شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - صادق قرنجیکی - 2013-10-01 10:24 AM

دعای سلامتی و شفا برای امین عزیز ، بار الها سنگ ریز نما و برون ده از کلیه امین ... آمین Khansariha (48)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-01 10:34 AM

خخخخخخخخ...ممنونم از لطف همه عزیزانKhansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-10-01 01:22 PM

(2013-09-30 07:28 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سنگی نیم سانتی تو کلیه ما پیدا شدKhansariha (367)
متاسفانه چند روز یا هفته ای باید با درد کلیه بسازیم و از محضر دوستان محروم تا اطلاع ثانوی.
خدایا اخه اینم شد بیماری خخخخخخخخخKhansariha (8)

سلام و درود بر دوستان عزيز اصفهاني Khansariha (8)

امين جان برات آرزوي سلامتي دارم . درد سنگ كليه واقعا سخته ، هر وقت يادم مي افته به مرگم راضي ميشم . سعي كن تحرك داشته باشي و ميوه هايي مثل هندوانه كه آبكي هست بيشتر بخوري كه در دفع كمك مي كنه . انشاا.. زودتر بهبود پيدا كني .

مخلص تمامي دوستان بامرام اصفهاني ، نه راستي ، بامرام كل استان اصفهان هستم Khansariha (219). يا حق Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-01 01:32 PM

ارش جان ممنونم که روحیه دادی خخخخخKhansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)
درسته ارش جان صبح تا حالا دارم اب میخورم و میپرم بالا پایین تا ببینیم چی پیش میادKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-01 01:59 PM

سلام وارادت فراوان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امیر جان سالها پیش سال 1377 من هم یک سنگ 5میلی متری دفع کردم جایی هم بودم که به دکتر دسترسی نداشتم ، با خوردن آب فراوان و پیاده روی شدید در عرض حدود 10 روز دفع شد ، نگران نباش دادا انشاالله براحتی دفع میشه Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-10-01 02:27 PM

(2013-10-01 01:32 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارش جان ممنونم که روحیه دادی خخخخخKhansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)
درسته ارش جان صبح تا حالا دارم اب میخورم و میپرم بالا پایین تا ببینیم چی پیش میادKhansariha (8)

سلام امين جان Khansariha (8)

چكار كنيم داداش ما هم اين مدلي روحيه بالا مي بريم خخخخخخخ
ولي خدايي خودم هم خندم گرفت از اين روحيه دادن . انشاا.. زودتر دفع بشه . چيزي نيست يه سنگ كوچولو و ريزه ميزه هست خخخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-01 10:00 PM

سلام.من هم برای شما آرزوی سلامتی دارم.شما از قطره سنکل استفاده کن.میتونی از داروخونه تهیه کنی.من دو ماه پیش با همین قطره یه سنگ 4 میل رو منفجر کردم.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-02 10:24 AM

میرلوحی جان همین قطره رو برای منم نوشته.توی چند مدت سنگ رو از بین میبره؟؟گفته هر شب 30 قطره بخورKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-02 08:26 PM

توی یک هفته منفجرش میکنه خخخخخخخخخخخخخخخ.آقا مسیح.بروبچ.دوستان شما برا جمعه برنامه ندارین؟من جایی میبرمتون که کمتر از 40 تا کفتر نزنین.قول میدم.Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-03 04:09 AM

سلام همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بدون شرح
[تصویر: 13807606421.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.