شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

هاتسان گالاتیان - cacciatore - 2014-11-14 12:42 PM

دوستان بهترين راهكار در اين مورد at 44 galatian , فرستادن عكس و ريويو به سايتاي معتبر تير اندازي جهانيه ، دوستاني كه اين اسلحه رو دارن لطفا اين كار رو انجام بدن تا خود شركتي مثل هاتسان متوجه اين فرزند ناقص الخلقه خودش بشه و بفهمه بازار ايران موش آزمايشگاهي نيست و ما هم مثل بقيه مردم جهان داراي شخصيت و هوش واستعداديم !
به نظر شما اين كار هاتسان و نمايندش يه توهين به شعور ما نيست ؟

RE: هاتسان گالاتیان - royall - 2014-11-14 02:07 PM

(2014-11-14 12:42 PM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهترين راهكار در اين مورد at 44 galatian , فرستادن عكس و ريويو به سايتاي معتبر تير اندازي جهانيه ، دوستاني كه اين اسلحه رو دارن لطفا اين كار رو انجام بدن تا خود شركتي مثل هاتسان متوجه اين فرزند ناقص الخلقه خودش بشه و بفهمه بازار ايران موش آزمايشگاهي نيست و ما هم مثل بقيه مردم جهان داراي شخصيت و هوش واستعداديم !
به نظر شما اين كار هاتسان و نمايندش يه توهين به شعور ما نيست ؟

مهدی جان من فکر میکنم هاتسان بیگناه هست.چون فرقی نداره که بخواهد یه گلاتیان سفارشی برای فلان کشور تولید بکنه یا یه گلاتیان با حداقل کیفیت برای نمایندگی ایران !
شما الان گلاتیان هایی که به سفارش گریزلی تولید کرده رو با این ایرانی ها مقایسه کنید همه چیز مشخص میشه یا همین مدلی که برای داخل خود ترکیه با لول مچگرید تولید کرده به مراتب از این نخاله هایی که برای ما فرستاده اند بهتره !
مهم سفارشیه که خریدار میده،نمایندگی ایران سفارش داده تعدادی گلاتیان با نازل ترین قیمت برای ایران تولید کرده اند و فروختن به مشتری ..... حالا اگر همین نمایندگی ما بیاد و بگه اقا برای من تعدادی گلاتیان با کیفیت بالا و لول والتر و ... بزن فرقی براشون نداره .....
مهم ما خریدار ها هستیم که اگر یه محصول رو جایی 50.000 تومن زیر قیمت پیدا کنیم براش سر و دست میشکونیم به همین دلیل نمایندگی خواسته با کمترین قیمت تفنگ رو به دست مشتری برسونه تا سود کنه حالا دیگه بقیش مشکل خریداره ....

RE: هاتسان گالاتیان - صادق قرنجیکی - 2014-11-14 02:47 PM

علی جان با نظر شما موافق نیستم ، اول از همه مراودات آقای نوری با شرکت هاتسان اشکار هستش ! این رو می توانید از دوستانی که سلاح های هاتسان را از بازار داخل ترکیه تهیه می کنند (منابع به غیر از نمایندگی هاتسان) پرس و جو کنید.
همینطور که در چند پست قبل تر هم اشاره کردم آیا هاتسان در این ارتباط اینقدر بی اطلاع است؟ برای من فقط این موضوع محتمل هستش که با توجه به بی اهمیتی کیفیت محصولات (البته تایید کامل این موضوع رو به بازدید حضوری خودم از فروشگاه نمایندگی در فردوسی موکول می کنم) برای نمایندگی این شرکت ، خود هاتسان نیز نسبت به این موضوع سکوت کرده و چشاشو بسته! بازم می گم تهیه یک ریویو و مستندات از نقاط مشکل دار (مواردی که با گفته های کمپانی سازنده مغایرت دارد) و ارسال آن به هاتسان (ایمیل و یا راههای دیگر) و گرفتن پاسخ آنها در رابطه با دلیل کیفیت پایین محصولی همانند گالاتیان ای تی 44 می توان قضاوت درست تری انجام داد. !
خوب وقتی بگه که خریدار و یا نماینده اینطور خواسته حرف شما علی جان درسته!؟ یعنی باید یقه نوری و شرکتشون رو بچسبیم! ولی اگه نه ، هاتسان باید دلیل قانع کننده ای برای این موضوع داشته باشد.
Khansariha (8)
مدیران عزیز بهتر می بینم در این ارتباط یک تاپیک جدا مثل بررسی کیفی محصولات هاتسان سفارش ایران که در برگیرنده کلیه محصولات نمایندگی باشه ، ایجاد بشود و تاپیک تخصصی این مدل خوب از این کمپانی از این بیشتر باقالی پرورش نده !(منظورم خود بحث و نظرات دوستان نیست بلکه عدم ارتباط تخصصی پست ها با موضوع اصلی تاپیک هستش)Khansariha (219)

