شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-10-08 12:12 PM

سلام بر دوستان عزيز اصفهاني Khansariha (8)

من هم به نوبه خودم خريد جديد اقا مسيح ( دايستيت ) رو به كليه دوستان انجمن و بالاخص اقا مسيح تبريك عرض مي كنم . انشاا.. خاطرات خوشي با اين شاه گل داشته باشيد Khansariha (8)
بالاخره دوستان انجمن همين كه ريويوي از اين سلاح رو داشته باشند از افتخارات انجمن هست . ياحق Khansariha (8)

از قديم گفتن " هر چي امكانات هست فقط مال شهرهاي بزرگه " خخخخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-08 12:16 PM

قابل شمارو نداره ارش جان پیشکش ممنونم.. Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-10-08 03:26 PM

سلام دادا مبارک ام کی4 باشه. 10 تومن گرفتید؟؟؟
از نظر کلی این بهتره یا ایرولف؟؟؟؟ دقتاشون یکیه؟؟؟ قدرتاشون چطور؟؟؟؟ کدوم گرونتره؟؟؟؟ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
وایروخ چیکار کردی هنوز داریش؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-08 04:32 PM

خخخخخخ بابا دست از سر این حاج سعید ما بردارید.ایشالله که هرجا هست سالم و قبراق باشه.حالا هم که دارن میان اصفهان ایشالله یه برنامه توپ میچینیم.Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-10-08 06:13 PM

راستي مسيح جان الان كه دايستيت رو بسلامتي داريد ما حاضريم در فواصل بالاي 200 متر سيگار بدست جهت زدن فيلتر سيگار وايستيم . خخخخخ
البته عمرا اگر آقا صالح بزاره . الان ميگه برو ته صف خخخخخخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mhrSB - 2013-10-08 06:36 PM

(2013-10-08 06:13 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستي مسيح جان الان كه دايستيت رو بسلامتي داريد ما حاضريم در فواصل بالاي 200 متر سيگار بدست جهت زدن فيلتر سيگار وايستيم . خخخخخ
البته عمرا اگر آقا صالح بزاره . الان ميگه برو ته صف خخخخخخخخ
اقا ارش یادش بود و رفت توی صف.و ما جاماندیمKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
اما از اون جایی که هیچ وقت ابتکارات و ابداعات عجیب و غریب تمامی نداره من به عنوان اولین پایه چوب کبریت حاظرم برم جلوی لوله تفنگ اقا مسیح قرار بگیرمKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
اون تیراندازی اقا مسیح را به هرکسی که نشون دادم اول توی بهت و هیرت میماند تا من حرف بزنم و بعدش باورش نمیشد که توی ایران هست!!!Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)ولی بعدش گفتم این اقا مسیح هست و توی اصفهان زندگی میکنه و ... تا قبول کنند.و در اخر همه به اون تیراندازی احسنت میگفتن(از شکارچی قدیمی گرفته تا افراد معمولی)Khansariha (219)
امیدوارم که اقا مسیح و اقا حمید را با هم بتوانم یک جایی(مثلا نمایشگاه)پیدا کنم و راز تیراندازیشون را یاد بگیرم.و یا توی شکارگاه باهاشون ملاقات کنم که هم ازشون تمرین عملی بخواهم و هم از شکار در رکاب اساتید لذت ببرم.Khansariha (256)
اقا مسیح مبارکتون باشه(و انشاالله پاتون زود تر خوب بشه)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-09 03:42 PM

Khansariha (59)من که واااااااااااااااااقعا از کنار شما بودن خوشحال میشم.مخصوصا آقا مسیح و آقا صالح.اگه برنامه ای برای روزهای تعطیل داشتید حتما ما رو هم در جریان بگذارید.من مشتاق آشنایی باآقا صالح و داش مسیح هستم.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-10 01:02 AM

سلام و درود

صالح جان از لحاظ قیمت ام کا 4 گرونتره از لحاظ دقت هم بالاترین دقت رو توی دایستیت داره میتونی ریویوهاشو توی نت ببینی . Khansariha (8)

در خصوص وایروخ :اون عزیز منه دارمش و لای پنبه هستش . Khansariha (8)

ارش جان نفرماید چوبکاری میکنید . Khansariha (8)

محراب جان این نهایت لطف شمارو میرسونه منو با این حرفها حسابی خجالت دادی Khansariha (8)
بازم از شما ممنونم. Khansariha (8)

راستی امین جان 52 جدید مبارک باشه . !!Khansariha (8)

اقای میرلوحی ماهم از اشنای بیشتر با شما خوشحال میشیم .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-10 08:59 AM

ناقابله دادا البته به ام کا 4 که نمیرسه ولی بدک نیست خخخخKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-10-10 09:17 AM

سلام برو بکس. آقا امین 52 مبارک باشه.Khansariha (8)

آقایون ما هم کوچیک شما و همچنین مشتاق دیدن شما هستیم. دوست خوبم میرلوحی جان اسم کوچکتون چیه؟؟؟Khansariha (8) سر فرصت اون جایی که بهت گفتم حتماً با هم میریم. دوباره توی این چند روزه خیلی تعریفشا شنیدم.Khansariha (8)