شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - mahmoudmoeini - 2014-11-10 03:32 PM

سلام
من زنگ زدم نمایندگی هاتسان میگم از قسمت خشاب هوا خارج میشه موقع شلیک برگشتن به من گفتن طبیعیه تمام گالاتیان ها همینجوریه.واسه قدرتش هم تا باهاشون چند بار صحبت نکردم و نگفتم کرنو کردم 30 ژول بوده سوزن والو ندادن ده تومن هم هزینه پست گرفتن

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-10 04:19 PM

محمود جان باز هم تفنگ شما 5 ژول از من بیشتر بوده، خودت رو خسته نکن داداش من چند ماه این راه رو رفتم فایده نداره، آخرش باید مثل من بدی تیون و...

RE: هاتسان گالاتیان - مهدى١٣٦١ - 2014-11-10 05:17 PM

واقعا ادم اين پست ها رو كه دوستان نوشتن رو ميخونه متأثر ميشه ، اخه چرا اين اقا كه رفته نمايندگى هاتسان گرفته أقدام به وارد كردن يك همچين سلاح نازلى از لحاظ كيفيت كرده ؟؟!! مگه مصرف كننده بدبخت ايرانى پولش رو از سر راه گير اورده يا دزدى يا سرقت ميكنه !!! خوب مرد حسابى ما كه همش تحريم هستيم و جنس يا چينى أشغال وارد ميشه يا اگه خوب اروپايى و امريكايى باشه چندين برابر قيمت بازار جهانى !!! خوب تو كه رفتى از تركيه كه فعلا با ما رابطه خوب تجارى داره جنس وارد كردى ، با بهترين كيفيتش رو وارد ميكردى !!! واقعا تعجب ميكنم از پست هاى دوستان ، اين گالاتيانى كه من دارم از لحاظ كيفيت قطعات و أورينگ و زاج و قنداق و باكس و ساير لوازم محشر و درجه يك هست ، روز اول كه تفنگ و خريدم و از جعبه دراوردم ، حسوديمون شد و افسوس خوردم كه چه قدر اين تركيه پيش رفت كرده كه يك همچين برند جهانى و با كيفيتى داره توليد ميكنه ، الان هم ٦ ماه دارم باهاش كارميكنم ، بسيار دقيق و پرقدرت و كارامد ، ايكاش دوستان قبل از خريدن اين گالاتيان وارداتى ، نمونه با كيفيتش رو ديده بودن و نميخريدن اين سلاح. وارداتى رو ، دقيقا كارى كه سر سلاح اكار دراوردن سر گالاتيان دراوردن ، اكار سرى هاى اول هم باكيس و چوك ، محافظ سوزن و چيزهاى ديگه داشت ، كم كم از سروتهش زدن و انداختنش تو جعبه و با اون كيفيت نازل زاج ، واقعا به قول شاعر هنر نزد ايرانيان است و بس Khansariha (219)

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-10 05:23 PM

فقط منتظرم ببینم آی تی 44 وارداتی ارزون چیه ،
من تمام سعی خودم رو میکنم تا پولی رو که از جیب خودم از بین رفت و تجربه شد از جیب کس دیگه ای نره، امروز از پست کاربر آقای معینی جداً ناراحت شدم و احساس کردم دوباره سر خودم کلاه رفته،

RE: هاتسان گالاتیان - mahmoudmoeini - 2014-11-10 06:03 PM

من که خرید اینترنتی کردم اونم پیش خرید گمانم بر این بود که جنسیت تغییری نکرده و نمایندگی گفت فقط دوربین نداره و دقیقا عین کلمه رو میگم گفتن یک دوربین سیصد چهارصد تومانی رو یک میلیون هاتسان داره حساب میکنه ما سفارش بدون دوربین دادیم ارزون و به صرفه باشه وقتی تفنگ رسید دستم دیدم این حتی برچسب رو کیس رو نداره روشم زده ای تی 44 لوله هم معمولیه دوپایه هم ناپدیده .تازه فهمیدم چرا مشخصات تو سایتشون رو فارسی نزدنبعد هم میگن لوله لوتار ها الکیه چون صادراتی بوده نمیتونستن مارک تقلبی بزنن.اونم صادرات به ایران !!!
هر کسی هم شک داره بفرمایند تفنگ رو میفروشم
50 یا حد اکثر 100 تیر زدم باهاش

