شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-07-01 11:08 AM

سلامو درود دوستان اصفهانی مارو نمیبینید خوشتون هست ؟ Khansariha (8)

چندروزی نت نداشتم الان از کافی نت انلاین شدم تا دو سه روز دیگه نتم وصل میشه درخدمتیم. Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-07-01 11:14 AM

سلام داداKhansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-07-01 11:19 AM

چی شده امین جان ؟ Khansariha (8)

تونستی 1 تماس بگیر با من

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - baracuda - 2013-07-01 05:30 PM

سلام بر بچه های خوب اصفهان فردا دارم میام اصفهان دیگه بعد از 4ماه تفنگمو بگیرم اگه دوستان کاری چیزی اینطرف دارن امر بفرمایند تا براشون انجام بدم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-07-01 08:29 PM

قدمتون روی چشم baracuda جان.اگه اخر هفته اینجا هستی یه خبر بدید تا اگر با بچه ها جای رفتیم شما رو هم زیارت کنیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - baracuda - 2013-07-02 08:27 AM

خواهش میکنم آقا امین متأسفانه آخر هفته نیستم وگرنه خوشحال میشدم شما اساتید رو زیارت کنم امروز ساعت 5 اصفهانم و برای شب باید برگردم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-07-02 02:18 PM

(2013-07-01 11:08 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامو درود دوستان اصفهانی مارو نمیبینید خوشتون هست ؟ Khansariha (8)

چندروزی نت نداشتم الان از کافی نت انلاین شدم تا دو سه روز دیگه نتم وصل میشه درخدمتیم. Khansariha (8)

سلام بر دوستان اصفهاني عزيز Khansariha (8)

مسيح جان ما كه اصفهاني نيستيم ولي اصفهانيارو دوست داريم . هميشه كه ميايم تو انجمن جوياي احوال و پست هاي شما هستيم و خيلي خوشحال شدم كه پست شما رو ديدم . اميدوارم كه مثل هميشه ما رو از تجربيات خودتون بهره مند فرماييد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-07-03 04:02 PM

سلام اقا ارش گل شما لطف دارین ممنونم دل به دل راه داره . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - صادق قرنجیکی - 2013-07-03 05:20 PM

مسیح جون ، فک کنم باید بگم خونه مبارک ، خط اینترنت مبارک (اگه تو کافی نت نیستی ) و اومدنت هم
Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-07-03 05:24 PM

سلام صادق جان ممنونم نه دادا خونه جدیدم نتم وصل شد خداروشکر دیگه هستیم خدمت شما .