شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-09-19 07:39 PM

منم تبریک میگم اشکان جان مبارکت باشه و ماشش برات بچکونه دادا.در مورد فعالیت مفید شما با ارش جان موافقم من بشخصه از اطلاعات شما استفاده میکنم.در مورد هاتسان هم باید بگم حرف نداره و انتخاب بسیار خوبی کردی مطمئن باش پشیمون نمیشی.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - noyan - 2013-09-22 10:19 AM

اشکان جان منم به نوبه خودم تبریک میگم
مبارک باشه و امیدوارم لذتشو ببری و بدی مام چنتا ماشه بکشیم لذتشو ببریم Khansariha (98)
ایشالا آخر هفته برنامه ای بوود مارو یادتون نره

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-22 01:22 PM

سلام وعرض ادب خدمت دوستان همشهریKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا آرش و امیرجان و نویان عزیز از لطف همگی ممنونم ، خوشحالم که در این انجمن و فضای مجازی دوستان خوب وحقیقی پیداکردم ، من دانش آموزی هستم در محضر همه عزیزان
نویان جان اسلحه من وشما نداره عزیز ، شما اینجوری در نظر بگیر که خودت خریدی دادا و اسلحه خودته
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-25 11:30 AM

عرض سلام خدمت همه همشهریان عزیزمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان عزیز کسی تو اصفهان اورینگ وایتون برای at44 سراغ داره آدرس جایی که بفروشند؟ یا هر اورینگ خارجی خوبی که بدردat44 بخوره و کاراریی خوبی داشته باشه؟
از همتون ممنونمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2013-09-25 11:34 AM

اشکان جان شاپور قدیم چندتا اورینگ فروشی بزرگ هست هر سایزی خواستی گیرت میاد،سفارش هم میگیرنKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-09-28 01:17 PM

سلام دوستان گل همشهریKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
این ادرس یکی از مغازه های لوازم کوهنوردی و کمپینگ است که اکثرا جنسهای مارک و اصل داره ،لوازم کمپینگ خوبی دیدم میاره ، کاردهای شکاری اسپانیایی هم دیدم چاقوهای ویکتوراینوکس هم داره
[تصویر: 13803591562.jpg]
از طرف چهار راه تختی که به سمت دروازه دولت بیایید نرسیده به هتل پیروزی دست است می باشد.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedmsgh - 2013-09-28 09:51 PM

با سلام
آقا این همشهریتون مسیح با سایت قهر کرده ؟؟؟؟ خیلی کم پیداست !!!!
کسی تازگی ها دیدتش؟Khansariha (36)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - omidsoltani - 2013-09-28 10:25 PM

(2013-09-28 09:51 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
آقا این همشهریتون مسیح با سایت قهر کرده ؟؟؟؟ خیلی کم پیداست !!!!
کسی تازگی ها دیدتش؟Khansariha (36)

همشهرییه ما که نیست ولی خیلی آقاست,یه خورده گرفتاره انشاالله هر چه زودتر بیایند تا بچه ها انجمن از تجربیات ایشون استفاده کنند.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - ARROW - 2013-09-28 11:38 PM

من امروز با مسیح جان صحبت کردم.متاسفانه سرماخوردگی بدی داشتن و صداشون بد جوری گرفته بود.میگفت که چند مدتی بود با خانواده رفته بودم سفر و صعود به دماوند و شکار.واسه همین بود که نتونستن زیاد به سایت سر بزنن.ولی گفتن بعد دو سه روز که یه مقدار سرم خلوت بشه حتما به سایت سر میزنم.
انشالله که گرفتاری و سرماخوردگیشون زود برطرف بشه تا مثل سابق بتونیم از تجربیات مسیح جان بهره مند بشیم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-09-29 10:24 PM

سلام و ممنونم از دوستانی که به من لطف داشتن Khansariha (8)ببخشید چند صباحی نبودم دیگه فصل شکارو تیراندازی شروع شده و ماهم که اعتیاد شدید داریم خخخخخKhansariha (8)

انشاءالله که همگی خوب هستن ؟؟ خلاصه ارادت داریم شدید از امرزو بیشتر در خدمتیم . Khansariha (8)Khansariha (256)