شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-15 11:36 AM

سلام همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
1-دوستان از دفترچه خبری نیست؟Khansariha (226)
2-مشتاق دیدارتون در تاپیک و بالا نگهداشتن تاپیک بر وبکس هستیم!
3- ارادت داریم.
4- با امید روز هایی که دوباره زاینده رودمان پر آب شود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-15 06:48 PM

سلام.آقا اشکان از اداره محیط زیست پرسیدم دفترچه کی میاد؟گفتند:دفترچه تا برج 9 یا 10 میادKhansariha (172).راستی شما تفنگتون چیهKhansariha (8) ؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2013-10-15 09:34 PM

بروبکس هرکی شماره ی منو داره ی اس به نام خودش بده آخه گوشیمو عوض کردم همه شماره هام پرپر!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-16 10:11 AM

(2013-10-15 06:48 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.آقا اشکان از اداره محیط زیست پرسیدم دفترچه کی میاد؟گفتند:دفترچه تا برج 9 یا 10 میادKhansariha (172).راستی شما تفنگتون چیهKhansariha (8) ؟

سلام دادا Khansariha (8) ممنون از لطفت
سید محمد جان تلفن محیط زیست را لطفاً بنویس تا بچه های دیگه هم اطلاع داشته باشند ، بنده هم یکی دوتا فنری و یک پی سی پی دارمKhansariha (48)
ارادتمند دوستانKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehdihadi - 2013-10-16 10:21 AM

سلام خدمت اصفهانی های عزیز من 2 روز پیش رفتم اداره محیط زیست شهرمون بهبهان سوال کردم برای جواز شکار با این که هنوز جواز تفنگم نیومده اما هفته دیگه 100 درصد میاد یه آشنا تو اداره محیط زیست داریم گفت هر موقع جوازت اومد بیا 1ساعته بهت مجوز شکار میدم وباید یه پولی واریز کنی. دیگه نمی دونم همین دفترچه ای است که شما می گید یا چیز دیگه.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-16 12:07 PM

سلام.شماره اداره محیط زیست:3_5602421 و 5555565 و 5571837 دوستان اینم سه شماره محیط زیست.آدرس محیط زیست:خیابان جی .فلکه لاله.جنب آتش نشانی.ما در خدمتیمKhansariha (8)Khansariha (8)آقا مسیح شما جمعه جایی نمیری؟حالا برا گروپ گیری یا شکار ؟اگه رفتنی شدی یه خبری بدهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-19 02:50 AM

محسن جان از لحاظ قیمتی حق با شماست ام کا 4 تامهول حدودا" 100 یورو ارزونتر از ایر ولفه من به اشتباه بلعکس نوشتم . وشاید اختلاف قیمت بخاطر هارد کیس ایرولف باشه . Khansariha (8)

و از لحاظ دقت اقا صالح ایرولف یکی از برترینهای دنیای بادی هستش . من توی قسمت تصاویر گروپ گیری توضیح هم دادم به هر صورت شما خیلی کم لطفی در حق این اسلحه کردین . Khansariha (8)

ودر خصوص ام کا 4 این اسلحه با داشتن مخزن حجم 144 سی سی و با فشار کاری 230بار (3,335 psi) تعداد شات بسیار بسیار قابل قبولی داره 180 شلیک روی لو پاور و 50 شلیک روی های پاور از محاسن بزرگ این

اسلحه هستش . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-19 02:48 PM

سلام و درود به بروبکس عزیز.دوستان توی اصفهان باشگاه تیر اندازی گلوله زنی نداریم؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-10-19 05:29 PM

سلام به همگی محمد جان منم این سوال را داشتم.اگه کسی میدونه حتما بگه که باشگاه تیراندازی گلوله زنی توی اصفهان هست؟

آقا مسیح نه دادا قصد کم لطفی و اینا نیست. اونروز که گروپا را دیدم یکم تعجب کردم آخه واقعا اونطور که انتظار میرفت نبود.البته با جی اس بی 18 خیلی خوب بود ولی آخرش خدایی به پای اون گروپایی که از وایروخ100 دیدم نمیرسید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-10-19 10:21 PM

صالح جان از لحاظ دقت میشه گفت وایروخ 1 پله بالاتر از ایرولف هستش . به دلایل زیاد که انشاءالله توی تاپیک خودش مطرح میکنم . Khansariha (8)

ولی هر دو اسلحه بسیار عالی و دقیق هستن .