شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - dieselpower - 2014-08-21 09:20 PM

خواهش میکنم داداش گلم
داداش کلا اون لوله شرودد که روی خود لوله تفنگ هست کاملا از کپ تا اخر یه تیکه هست و در 15 سانت انتهایی قطور تر شده ولی سر قسمت قطور یه مهره داره که باز میشه و میشه بافلهای سایلنسر را در اورد و جا زد ولی فقط همین کارو میشه کرد تغییر دیگه اگه بخواین بدین باید کامل شرودد رو در بیارین بافلهاش هم مثل بقیه سایلنسر ها هست از سر شرودد یه نور بندازین بافلها معلومه ولی خود مهره رو باز و دست کاری نکردم که درش بیارم دقیقا نگاه کنم
صدا رو هم خوب کم میکنه ولی صدا باز هم کمی زیاده چون اصولا گالاتین صدای خیلی خیلی زیادی داره و این هم با اینکه خیلی کمش کرده ولی باز هم صدا خیلی کم نیست
اندازه بخش بیرونی و داخلی کدوم قسمت رو میخواین؟

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - kingzax - 2014-08-21 09:48 PM

(2014-08-21 09:20 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم داداش گلم
داداش کلا اون لوله شرودد که روی خود لوله تفنگ هست کاملا از کپ تا اخر یه تیکه هست و در 15 سانت انتهایی قطور تر شده ولی سر قسمت قطور یه مهره داره که باز میشه و میشه بافلهای سایلنسر را در اورد و جا زد ولی فقط همین کارو میشه کرد تغییر دیگه اگه بخواین بدین باید کامل شرودد رو در بیارین بافلهاش هم مثل بقیه سایلنسر ها هست از سر شرودد یه نور بندازین بافلها معلومه ولی خود مهره رو باز و دست کاری نکردم که درش بیارم دقیقا نگاه کنم
صدا رو هم خوب کم میکنه ولی صدا باز هم کمی زیاده چون اصولا گالاتین صدای خیلی خیلی زیادی داره و این هم با اینکه خیلی کمش کرده ولی باز هم صدا خیلی کم نیست
اندازه بخش بیرونی و داخلی کدوم قسمت رو میخواین؟

خیلی لطف کردی دوست عزیز
حدس میزدم شبیه شرود باشه. یعنی فکر میکردم بصورت دوتکه باشه. به این صوورت که بخش اصلی سایلنسر که بفلها داخلش هست با پیچ سر لوله شرود بسته میشه.

بنظرتون بفلهاش چند تکه هست؟ در سایلنسر های هاتسان دو تکه بزرگ در ابتدا و انتها و در وسط یک تکه کوچکتر قرار داره. بیشتر هدفم از این سوالها اینه که بفهمم در اندازه در حدود 12 سانت چه سیستمی قرار دادن که صدا را خوب کم میکنه.

اگر با توجه به اینکه سر لوله جای مهره داره میتونید برای کم کردن بیشتر صدا یک قطعه بتراشید که بشه یک سالنسر هم روی شرود اضافه کرد. البته طول سلاح هم خیلی زیاد میشه.

اندازه بخش قطور شرود را میخواستم. در اصل میخواستم بدونم ابعاد سایلنسرش چقدره.
باز هم ممنون.

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - dieselpower - 2014-08-22 01:36 AM

راستش میخواستم مهره رو باز کنم ببینم توش دقیقا چجوریه ولی سفت بود و منم زور زیاد بهش نزدم
در مورد اضافه کردن سایلنسر داداش این دیگه همینه اگه میخواین بهتر بشه باید کل لوله شرودد را در بیارین و اگه سر لوله رزوه داشت که سایلنسر ببندین و اگه نداشت هم باید رزوه بشه .بستن یدونه سایلنسر سر لوله شرودد غیر از اینکه تفنگو غیر قابل تحمل میکنه مشکل گیر کردن ساچمه تو سایلنسر و از بین رفتن دقت هم حتما داره چون همینجوری لوله حدودا 15 سانت از لوله شرودد عقبتره شما همین اندازه هم اضافه کنی هر اتفاقی موقع شلیک احتمال داره بیوفته یا باید تفنگو اینجوری قبول کرد یا شرودد رو کلا در بیارین به لوله سایلنسر ببندین.
اندازه هم طول قسمت قطور 20 سانت هست که لوله تا 5 سانت داخلش شده و 15 سانت بقیه نقش سایلنسرو ایفا میکنه و بافلها قرار داره البته احتمال داره بافلها تو کل 20 سانت موجود باشه

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - kingzax - 2014-08-22 01:17 PM

ممنون کیوان جانKhansariha (8)
معمولا برای رزوه ها از لاک تایت استفاده میکنن و برای باز کردن باید حرارت بدید. البته بنظرم تا موقعی که مشکلی نداره بازش نکنید بهتره.

در مورد سایلنسر که خدمتتون گفتم چون دوستان قبلا روی شرود بسته بودن گفتم شاید بکارتون بیاد. البته قبول دارم که طول نیمه جلویی اسلحه خیلی زیاد میشه.
ارادتKhansariha (8)

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - homayonfar - 2014-08-23 07:48 PM

قیمت تیپ 4 لول بلندش چنده؟؟

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - smostafam - 2014-08-23 10:37 PM

(2014-08-23 07:48 PM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت تیپ 4 لول بلندش چنده؟؟
2900 دوست عزیزKhansariha (8)

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - smart - 2014-08-28 01:01 AM

دوستان بهترین فروشگاه برای خرید گالاتیان کجاست?
امیدوارم جوابتون تبلیغ بحساب نیاد.هرکی تبلیغ شدن دوست نداره پ خ بده.
Khansariha (8)

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - galatian - 2014-08-28 05:22 PM

سلام این هم کرنو گرافی هاتسان گالاتیان

نمایش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - smart - 2014-09-01 12:45 PM

کسی کلیپی از نحوه شارژ کردن گالاتیان داره بذاره؟
یا حداقل یه توضیحی بدین ممنون میشمKhansariha (8)

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - dieselpower - 2014-09-01 01:24 PM

داداش مثل همه نوع هاتسانهای دیگه هست
کوپل شارژ که به تلنبه یا مخزن متصل میشه و قطعه پلاستیکی سر مخزنو میچرخونید تا سوراخ محل شارژ معلوم بشه و سپس کوپل شارژ را تا انتها درون سوراخ قرار میدین و عمل شارژ انجام میشه البته تلنبه با کپسول کمی فرق میکنه واسه باد کردن با کپسول باید حتما حواستون به مانومتر باشه و شیر کپسول خیلی کم و به ارامی باز بشه که فشار مخزن تفنگ از ۲۰۰ بار بالا نزنه