شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-05 05:28 PM

خواهش میکنم مهدی جان در مقابل زحمات شما هیچه . Khansariha (8)

اشکان جان ارادت داریم کاری نکردم عزیز انشاءالله همیشه خوشو خرم باشید یا علی . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-05 05:57 PM

به به مهدی جان سنتتین رو عشق است به به به....Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مگنوم - 2013-10-06 02:29 AM

updat

سلام به دوستان اصفهاني و pcp سوارانKhansariha (48)
اگه كسي هنوز از آقاي شكوهي كه در صفحه قبل آقا مسيح معرفي كرده "كد"براي شارژ كپسولش نگرفته
با مسيح جون هماهنگ كنه و از آقاي شكوهي براي شارژ كپسول كد بگيره
چون فقط در اين صورت هست كه ميتونه تخفيف بگيره و الا قيمت (آزاد) حساب ميشه خخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-06 06:09 PM

سلام به داش مسیح گل.جمعه جایی برا شکار کبک سراغ داری با هم بریم؟اگه okشد یه اس بده.ما در خدمتیم.تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-06 07:11 PM

سلام اقای میرلوحی فعلا" من پای شکار ندارم منظورم اینکه تو کچه خخخKhansariha (8)

انشاءالله بهتر بشم حتما" Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - rezagh - 2013-10-06 07:34 PM

سلامKhansariha (8)
مسیح جان خدا بد نده؟انشالله هرچه زودتر بهبود کامل حاصل بشه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-06 07:45 PM

سلام ممنونم اخوی Khansariha (8)خدا بد نداده !!خودم بی احتیاطی کردم امان از ادمی که کودک درونش رشد نکرده باشه خخخKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hamidhakami - 2013-10-06 08:04 PM

آقا مسیح بنده هم از مورد پیش اومده ناراحت شدم و آرزو میکنم هر چه زودتر بهبودی حاصل بشه. البته میخواستم تقصیر رو بندازم گردن آقا سعید ولی خوب اون بنده خدا تهرانه و سرمای بدی خورده. در هر صورت امیدوارم دوباره سلامت ببینیمت.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-06 08:24 PM

ممنونم حمید جان شما لطف داری.Khansariha (8) بنده خدا اقا سعید خخخخ امروز باهاش صحبت کردم حالش خوب نبود ولی مثل اینکه اصفهان کار داره توی این یکی دوروزه داره میاد اصفهان . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-06 10:56 PM

(2013-10-06 07:45 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنونم اخوی Khansariha (8)خدا بد نداده !!خودم بی احتیاطی کردم امان از ادمی که کودک درونش رشد نکرده باشه خخخKhansariha (8)

مسیح جان ارادت داریمKhansariha (8)
دادا انشالله زودتر بهبود پیدا کنی ، در مورد کودک درون هم موافقم ، کودک درون من در 40 سالگی هنوز رشدی نکرده و مطالبات زیادی داردKhansariha (219) خخخ ولی جدا از شوخی مبحث بسیار جالب و شیرینی در روانشناسی در مورد کودک درون هست.
[تصویر: 13810875691.jpg]
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)