شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2013-08-25 04:09 PM

خوش اومدی گلم............وسط هفته کیا بیکارن بریم تیراندازی؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedmsgh - 2013-08-25 07:06 PM

با سلام
بچه ها این عکسو کی یادشه ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر ... Khansariha (219)
شکارچی بزرگ بیا و دوباره خاطره این شکارتو برامون تعریف کن. Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-08-25 10:53 PM

خرید 100 عدد فشنگ (سهمیه ای ) ایرانی سر بقچه ای مهام شماره 1 و 3 و 4 به مبلغ 111500 تومان .
100 عدد فشنگ مقوایی 127000 تومن و فشنگ خارجی سهمیه ای و باروت نداشت .
کوچه سینما سپاهان - آقای قائدی تا امروز عصر فشنگ داشت . از شماره 1 تا 8 .
اکثر اسلحه فروشان اصفهان یا فشنگ آوردند یا توی همین هفته میاد .
50 فشنگ با دفترچه شکار و 50 تا با مجوز حمل .

فشنگ استرلینگ بصورت آزاد و از دست خریداری شده .(از ذکر قیمت آزاد و فروشنده معذورم )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-08-26 08:58 AM

مرسی از عرفان عزیز بابت خوشامد گویی
دوستان کی برنامه میزارید؟؟؟
چجوری میتونم منم بیام ؟؟
شرایط خاصی داره ؟؟؟
البته من با این عکسایی که از تجهیزات بچه ها دیدم فک نکنم روم بشه با این وضعیت بیام !!!Khansariha (330)
ولی به هر حال ممنون میشم یه نفر یه توضیح کامل در مورد برنامه ها بده

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-08-26 09:10 AM

والا من خودم هم تا حالا با بچه های سایت برنامه نداشتم ولی همونطور که گفتم آخر هفته میخوام برم ماهیگیری و توی همین تاپیک اعلام کردم هرکی میاد خبر بده به آقا مسیح هم میخواستم زنگ بزنم که یادم رفت ولی همین الآن باهاش تماش میگیرم ببینم وضعیت چطری میشه رفت یا نه. حالا دوست عزیز شما اگه اهل ماهیگیری هستی اعلام آمادگی کن!!! Khansariha (256)Khansariha (256)
تا یک ساعت دیگه بعد از تماس با آقا مسیح خبرشو بهتون میدم. فکر نمیکنم توی این تاپیک کسی از بچه ها اهل ماهیگیری باشه بیشتر تیراندازن.Khansariha (399)Khansariha (399)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-08-26 11:05 AM

صالح جان من ماهیگیریم پایم البته تجهیزاتم مثل تیراندازیم معمولیه ولی خب چند باری رفتم و در اون زمینه هم دوس دارم به آموخته هام اضافه بشه
خبرشو بده تا ببینیم کجا میرید و کی میرید و برنامه هامونو هماهنگ کنیم
شاید بتونم بیام
اما بحث تیر اندازی الان جذابیتش برام بیشتره چون تازه وارد شدم و میخوام بیشتر بدونم
به هر حال که اگه کار و زندگی و مشکلات اجازه بده همه جوره پایم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-08-26 02:43 PM

(2013-08-26 08:58 AM)noyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری میتونم منم بیام ؟؟
شرایط خاصی داره ؟؟؟
البته من با این عکسایی که از تجهیزات بچه ها دیدم فک نکنم روم بشه با این وضعیت بیام !!!Khansariha (330)

بیشتر اخر هفته
با یه اعلام امادگی همین جا
بله ماشین اخرین سیستم تفنگ بالای5میلیون حساب بانکی پر خخخخخخKhansariha (8)
شوخی کردم
مگه به سلاح یا تجهیزات ادم دوست انتخاب میکنه شاید یکی همه اینا را داشته باشه
اما اخلاق معرفت و...... را نداشته باشه به چه درد می خوره سلاح من یا شما یا یکی دیگه
نداریم بچه ها اینقدر گلنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)که وقتی باهاشون
بیرون میری فکر میکنی همه باهم داداش هستن و همه سلاح ها یا تجهیزات ماله خودته این حرفها
نیست مشتاق دیدار همه دوستان گلم هستمKhansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedirooni - 2013-08-26 04:50 PM

سلام دوستان
اصفهان فصل شکار از 15 شهریور شروع میشه یا اول مهر ؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-08-27 07:03 AM

(2013-08-26 02:43 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-26 08:58 AM)noyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری میتونم منم بیام ؟؟
شرایط خاصی داره ؟؟؟

بیشتر اخر هفته
با یه اعلام امادگی همین جا
بله ماشین اخرین سیستم تفنگ بالای5میلیون حساب بانکی پر خخخخخخKhansariha (8)
شوخی کردم
مگه به سلاح یا تجهیزات ادم دوست انتخاب میکنه شاید یکی همه اینا را داشته باشه
اما اخلاق معرفت و...... را نداشته باشه به چه درد می خوره سلاح من یا شما یا یکی دیگه
نداریم بچه ها اینقدر گلنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)که وقتی باهاشون
بیرون میری فکر میکنی همه باهم داداش هستن و همه سلاح ها یا تجهیزات ماله خودته این حرفها
نیست مشتاق دیدار همه دوستان گلم هستمKhansariha (8)Khansariha (219)
خیلی خوشحالم که اینجام
مرسی مهرداد

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-08-29 12:43 AM

سلام خدمت همشهریان عزیزمKhansariha (8)
تقدیم به شما و برای بالابودن تاپیک بر وبکس اصفهان زیبا
[تصویر: 13777242861.jpg]

همشهریان گل از لطف خودتون تاپیک را بی نصیب مگذارید
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)