شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مگنوم - 2013-10-07 12:37 AM

واي هانتر بزرگ را با پاي شكسته تصور كنيدKhansariha (367)!!!!!!!!
حالا ميشه تو "دويدن" دنبال شكار با مسيح كل انداخت شايد برنده بشيم خخخKhansariha (214)

جدا از شوخي اگر در مريضي اميد داشته باشيم روند بهبودي خيلي سريع تر و موفق تر ميشه كلا در هر چيزي هميه
و آقا مسيح هم كه خيلي خيلي اميد داره (من ميدونم) كه هر چه زود تر خوب بشه و برگرده به دامن طبيعت
با آرزوي سلامتي براي شماKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-10-07 10:34 AM

(2013-10-06 07:11 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقای میرلوحی فعلا" من پای شکار ندارم منظورم اینکه تو کچه خخخKhansariha (8)

انشاءالله بهتر بشم حتما" Khansariha (8)

سلام و درود بر دوستان عزيز اصفهاني Khansariha (8)

خدا بده اقا مسيح . ناراحت شدم اين مطلب رو خوندم . انشاا.. زودتر بهبود پيدا كني . واقعا تو اين فصل همچين مشكلي واسه دوستان طبيعت دوست اتفاق بيافته جالب نيست . خوب از طرفي هم اين اتفاقات براي مردان كوه و كمر ميافته . ياحق Khansariha (8)

(2013-10-07 12:37 AM)مگنوم نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واي هانتر بزرگ را با پاي شكسته تصور كنيدKhansariha (367)!!!!!!!!
آقا مسيح هم كه خيلي خيلي اميد داره (من ميدونم) كه هر چه زود تر خوب بشه و برگرده به دامن طبيعت
با آرزوي سلامتي براي شماKhansariha (8)
ما هم آروزي سلامتي و برگشت اين برادر عزيز رو به دامن طبيعت داريم . Khansariha (402)Khansariha (402)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-07 11:06 AM

سپاس ارش جان . Khansariha (8)انشاءالله 9 روز دیگه کچو باز میکنم و یواش یواش دوباره راهی کوهو بیابون میشیم خخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Tomcat14 - 2013-10-07 11:37 AM

ای بابا!خدا بد نده مسیح جانKhansariha (8)
دادا نترس!مال منم تو گچه!یه بار باز کردن و دوباره گچ گرفتن دو ماه دیگه باز میکنن!اما زیر گچه پاشنه چسبونده و گفته اروم اروم راه بروKhansariha (226)
مسیح جان میگم یه تاپیک هم واسه ما بزنن!خخخخ چی میگین؟تاپیک بروبچ شکارچی دست و پا شکسته و تیر خورده و کلا تاپیک بیمارستان،دکتر هم که کم نداریم تو سایتKhansariha (214)
اما دوستان مدیونن اگه عکس شکار خوب نزارن ها!درسته دلمون خون میشه اما میریم تو حال و هوای کوهKhansariha (219)
مسیح جان مال شما چیزی نیست،ایشالا زودتر بهبود پیدا میکنه،فقط زیاد تحت فشار نزارین،من هنوز دو ماه دیگه کار دارم!!!Khansariha (290)
مخلص بروبچ اصفهان

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-07 11:44 AM

بی احتیاطی کردم محمد جان . Khansariha (8)

ای بابا چی شده محمد جان انشاءالله بلا دوره ؟!

خخخخخخخ دلم دردگرفت از بس خندیدم باحال گفتی . محمد جان انشاء الله زود پات ردیف شه فصل شکارو از دست ندی . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Tomcat14 - 2013-10-07 11:54 AM

(2013-10-07 11:44 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی احتیاطی کردم محمد جان . Khansariha (8)

ای بابا چی شده محمد جان انشاءالله بلا دوره ؟!

خخخخخخخ دلم دردگرفت از بس خندیدم باحال گفتی . محمد جان انشاء الله زود پات ردیف شه فصل شکارو از دست ندی . Khansariha (8)

مسیح جان راستشو بگو،دادا فرش و ... که نمیشستی؟؟!Khansariha (214)
هیچی!مچ پای من زمان بچگی شکسته بود و عمل هم شده بود اما با رشد استخون ها بازم کج رشد میکرد،دکتر گفته بود هنگام پایان سن رشد یه بار عمل میکنم که دیگه خوب میشه،ما هم یه ماه پیش خودمون سپردیم به خدا و تیغ جراحی،خدارو شکر الان خوبم و روز به روز بهتر میشم؛اما فک کنم به آخرای فصل شکار برسم و یه دوتا گنجشک هم بتونم بزنم!ان شالله شاهد هنر نمایی حضرتعالی و دوستان میشیم و فیض میبریم.
ممنون از لطف شما

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-07 03:57 PM

من که خیلی ناراحت شدمKhansariha (368)انشاالله خوب میشی زودتر میریم باهم صفا سیتیKhansariha (266)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مهرداد - 2013-10-08 09:19 AM

مسیح جان دیدی هنوز یکی دو هفته از اون اتفاق نگذشته آهش گرفتت.حالا خدا کنه واسه همشهری ما ... اتفاقی نیفته.شما هم انشالله زودتر روبراه میشی و لطفت شامل حال ما و بقیه دوستان میشه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-08 10:28 AM

سلام به به ممنونم مهرداد جان.Khansariha (8) صرفا" جهت اطلاع همون روز اینجوری شد خخخخ سعید 1 هفته ای هست مریضه سرما درست درمون خورده افتاده تو خونه بنده خدا Khansariha (8)

من در خدمتم مهرداد جان .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hamidhakami - 2013-10-08 11:48 AM

آقا مسیح عزیز سلام. امیدوارم همه مریضها شفا پیدا کنن. اما همین الان با آقا سعید تماس داشتم و داشت میومد اصفهان. طبق تحقیقاتی که انجام دادم مشخص شد هیچ ویروسی به بدن ایشون سازگاری نداره و همشون در جا میمیرن.خخخخخخ دعا میکنم شما هم هر چه زودتر سلامتی رو بدست بیارین .