شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-03 06:44 AM

شنا ممنوع.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (106)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-03 06:28 PM

سلام به همگی به احتمال زیاد اقای میر لوحی ما ساعت 10 میرم مرق اصفهان برای تست و گروپگیری و خوردن چای اتیشی دوستا تشریف بیارن خوشحال میشیم .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-04 08:03 PM

سلام دوستان حتما" خبر دارید که دیگه اتش نشانی اصفهان تانک شارژنمیکنه و باید تانک روببرید فلکه دانشگاه و انوجاهم دو تا سه روز بعد تحویلتون میدن جالبتر اینکه 300 بار شارژنمیکنه به گفته

دوستان داخل تانکها هم اکثر اب دیدن اونهم به مقدار زیاد.

به این دلیل که علمی مراحل شارژرو رعایت نمیکنند و از همه جالبتر اینکه تانک با اهن پاره براشون فرقی نمیکنه همرو میرزون روسرهم و میبرن اردستان شارژ به همین روش هم دوباره

برمیگرده خوب من خودم از این موضوع خیلی ناراحت بودم خداروشکر با معرفی یکی از دوستان با شخصی اشنا شدم به نام اقای شکوهی که بسیار انسان فهمیده ای هستن

ایشون قبول کردن در عوض اینکه ما بچه هارو بهشون لینک کنیم تخیف خوبی به دوستان بدن

یعنی نصف قیمت براشون تانک شارژ کنند و ظرف 15 دقیقه تانک رو بهشون با فشار 300 بار تحویل بدن ایشون شرایط پر کردن تا 450 بار رو هم دارن . من به اکثر دوستان

تلفنی خبر دادم ولی بازهم اینجا شماره ایشون رو اعلام میکنم تا دوستان با ایشون تماس بگیرن فقط خواهشن و لطفا" بگید از طرف اقای مباشری چون من به ایشون قول دادم اکثر بچه های اصفهان رو معرفی بکنم به

ایشون به این دلیل که 1 فروشنده سودجو با ایشون صحبت کرده بوده که 1000./ خودتون میدونید کیه که تانکهای بچه ها رو بگیره به ایشون تحویل بده و بعد از بچه ها درصد بگیره دوستان من با ایشون چندروزی صحبت

کردم تا قبول کردن تانک دوستان رو با مبلغ 10 هزار تومن شارژکنند و قرار ما بر این شد که به دوستان سایتی کد اشتراک بدن و از این به بعد با این کد به ایشون مراجعه کنند و از تخفیف برخوردار بشن پس حتما"

درخواست کد اشتراک کنیدو بگید معرفتون اقای مباشری هستش و از طریق سایت مراجعه کردید .

شماره تماس ایشون 09131115197 اقای شکوهی .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-04 09:07 PM

دوستان تاپیک رو بالا نگه دارید. Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-04 10:08 PM

تاپیک ما اصفانیا همیشه بالاسسسسسKhansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مگنوم - 2013-10-05 12:54 AM

اقا مسيح اگه شما به فكر بچه ها نباشي كه ميخواد هواي مارو داشته باشه
و باز هم ممنووووونKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-10-05 10:20 AM

ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺰ ﻫﻤﻪ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﺷﻤﺎ ﻣﺴﻴﺢ ﺟﺎﻥ.
ﺑﻩ ﻧﻈﺮﻡ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻳﻪ ﺗﺎﭘﻴﮏ ﻣﺠﺯﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺷﺎﺭﮊ ﺑﺎﺯ ﺑﺸﻪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺘﻮﻧﻴﻢ ﺍﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﮐﻨﻴﻢ.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-05 12:53 PM

خواهش میکنم علی جان من کاری ازم بر بیاد بتونم خدمتی بکنم از صمیم قلب خوشحال میشم . دقیقا" حق باشماست . Khansariha (8)

تاپیک رو ایجاد میکنم .
دوستان اصفهانی به فروشگاه اقای نیکنژاد سر بزنید لباس نظامی امریکای اصل و تعدادی دستکش اصل و لوازم جالبی اوردن با قیمتهای مناسب قم قمه اصل امریکای و ..... و وقعا" قیمتها عادلانست

ایشون تجهزات کوه نوردی فروش هستن ادرسشون هم سرکوچه ماست خخخخ سپاهانشهر بلوار غدیر بعد از فلکه غدیر جنب دفتر خدماتی ارتباطی سپاهانشهر فروشگاه پازن . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-10-05 01:47 PM

سلام به برو بچ اصفهانKhansariha (8)
تشکر ویژه از داداش مسیح گلKhansariha (8) که اینقدر به فکر بچهای سایت
است داداش مسیح دوست داریمKhansariha (215)
اینم چنتا عکس از روز جمعهKhansariha (219)
[تصویر: 13809679973.jpg]
[تصویر: 13809679971.jpg]
[تصویر: 13809679972.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-05 01:58 PM

سلام وارادت و تشکر خاص از مسیح جان که خیال همه بچه های اصفهان را راحت کردKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
برای من هم پیامک آمد
به ادرس زیر همراه با کد اشتراک سه رقمی برای شارژ سیلندر که فقط با این کد شارژ می شود
اصفهان . بزرگراه خیام . خروجی 12( پل مطهری) نبش ک 16 . ایمنی آتش نشان عدالتKhansariha (48)

دوستان اصفهانی برای دریافت کد اشتراک برای شارژ کپسولتون با مسیح جان هماهنگ کنیدKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)