RE: هاتسان گالاتیان - صادق قرنجیکی - 2014-11-10 06:10 PM

در موضوع اخیر از شروعش در فروم دیگه -هانتر ایرگانز - تا اکنون بیشتر نظاره گر پست ها و نقدهای دوستان نسبت به محصولات وارد شده توسط نمایندگی این شرکت ترکیه ای بودم. قبل از هر چیز خودم مصرف کننده محصولات فنرپیستون و PCP این شرکت بودم و آشنایی با محصولات هاتسان دارن و اخبار مرتبط با این کمپانی در بازارهای خارجی رو دنبال می کنم. گرچه به جز فنرپیستون های این شرکت ، پی سی پی های دیگه رو از دوستان وارد کننده دیگه خریدم و هیچ مشکلی هم باهاشون در دورن استفاده نداشتم. قصدم هم از ارسال این پست جانبداری و یا نقد پست های دوستان نیست! ولی یک عادت رو بین اعضا و البته ملت خودمون می بینم ، اینکه نقدهای ما به صورت سیاه و سفید هستش! یا اون محصول رو به عرش می بریم و خدای سلاح های بادی میشه و یا در حد یک چوبدستی ساده به قعر چاه می اندازیم. نظر من این است که اگر در مورد محصولی انتقاد و یا معرفی نقادانه ای دارید این کار رو همراه با تست های اصولی و مستند انجام بدهید. تصمیم گرفتم سری بعدی که تهران بودم -که حتما فردوسی هم سری می زنم- از فروشگاه ذکرعلی و محصول گالاتیان اونها-سفارشی آقای نوری - بازدید و در صورت هماهنگی با ایشان نسبت به عکسبرداری و بررسی دقیق تر محصول اقدام کنم. خوشحال خواهم شد دوستانی که در استان گلستان و تهران از این سری خریداری کرده اند قراری باهم داشته باشیم و بتوانیم حداقل چند تست معمول رو روی سلاح های پیاده کنیم.
در فصل جدید شوهای تلویزیونی American Airgunner فصل 2014 علاوه بر اسپانسرهای سابق یعنی امارکس و پیرامید ، هاتسان نیز به این برنامه پیوسته و اتفاقا تمرکز تبلیغاتشون نیز روی گالاتیان سری کارابین و سری 3 و 4 هستش ! مطمئنا اساتید و دوستان آگاه در جریان هستند که این سری برنامه ها و کارشناسان پیرامید و ایرگان وب و ایرگان دیپوت به همین راحتی مهر تاییدی برای معرفی و تبلیغ سلاح های بادی برای بازار آمریکای شمالی نمی گذارند. اینکه هاتسان در سالهای اولیه شروع به کار در زمینه سلاح های بادی کیفیت بالایی نداشته بر کسی پوشیده نیست ولی همان محصولات بی کیفیت باعث تجربه خیلی از دوستان ایرگانر ایرانی در زمینه استفاده از PCP شد. فکر می کنم 3 سال قبل تر رو یادتون رفته که بهترین و رویایی ترین محصول در ایران ، اوانیکس ها بود و خیلی ها اصلا PCP ها رو نمی شناختند و در اون زمان AT44 های 700 تا 900 تومنی یکی از بهترین و در واقع تنها گزینه خرید خیلی از دوستان بود! شرکت هاستان بعد از 2011 سیر صعودی خوبی در زمینه افزایش کیفیت محصولات و ورود به بازار اروپا و در سال 2013 به بازار آمریکای شمالی برداشته و با نگاهی کوتاه به فروم های تخصصی سلاح بادی این موضوع کاملا آشکار هست که کاربران غربی این محصولات نیز رو به افزایش بوده و خودم به عنوان یک آسیایی و شرقی به این موضوع افتخار می کنم.
اما گالاتیان های وارداتی آقای نوری ! با توجه به تجربیات برخی دوستان در چند وقت اخیر از بی کیفیتی و عدم دقت و کلا مشکلات فنی این محصولات داشتند ، به نظر یک ریویو و تست و کرنوگرافی توسط اساتید و دوستان فنی لازم می نماید تا این موضوع کاملا مشخص شود. به شخصه دوست ندارم فروم محبوب من با انتقادهای منفی و جهت دار که توسط برخی اعضا در این سایت و سایت های موازی با نیت منفعت اقتصادی حمایت می شود همراهی کند. بله به این موضوع واقف هستم که آقای نوری ارتباط نزدیکی با کمپانی هاتسان داشته و دقیقا حرف ایشون یعنی سهامدار بودنشون در کمپانی مذکور درست هست. این موضوع رو می تونید از خود هاتسان پیگیری کنید. ولی اگر ایشان این موقعیت را دارند بهتر نیست محصولات بهتری با رضایت بیشتری وارد بازار داخل کنند!؟ اگر این موضوع بر ایشان مفهوم نیست با انتقادهای اخیر نمی توان نظر ایشان را جلب کرد. بلکه یک ریویو از یک محصول تازه خریداری شده و بدون دستکاری و تیون و مشخص کردن مشکلات و نقاط ضعف آن و انتشار در فروم های داخل و البته فروم های معتبر آمریکای شمالی و بازار اروپا و اطلاع رسانی این موضوع به ایشان بهترین راه حل برای اصلاح روند حال است- با این مبنا که گالاتیان های وارداتی ایشان مشکل دار هستند نه سالم ، خدای نکرده که سر دشمنی با کسی و یا گروهی ندارم- همانطور که آقا جلال عزیز نیز در پست خودشون اشاره کردند و من هم قبلا شنیدم شرکت نوری با توجه به قوانین وضع شده جدید در ترکیه و واردات به داخل ایران -برای این موضوع فعلا مستند معتبری ندارم که قدرت خروجی ساچمه بیشتر از 40 ژول نباشد- نمی تواند سلاح های خود را با قدرت اصلی 53 ژولی وارد کند.
دوستان امیدوارم از جملاتی که گاها شاید بیش از اندازه صریح بوده ناراحت نشوند. ترجیح می دهم حرفم رو در این زمینه بی پرده و بدون مصلحت بگم. دوستانی که نسبت به خرید گالاتیان های اخیر مشکل و نقد دارند ، خوشحال خواهم شد با هم در این مورد تست و آزمایش انجام دهیم. Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - AIRKING - 2014-11-10 06:19 PM

