شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shb1935 - 2013-08-23 03:48 PM

بین 120 تا 130 تومن بسته به نوع فشنگ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-08-23 05:40 PM

امین جان یه سوال داشتم، این لباس هایی که توی اکثر برنامه های شکار و تیراندازی یا ماهیگیری با مسیح پوشیدی (دیجیتالی های جنگلی یا کویری را میگم)از کجا گرفتی قیمت چنده اگه فقط پیرهنش را بخام چند در میاد؟؟؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-08-23 05:46 PM

صالح جان من قبلا از خود اقا مسیح گرفتم ولی فکر میکنم الان تو اصفهان کوچه سینما سپاهان گیرت بیاد.قیمت والا اطلاع ندارم ولی پیرهن تک فکر میکنم حدود 50-60 تومن باشه.البته نا گفته نماند که جنس بسیار خوبی هم دارهKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-08-23 05:49 PM

ایول به این سرعت عمل. من از جنساش سر در نمیارم میشه با کمی راهنمایی بگی کدوم بهتره؟؟؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-08-23 05:53 PM

اون لباس استتار دیجیتالی امریکایی از همه بهتره.به مغازه دار بگی خودش میفهمه.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مگنوم - 2013-08-24 02:20 AM

سلام خدمت بچا گل اصفهان
چند روز پيش رفتم مغازه سمسار زاده بهش ميگم اي تي 44 نو داري؟
برگشته يه اي تي گذاشته رو ميز (توي يه كاور بود نه تو جعبه)
قنداقش پر لكه بود مثل اين كه رنگش رفته تمام قتعاتش هم آثار كهنه گي داره
بهش ميگم چند؟ ميگه 2300 هيچي لوازم اضافي هم نداره!!!!!!!!!!!!!
ميگم نوش چنده حالا؟ ميگه نو هستش ديگه !!!.
يه نيگا بهش انداختم و اومدم بيرون.
خيلي بي وژدان تشريف داره همه جور بي انصافي ازش ديده بودم اين هم اضافه شد بهش.
ايكاش آقا مسيح اون قضيه رو حل ميكرد تا از خودش خريد كنم. دادا اگه ميتوني يه كاريش بكن

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-08-25 10:21 AM

آقا ما واسه آخر هفته یه برنامه ماهیگیری داریم دوستان همشهری اگه مایل بودید خبر بدید (پ.خ بدید یا تماس بگیرید یا اس بدید میتونید هم همینجا اعلام کنید). من به آقا مسیح زنگ میزنم اگه ایشون خواست بیاد هرجا خودش گفت میریم، بالاخره با تجربه تر از ما هستند ماشین هم از خودمونه یهL90 هست حالا اگه دوستان چند ساعتی با این وسیله سازگاری کنند رسیدیم. فقط اگه میشه خبر بدید که برنامه ریزی کنم و تعداد بیاد دستم ببینم اصلا یه ماشین کافیه یا نه؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-08-25 11:40 AM

Khansariha (219)Khansariha (219)اگه برا شکار کفتر برنامه دارید من هستم.شکار گاه خوبی هم برا شکار کفتر سراغ دارم.برا آخر هفته حالا یا 5شنبه یا جمعه.اگه شد با آقا مسیح هماهنگ میکنم بریم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-08-25 12:37 PM

ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﻫﻤﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻞ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ ﻭ ﺑﺨﺼﻮﺹ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺟﺪﻳﺪﻣﻮﻥ.
ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﻧﺟﻤﻦ ﭘﻴﺪﺍ ﮐﺮﺩﻡ، ﺍﺯ ﻓﺮﺻﺘﻬﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﺪ.
ﻣﻦ ﺍﺧﺮ ﺍﻳﻦ ﻫﻔﺘﻪ ﻣﺴﺎﻓﺮﺗﻢ ﻭﻟﯽ ﺍﻧﺸﺎﺍﻟﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﻳﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﺩﻳﮕﻪ ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺖ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻫﺴﺘﻴﻢ.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-08-25 03:34 PM

سلام خدمت همه همشهری های عزیز
من نویانم و خوشحالم که به واسطه پیشنهاد آقا مسیح بین شماها هستم
امیدوارم بتونم دوستای جدید پیدا کنم و کلی چیز جدید ازشون یاد بگیرم
چون تازه کارم صفر صفر