RE: هاتسان گالاتیان - DAGGER - 2014-11-14 03:04 PM

دوستان گرامی
جدا از بحث های کمی و کیفی
این مدل شرود گالاتیان اینجا اومده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: PY-3381-Hatsan-Galatian-QE-zm0.jpg]

RE: هاتسان گالاتیان - کوهنورد - 2014-11-14 08:52 PM

با سلام :
آقا بهروز اینجا رویت شده در هر دو مدل کارابین و معمولی ( اگردر مورد معمولی اشتباه نکرده باشم ). اتفاقا در مغازه ذکر علی هم دیده شده . تفنگ کیوان خان هم باید از همین مدل باشه .
صادق جان در مورد تفنگهای ویترین مغازه ذکر علی باید بگم من 2-3 ماه پیش همه رو دیدم ، هیچ مشکلی نداره از نظر ظاهر ولی همونطور که قبلا هم در این سایت و سایتهای دیگه گفته ام ، این دوستان خرید غیر حضوری داشته اند و در ایران خرید حضوری اش معمولا به مشکل میخوره چه برسه به غیر حضوری !!!!!!!!! اینکه کسی( که تازه مدعی سهامداری هم هست ) بیاد به کمپانی بگه اونهایی رو که از کنترل کیفیت مردود شده بده من ببرم مملکتم به اسم فلان بفروشم ، اصلا نمیدونم چی باید گفت !!!!!!!!!! من اولش خوشحال بودم که میشه فقط تفنگ رو به تنهایی خرید ، با قیمت پایین تر ولی الان اصلا خوشحال نیستم . نه بخاطر تفنگ ، بخاطر این بازی هایی که هموطن و غریب سرمون در میارن

RE: هاتسان گالاتیان - mahmoudmoeini - 2014-11-14 09:27 PM

من تمام اورینگهای لوله و مخزن رو عوض کردم بازم نشتی داره از قسمت خشاب
اگر عکس هم از این سری می خواهید بفرمایید تا بزارم تو سایت

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-15 08:23 AM

جناب معيني سلام، با توجه به فرمايشات شما كه تلفني فرموديد، 90درصد احتمال ميدم انتهاي سوزني كه ساچمه رو وارد لول ميكنه تاب داره، چون فرموديد بدون خشاب نشتي نداره

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2014-11-15 09:45 AM

(2014-11-14 09:27 PM)mahmoudmoeini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تمام اورینگهای لوله و مخزن رو عوض کردم بازم نشتی داره از قسمت خشاب
اگر عکس هم از این سری می خواهید بفرمایید تا بزارم تو سایت

اگه میشه این عکس ها و عکس های باکیفیت قبلی بذارید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - mahmoudmoeini - 2014-11-15 11:48 PM

ممنون مهدی جان
چشم عکس کامل میگیرم میزارم فردا البته

RE: هاتسان گالاتیان - کوهنورد - 2014-11-16 12:58 AM

با سلام :
دوستان یک سوال داشتم :
چند وقت پیش یکی از دوستانم یک گالاتیان لول والتر ( غیر سفارش ایران ) خرید که متاسفانه با شکاف درجه اش کمی گیج میزد و این دوست ما هم که خیلی وسواسیه زود برد پسش داد ..................
این تفنگ برخلاف تفنگهای 40 ژولی که از 200 بار تا 190 کمی ضعیف شلیک میکنند از شات اول بسیار پر قدرت شلیک میکرد طوری که وقتی 200 بار شارژ میکردیش از همون شات اول این ساچمه های 22 گرینی هاتسان رو ( که خیلی محکم هستند و در صورت برخورد به هدفی با سختی کم ، کمانه میکنند ) چنان پودر میکرد که تکه هاش هم پیدا نمیشد !!!!!!!!!!!!!!
مصرف بادش هم زیاد نبود و با پستهای دوستان که چک کردم منطقی بود . گالاتیان همه دوستان اینطوریه یا اون اینقدر خفنی بود ؟؟ و اینکه تفنگهای دوستان هم با ستون درجه خودش میزونه یا انحراف داره ؟
با تشکر Khansariha (8)