شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-06-22 10:32 AM

مهرداد جان ما هم دلمون برات تنگ شده دادا انشالله دوستان هرچه زودتر گرفتاریشون حل بشه و اکیپمون کامل شه این هفته هم که ما رفتیم بیرون منتها شما گرفتار بودیKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - baracuda - 2013-06-23 08:24 AM

سلام بر دوستان امروز دارم میام اصفهان بالاخره بعداز ۴ماه گوش شیطون کر فاکتور اسلحمون حاضره دارم میام بگیرمش خوشحال میشم بتونم شما دوستان رو ملاقات کنم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - baracuda - 2013-06-23 02:39 PM

دوستان آدرس باغ پرندگان رو میخوام اگه لطف کنید ممنون میشم یکساعت دیگه میرسم اگه بشه میخوام برم اونجا

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-06-23 03:01 PM

خوش امدی baracuda جانKhansariha (8)Khansariha (8)
باغ پرندگان انتهای پارک ناژوان 8 کیلومتری پل وحید.خوش بگذره منتها فکر کنم تا ساعت 6 بیشتر باز نباشهKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - baracuda - 2013-06-23 04:20 PM

من الان اسلحه فروشی آقای زادهوشم اگه تا ساعت 6 باز باشه نمیرسم برم یکساعتی اینجا کار دارم به هر حال ممنون از بابت آدرس

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-06-24 07:06 PM

سلا برو و بکس یه سوال:
کدوم مغازه شکاری توی اصفهان خوش انصاف تر از بقییست؟؟؟
من خودم از مرادخانی خرید میکردم ولی آخرین بار توی پاچم کرد و نظرم دربارش عوض شد.Khansariha (367)Khansariha (290) حالا میخواستم ببینم کدومشون مورد اعتمادتر از بقییست و جنس تقلبی نمیفروشه و قیمتهاش بنداز بنداز نیست؟؟؟؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-06-24 10:36 PM

بیشتر مغازها قیمت های نجومی دارندKhansariha (367) حالا چی ازش خرید کردی که انداختKhansariha (290)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-06-25 01:58 PM

قلاب ماهیگیری و ساچمه پرومگنوم. این همه بهش گفتم: آقای مرادخانی ما مشتریت هستیم جنس خوب بده بهمون خوش قیمت حساب کن. اونوقت اون ساچمه پرومگنوم تقلبی را 11 تومن حساب کرد. منم تا حالا پرومگنوم تقلبی ندیده بودم و اصلا تشخیص ندادم که تقلبی.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - omidbehnam - 2013-06-25 06:09 PM

(2013-06-25 01:58 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلاب ماهیگیری و ساچمه پرومگنوم. این همه بهش گفتم: آقای مرادخانی ما مشتریت هستیم جنس خوب بده بهمون خوش قیمت حساب کن. اونوقت اون ساچمه پرومگنوم تقلبی را 11 تومن حساب کرد. منم تا حالا پرومگنوم تقلبی ندیده بودم و اصلا تشخیص ندادم که تقلبی.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

با سلام

متاسفانه اکثر فروشنده ها همین جور غیر اخلاقی عمل می کنند و اطلاعاتشون هم در حد صفر است

با آرزوی بزرگترین معلم عهد آخر آقا امام زمان و تشخیص دجال از امام زمان

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-06-25 06:33 PM

عجب Khansariha (367)به ضرر خودش شد یه مشتری دیگه هم از دست داد منم اوایل ازش خرید
میکردمKhansariha (226) اما الان دیگه به هیچ وجه ای کاش سایت یه فروشگاه داشت با انواع اجناس
که این مشکلات را نداشتیم با خیال راحت خرید می کردیمKhansariha (219)