموم میشه خخخخخخخخخ ای تی هم خیلی بی تابی می کنه
تقدیم به بروبچKhansariha (8)
[تصویر: 13717160321.jpg]
[تصویر: 13717160332.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2013-06-20 03:36 PM

تو دیگه دادا حرف نزن که کلتو خودی من میکنم 4تا 4تا جنگلی میزنیKhansariha (367)
=====================================================
دادا یکم ازون ساجمه تی اسا واسه ماهم بخر ....وصفشا خیلی شنیدم نکنه دیگه نییییییییییییسKhansariha (11)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - miladshafiei - 2013-06-21 02:44 AM

بچه های بیایین ما هم یه قراری بزاریم برای آخر هفته ها که حداقل سرگرم باشیم . برین تو تاپیک های دیگه ببینین چه خبره هر هفته میرن بیرون برای شکار و هدف زنی . ولی ما نشستیم تو خونه و گرد و خاک اسلحه هامون رو پاک میکنیم . Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-06-21 10:47 PM

سلام به بروبچKhansariha (8)
انشاء الله داداش مسیح Khansariha (8)و امین جونKhansariha (8) این اخر هفته که میاد
یه برنامه بزارن که بریم برای تیر اندازی (با جایزه)خخخخخخ این هفته که من کار داشتمKhansariha (367)
بیصبرانه منتظر این اخر هفته هستم ای تی خیلی بی تابی می کنه خخخخخخخخ
داداش مسیح اقا سعید و امین جون و همه دوستان Khansariha (8)دلم براتون اینقدر شده(.)Khansariha (226)
مشتاق دیدار همه دوستان هستم