با سلام.
دوستان فرمایش شما کاملا صحیح،بنده هم دفاعی از اون محصول نکردم ،فقط گفتم احساسی حرف نزنیم با مدرک و دلیل،که خدا رو شکر این دوره و زمونه خیلی راحت میشه بهترین مدارک جمع کرد.به طور مثال اگر دوستی در حال حاضر گالاتیان قدیمی داره میتونه با یه هماهنگی ساده با دوستی که گالاتیان جدید خریده یک مقایسه همراه با عکس داشته باشه.
ما اینجا دنبال مچ گیری نیستیم ،دنبال تعریف یا تضعیف برندی هم بر اساس غرایض شخصی نیستیم،اینجا دور هم جمع شدیم تا به صورت حرفه ای مطالب مورد علاقمون دنبال کنیم تا اگر یه روز یه نفر خواست تفنگی بخره با سر زدن به سایت ما،با آگاهی کامل و دلی قرص و محکم انتخاب کنه و خرید کنه.
الان هم بنده فقط نقل قول کردم،و این نقل قول ها در اصل نوعی شفاف سازی بود که من سعی کردم از گفته های خود وارد کنندگان باشه،امیدوار دوستان با خوندن اون مطالب خوب متوجه منظورم بشن.
بنده با این شرایط به هیچ عنوان حاضر به خرید گالاتیان های جدید نیستم،حداقل تا زمانی که کاملا نفهمیدم که با چه محصولی سر و کار دارم.

RE: هاتسان گالاتیان - کوهنورد - 2014-11-10 10:47 PM

با سلام :
ضمن تایید صحبتهای آقا صادق ، پیشنهاد میکنم یک تاپیک برای این کار اختصاص داده بشه و در این تاپیک از آقای نوری ( که صد در صد نظاره گر این سایت و دیگر سایتها ، که اعضاءشون مصرف کننده های اصلی محصولات ایشون هستند ) توضیح خواسته بشه ، شاید واقعا دلیلی داشته باشن شاید هم این از بدشانسی این دوستان ما هست که جنس معیوب گیرشون اومده .اگر چه که این جنس معیوب برای سهامدار یک کارخانه از هر توهینی بد تره .
این قصه 35 ژول بودن و ممانعت ورود و ......... اگر چه هنوز سندیتی نداره ولی قابل قبول میتونه باشه . امیدوارم آقای نوری برای بقیه سوالات دوستان جواب منطقی داشته باشن .یادمون باشه جناب ساچمه ای عزیز هم در بازار فردوسی برای خودشون جایگاهی دارن ولی چطور با مخاطبانشون ارتباط برقرار کردند و نظرات غیر کارشناسانه کسانی مانند بنده رو تحمل کردن و با صبوری پاسخ دادن و ماشالله امروز برای خودشون پایگاه مستحکمی بین مصرف کنندگان پیدا کردند .
با تشکر

