شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-09-14 02:48 PM

سلام همشهریای گل
بله همونطور که بچه ها گفتن دیروز رفتیم ، تیر انداختیم ، مفتخر به دیدن چنتا از بچه ها ی گل سایت شدیم ، دوستای جدید پیدا کردیم ، من به شخصه چیزای جدید یاد گرفتم ، کمی هم دپرس شدیم Khansariha (290) !!!
اما در کل خوش گذشت
مرسی از بچه ها

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-15 09:24 AM

سلام خدمت همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

یکی دیگه از مغازه های لوازم شکار و ماهیگیری
[تصویر: 13792242961.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2013-09-15 10:19 AM

اشکان جان این همون آقای ارمنی سیبیل هم داره هیکلیه نیست؟
من یکبار رفتم اینقدر بد برخورد کرد که نزدیک بود کار به جاهای باریک بکشه!
روی ویترینش هم نوشته بود تست گره زدن نخ برای ماهیگیران نداریم!
بهش گفتم فامیل شریفتون چیه خیلی شیک گفت به شما ارتباطی نداره خریدتونو انجام بدینKhansariha (226)
صد رحمت به سمسارزاده

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-15 11:03 AM

(2013-09-15 10:19 AM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشکان جان این همون آقای ارمنی سیبیل هم داره هیکلیه نیست؟
من یکبار رفتم اینقدر بد برخورد کرد که نزدیک بود کار به جاهای باریک بکشه!
روی ویترینش هم نوشته بود تست گره زدن نخ برای ماهیگیران نداریم!
بهش گفتم فامیل شریفتون چیه خیلی شیک گفت به شما ارتباطی نداره خریدتونو انجام بدینKhansariha (226)
صد رحمت به سمسارزاده
سلام و ارادتKhansariha (8)
بله شاهین جان همون آقای ارمنی هستند ، منهم کلاً از برخورد خیلی مغازه دارها شاکی هستم اما چه میشه کرد ؟ این آدرس ها را میگذارم شاید برخی از دوستان بتونند بعضی از جنس ها را که جاهای پرفروش گیرشون نمیاد از این جاهای دور از چشم تهیه کنند . کاش مغازه دارها فکر نمیکردند که دارند به مشتری لطف میکنند بلکه می فهمیدند این مشتریه که لطف میکنه و از اونها خرید میکنه و اگر جنسی را دارند که جاهای دیگه گیر نمیاد از این موقعیت سواستفاده نکنند

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2013-09-15 11:55 AM

به نظر من خوش اخلاقترین شخص تو این زمینه آقای اصلانیه تو میدان جلفا
یه پسر ارمنیه که اسمش یادم رفته پیشش هست
سفارش هم میگیره و تو کار تورهای رفتینگه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-09-15 02:36 PM

کاملا با شاهین جان موافقم منم چند بار از آقای اصلانی خرید کردم برخوردش خیلی خوبه حتی متوجه شده ام که بعضی اجناسشون کمی از چهار باغ گرون تره و لی به نظر من به اخلاق خوبش میرزه
در ضمن ساچمه هایی که میفروشه (برای مثال من پرو مگنوم خریدم) کیفیتش با چهار باغیا فرق داره مث اینکه مال اصلانی اسپانیایی باشه مال اونا تحت لیسانس
آقا اشکان متوجه میشن من چی میگم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-19 12:40 PM

سلام و عرض ادب خدمت همشهریان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان اصفهانی فردا کسی میاد باشگاه تیراندازی ؟ در خدمتش باشیم و کسب تجربه کنیم؟
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-09-19 02:15 PM

سلام آقا اشکان ضمن تبریک بابت خرید هاتسان. به احتمال بیام اگه اومدم که من باید از شما کسب تجربه کنم اگر هم نشد دوستان به جای ما.
توی تاپیک هر چه که خریدید هم تبریک گفتم ولی اینجا فرق میکنه تازه هر چقدر هم که تبریک بگم بازم کمه.
همچنین اظهار شرمندگی و طلب بخشش پیش آقا مسیح Khansariha (226)Khansariha (172)Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-19 02:30 PM

(2013-09-19 02:15 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا اشکان ضمن تبریک بابت خرید هاتسان. به احتمال بیام اگه اومدم که من باید از شما کسب تجربه کنم اگر هم نشد دوستان به جای ما.
توی تاپیک هر چه که خریدید هم تبریک گفتم ولی اینجا فرق میکنه تازه هر چقدر هم که تبریک بگم بازم کمه.
همچنین اظهار شرمندگی و طلب بخشش پیش آقا مسیح Khansariha (226)Khansariha (172)Khansariha (172)

ممنونم دادا Khansariha (8)
امیدوارم هرچه زودتر شرایطش برات جور شه تهیه اش کنی ، ایشالا فردا میبینمتونKhansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-09-19 07:37 PM

(2013-09-19 12:40 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت همشهریان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان اصفهانی فردا کسی میاد باشگاه تیراندازی ؟ در خدمتش باشیم و کسب تجربه کنیم؟
Khansariha (256)
سلام بر دوستان عزیز اصفهان Khansariha (8)
اشکان جان خیلی خوشحال شدم که شما هم به جمع پی سی پی داران پیوستی . تو تاپیک هر چه خریدید نخواستم تاپیک به باقالی بره به همین خاطر اینجا بهت تبریک عرض می کنم . واقعا از زمانی که به خانواده ایران رایفل پیوستی شاهد فعالیت پررنگ شما هستم . انشاا.. همیشه موفق و خاطرات خوب در کنار اتی جونت با شکار های خوب داشته باشی . البته قدر آقا مسیح رو هم دوستان اصفهانی بدونید . Khansariha (8)