شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-10 09:34 AM

سلام به دادا صالح.کوچیک شما سید محمد میرلوحی هستمKhansariha (8).شماره منو که داریKhansariha (48).هروقت خواستی بری یه روز قبلش یه خبر به ما بدهKhansariha (214).من یه دولول سوار آکار دارمKhansariha (219).حالا اونجایی که میگی حتما کبک دارهKhansariha (226)؟آخه حیفه دست خالی برگردیمKhansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-10 10:06 AM

سلام به همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آخر هفته خوب و قشنگی داشته باشیدKhansariha (48)
آقا امین 52 مبارک باشه Khansariha (8)
این عکس هم تقدیم به دوستان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-10 10:31 AM

اشکان جان صالح جان و دیگر عزیزان منون از لطف شما ناقابل هست.Khansariha (8)Khansariha (8)
به به چه عکس زیبایی گذاشتی اقا اشکان من و بردی به 7-6 سال پیش و دوران دبیرستان. چون مدرسمون نزدیک میدون بود{مدرسه ادب}هرروز صبح کلاسا رو میپیچوندیم میرفتیم صبحانه نون بربری با خامه عسلی رو تو میدون میزدیم.چه قدر زود گذشتKhansariha (172)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-10-10 11:08 AM

دادا محمد کبک هم اگه نباشه کفتر که دیگه هست خخخ. شوخی کردم اونجا کبک داره و همونطور که گفتم تعریفشا از چندتا شکارچی ها و یه آشناهامون که رفته بود اونجا شنیدم حتی اون فامیلمون گفت واسه

شب خوابیدن هم جا داره البته چون اون خودش خر و خورش میرفت گفت میتونم واستون جا بگیرم. اگه بشه شب خوابید که دیگه نور علی نور میشهKhansariha (219)Khansariha (219) چون یه چشمه داره

که صبح زود میتونیم بریم کمین. این هفته و هفته دیگه که نمیتونم چون دارم واسه مسابقه تمرین میکنم و میرم تهران. از اون به بعدشم بستگی به شما و آب و هوا داره. جاده یه جوریه که با ماشین آفرود خیلی

بهتر و راحتتر میشه رفت. البته خودشون اونجا ماشین دارن ولی مستقیم میبرن بالا و دیگه توی راه وای نمیاستند که بخوایم چیزی بزنیم و از طبیعت لذت ببریم.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

چند هفته دیگه برنامشا میریزم چون خیلی دلم میخواد برم و حتماً شما و دیگر دوستان که مایل بودن را خبر میکنم. فعلاً

آقا امین حالا اگه خانوادت ببینن تازه میفهمن که شما به جای درس خوندن نون بربری و خامه عسلی میخوردین خخخ.Khansariha (256) عجب عکسیه سه طرف میدونا نشون داده.Khansariha (214)

سلام آقا اشکان این سربند shemagh scarf یا به قول خودمون چفیه را از کجا تهیه کردین؟؟؟؟؟؟؟ من هرچی گشتم فقط مشکی، سفید و قرمزشا دیدم. این رنگش زرده یا خردلی تو هر کدوم عکسا یه جوره نکنه هفت رنگه خخخخ. رنگ خاکی هم داشت؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-10 11:48 AM

[
سلام آقا اشکان این سربند shemagh scarf یا به قول خودمون چفیه را از کجا تهیه کردین؟؟؟؟؟؟؟ من هرچی گشتم فقط مشکی، سفید و قرمزشا دیدم. این رنگش زرده یا خردلی تو هر کدوم عکسا یه جوره نکنه هفت رنگه خخخخ. رنگ خاکی هم داشت؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
--------------------------------------------------------------------------------------
سلام صالح جان Khansariha (8)
دادا من از تهران گرفتم تو بازار اتفاقی این رنگ رادیدم خریدم رنگش هم خردلی و مشکی هست .تا قبل از این هم مشکی و سفید و سبز داشتم
اما پیشنهاد میکنم از طالقانی پارچه مرغوب استتاری متناسب با محل استفاده ات بگیری خودت درست کن خیلی قشنگتر در میاد.
ارادتمند

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2013-10-10 09:19 PM

ه ه ه ه ه ه ه ه ه ههههههههههههههههههههههی ما که فردا پادگانیم اما امروز رفتیم از خجالن کاکلیا تو این باد شدید در اومدیم....ایشالا به همه خوش بگذره جای مارم خالی کنین.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-11 05:31 PM

آقا صالح سلام.نمیدونستم که میتونی بیای مگر نه بهت زنگ میزدم.شرمنده.ایشالا یه دفعه دیگهKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohsen1982 - 2013-10-11 06:03 PM

(2013-10-10 01:02 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود

صالح جان از لحاظ قیمت ام کا 4 گرونتره از لحاظ دقت هم بالاترین دقت رو توی دایستیت داره میتونی ریویوهاشو توی نت ببینی . Khansariha (8)

در خصوص وایروخ :اون عزیز منه دارمش و لای پنبه هستش . Khansariha (8)

ارش جان نفرماید چوبکاری میکنید . Khansariha (8)

محراب جان این نهایت لطف شمارو میرسونه منو با این حرفها حسابی خجالت دادی Khansariha (8)
بازم از شما ممنونم. Khansariha (8)

راستی امین جان 52 جدید مبارک باشه . !!Khansariha (8)

اقای میرلوحی ماهم از اشنای بیشتر با شما خوشحال میشیم .

از لحاظ قیمت ایرولف گرونتره . تو سایت دی استیت هست .مگه اینکه ام کا فور تارگت باشه که نیست . از لحاظ دقت هاتسان از دی استیت دقیقتره . خودمون تست گرفتیم Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-10-11 10:33 PM

اتفاقاً چند دفعه که داشتید از ایرولف گروپ میگرفتید و تست میکردین اونجا بودم که با ساچمه های اچ ان و جی اس بی که علی آقا آورده بود گروپ گرفته شد. واقعاً دقتش اونجوری نبود که ازش تعریف شنیده بودم و

توی ریویو های خارجی دیده بودم و این باعث تعجبه. گروپش با گروپای وایروخ100 دیدم خیلی فرق داشت با اینکه قیمتش حدود 2برابر وایروخ100 هست. مثلاً توی 50 متر با جی اس بی 16 وایروخ تقریباً ساچمه رو

هم میندازه ولی دایستیت اونطور نیست. حتی طبق گروپی که خودم با هاتسان ای تی گرفتم توی 50 متر 4 شات حدود 9 میلیمتر گروپ داد.Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-12 08:53 AM

صبح اولین روز هفته همشهریان عزیز بخیر وشادیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تقدیم به شما

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)