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2014-11-10 11:33 PM

دوستان بر فرض درست بالای 40 زول ممنوعه خوب بعد از وارد کردن چرا خودشون تمام اینا را درست نکردن و با قدرت واقعی که خریدار روی اون قدرت این تفنگو انتخاب کرده تحویلش بدن ؟ خب طرف اگه قدرت کمتر میخواست میرفت با وزرن کمتر و پول کمتر at44 میخرید وقتی طرف گالاتین میخره میخواد روی کاتالوگ روی 53 زول حساب میکنه که نگفتن این اولین نمونه صادق نبودن با مشتری هست...
حالا بالای 40 زول ممنوع بوده دوربین و لوله لوتار والتر هم ممنوع بوده که از روش برداشتن؟؟؟؟؟؟؟
اطلاعیه دادن افراد سود جو فلان....خوب یکی نیست بگه مگه جنابعالی محض رضای مشتریانی که نصف حقیقت هم بهشون نگفتی جنس اوردی و فکر سود نبودی و چند برابر همون افراد سود جو سود نکردی روی اینا؟؟؟؟؟خوب ملت کار میکنن سود کنن خرجشون در بیاد و خود شما هم یکیشون حالا اونا بد و شما خوب.

RE: هاتسان گالاتیان - key - 2014-11-11 09:12 AM

اقا من سه هفته قبل یه ایمیل زدم به سایت pyramid air توش نوشتم " سلاحی به نام AT44 galatian داریم یا نه " نیم ساعته جواب اومد نه AT44 یه تفنگه Galatian یه چیز دیگست . بعد عکس تفنگ گالاتیان دوستمون رو که روش نوشته بود galatianAT44 رو براشون فرستادم بعد 2 روز جواب دادن " ما نمیدونیم این چیه شاید صاحب سلاح شخصا چاپ لیزری کرده و شاید هم برای بازار خاصی تولید شده " . بندگان خدا 2 روز تو کما بودن خخخخخخخ . واقعیتش اینه که این کار هاتسان خیلی ضایع بازیه . هویت 2 تا سلاح رو تو هم قاطی کردن . دلیل این موضوع که اسم AT44 رو روش زدن و البته توانش رو هم به 35 ژول رسوندن فقط میتونه به خاطر مسایل گمرک و تعرفه واردات باشه و بس . وگرنه قانون حداکثر 40 ژول و غیره همش حرفه . همین الان تو بازار رودسر جلوی در سپاه فروشگاه لوازم شکار سوماترا 105 ژول رو گذاشته جلوی دید . در همین حد بگم 2 ماه پیش شخصا از فرمانده سپاه شهرستان رودسر از طریق یه دوستی پرسیدم حمل تفنگ بادی محدودیتش چیه ؟ جواب رسید کالیبر 4.5 و 5.5 باشه نیاز به هیچ مجوزی نداره فقط حملش در داخل شهر باید با کاور باشه و کسی رو هم باهاش تهدید نکنی ! و جالبه مثال فروشگاه های ورزشی و ماهیگیری واینها رو زد که اگه غیر قانونی باشه که اینها نمیتونن بفروشن . رو این مسایل مانور ندید فردا حساسیت زا میشه مجلس قانونش رو دست میبره توش .
قیمت این سلاح کم شده چون
1- مطمئن باشید با تعرفه پایین مثل ای تی 44 وارد میشه
2- دوربینش پریده !!!
3- تعویض لوله والتر با هاتسان
4- سوزن والو ضعیفتر روش گذاشتن
البته این مورد اخر رو شخصا ندیدم به حساب درست بودن حرف دوستان در مورد 35 ژول بودن تفنگ میگم
فکر کنم اگه ایشون قبلش به مشتری شرایط رو میگفت بهتر بود . منم حرف دوستان رو قبول دارم حرکت ایشون اصلا درست نبوده . حالا همین تفنگ هم شرایطش بد نیست . مطمعنا تعداد شاتش خیلی بهتر شده و خدایی تفنگ خوشگلیه ولی ادم احساس میکنه سرش کلاه رفته . صداقت داشتن برای یه بازاری فاکتور مهمی هستش . این کار باعث بی اعتمادی مشتری میشه . یه مثال بزنم . مصاحبه مدیر اجرایی بنز رو میخوندم گفته بود " ما میتونیم به جای چوب طبیعی از چوب مصنوعی تو داشبورد استفاده بکنیم که دوام بهتری داره و تو تصادف هم تکه های شکسته شده اون باعث زخمی شدن سرنشین نمیشه ولی اگه مشتری متوجه بشه احساس میکنه سرش کلاه گذاشته شده و میگرده ببینه دیگه کدوم قسمتهای ماشین دستکاری شده " . آخر کلام اینکه فرق شرکتهایی مثل دیانا و وایرخ با شرکتهایی مثل هاتسان اینجا معلوم میشه و این تفاوت یه چیزه اصالت