شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - صادق قرنجیکی - 2013-08-29 08:29 AM

من آخرین بار همچین منظره ای رو تابستان سال 81 دیدم که اینقد آب بود ، بعدش تا سال 87 که خیلی کم آب شده بود تا اسفند پارسال که دیگه آبی نداشت Khansariha (290)
امیدوارم روزی دوباره آب زیادی بر پایین این پل زیبا جاری بشه و یادآور دوران شکوه شهر باشه Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedirooni - 2013-08-31 01:14 AM

یعنی اینهمه شکارچی اینجاست یکی نمیدونه اصفهان فصل شکار (قانونیش) از کی شروع میشه؟
یعنی باید باور کنم الآن یه هفته ازون پست من گذشته یکی جواب منو نداده؟!
یعنی.....Khansariha (134)Khansariha (378)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-08-31 07:24 AM

(2013-08-31 01:14 AM)saeedirooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی اینهمه شکارچی اینجاست یکی نمیدونه اصفهان فصل شکار (قانونیش) از کی شروع میشه؟
یعنی باید باور کنم الآن یه هفته ازون پست من گذشته یکی جواب منو نداده؟!
یعنی.....Khansariha (134)Khansariha (378)

سلام Khansariha (8)
شروع فصل شکار پرندگان از اول مهر و پایان ان پانزدهم اسفند ماه می باشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-08-31 10:35 AM

سلام به همه دوستان
یکم اطلاعات در مورد مکانهایی که میشه رفت واسه شکار میخواستم . شکارهای کوچکی که بشه با یه تفنگ بادی معمولی زد مثل پرنده یا خرگوش!
اطراف اصفهان میشه جاهایی که هست رو معرفی کنید؟؟ و دوستانی که تجربه رفتن دارن یکم توضیح بدن لطفا!؟؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-08-31 12:26 PM

noyanجان شما اگر بگی کدام منطقه سکونت دارید دوستان بهتر میتونن
نزدیکترین شکارگاه که به شما نزدیک باشه معرفی یا همراهی کنندKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-08-31 01:12 PM

مهرداد جان من خود اصفهان هستم دقیق تر بخوایین ملک شهر هستم
در ضمن خیلی هم تو نت گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-08-31 07:00 PM

من هم خانه اصفهان هستم نزدیک ترین جا عاشق اباد هست
که هم کلاغ زیاد دار هم قمری کمی هم کاکلی بعد هم مهمود
اباد طرف فلکه دانشگاه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-09-01 07:21 AM

(2013-08-31 07:00 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم خانه اصفهان هستم نزدیک ترین جا عاشق اباد هست
که هم کلاغ زیاد دار هم قمری کمی هم کاکلی بعد هم مهمود
اباد طرف فلکه دانشگاه
ایول آقا نزدیکیم که خوشحال میشم با هم ملاقات کنیم یه چرخیم بزنیم چنتا شلیکم بکنیم
اگه مایل بودی و وقتت اجازه میداد خوشحال میشم شماره تماستو بدی یه قرار بزاریم Khansariha (8)Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-01 07:42 AM

سلام بر همشهریان عزیزKhansariha (8)Khansariha (256)
کسی از دوستان باشگاه تیراندازی دهکده المپیک را میره ؟ شرایط خاصی داره؟ گفتم اگه میشه قراری بذاریم با بچه ها ، همدیگر راببینیم وبیشتر آشنا بشیم ، مثل اینکه قسمتی از انجا هم بچه ها برای پی سی پی استفاده میکنند ؟ درسته ؟
خلاصه اگر کسی اطلاعاتی داره ، ممنون میشم بقیه را هم در جریان بذارهKhansariha (48)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-09-01 08:46 AM

اشکان جان شرایط که اونجوری که نداره فقط باید بری یه راند فشنگ(25 فشنگ قیمت حدود 50 تومن دقیق یادم نیست) بخری و بعد بری توی جایگاه و آماده تیراندازی. سمت چپ سکو های تراپ یه محل کوچکی درست کردن واسه تفنگهای بادی و بچه ها با تفنگاشون میرن اونجا و اهدافی هم توی فواصل 27، 50 و 100 متری گذاشتند.Khansariha (8)