شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-07 05:00 PM

آقا صادق فکر میکنم با این تفاسیر که شما فرمودید من و کاربر روحانی متهم به بدگویی و ایراد بیخود گرفتن شدیم،و وارد کننده به وارکننده بهترین سلاح و زیباترین سلاح،من بگم شاید مجدد محکوم بشم اما اکثر دوستان آقا پدرام پرن رو میشناسند، ایشون هنوزهم تفنگ اصل گالاتیان ترک رو میارند و موجود دارند،این هم شماره تماسشون،09149090117
شما که فرمودید فقط دوربین کم شده! حتما تحقیقتون اونقدر کامل نبوده و صرفاً بعد از چندتا جواب از سمت فروشنده قانع شدید، لطفاً تماس بگیرید و بپرسید هراه گالاتیان فابریک ترک چه قطعاتی هست و بعدش کارشناسی کنید،
اگر شما رو نمیشناختم شک میکردم به اینکه از فروش هاتسان سفارش ایران پورسانت میگیرید، اما ایمان دارم اینطور نیست و مطمئن هستم به تفنگی که تو دستم هست با این تصاویر فرق داره، کرنو گرافی گلاتیان رو قبل از نصب ریگلاتور انجام ندادم، اما جناب توکل نظرشون روی زیر 25ژول قدرت بود، و جناب روزبه اشتری کرنو کردند (تفنگ دیگری) و کمتر از 30 ژول اعلام کردند،
من چندتا تصویر دیگه امشب از ظاهر تفنگ میگیرم و فردا میذارم،

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2014-12-07 05:54 PM

آقای قمی مدل تفنگ شما چیه؟
کسی هست که مدل کاربین داشته باشه و ناراضی باشه؟

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-07 06:35 PM

مدل تفنگ من تامهول لوله ساده هستش

RE: هاتسان گالاتیان - صادق قرنجیکی - 2014-12-07 09:08 PM

(2014-12-07 05:00 PM)mmahdighomi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صادق فکر میکنم با این تفاسیر که شما فرمودید من و کاربر روحانی متهم به بدگویی و ایراد بیخود گرفتن شدیم،و وارد کننده به وارکننده بهترین سلاح و زیباترین سلاح،من بگم شاید مجدد محکوم بشم اما اکثر دوستان آقا پدرام پرن رو میشناسند، ایشون هنوزهم تفنگ اصل گالاتیان ترک رو میارند و موجود دارند،این هم شماره تماسشون،09149090117
شما که فرمودید فقط دوربین کم شده! حتما تحقیقتون اونقدر کامل نبوده و صرفاً بعد از چندتا جواب از سمت فروشنده قانع شدید، لطفاً تماس بگیرید و بپرسید هراه گالاتیان فابریک ترک چه قطعاتی هست و بعدش کارشناسی کنید،
اگر شما رو نمیشناختم شک میکردم به اینکه از فروش هاتسان سفارش ایران پورسانت میگیرید، اما ایمان دارم اینطور نیست و مطمئن هستم به تفنگی که تو دستم هست با این تصاویر فرق داره، کرنو گرافی گلاتیان رو قبل از نصب ریگلاتور انجام ندادم، اما جناب توکل نظرشون روی زیر 25ژول قدرت بود، و جناب روزبه اشتری کرنو کردند (تفنگ دیگری) و کمتر از 30 ژول اعلام کردند،
من چندتا تصویر دیگه امشب از ظاهر تفنگ میگیرم و فردا میذارم،
مهدی جان خوب به نوشته های من در پستم دقت نکردید ! من قبل از این پست و زمانی که مشکل تفنگ شما مطرح شده بود اعلام کردم حتما از نزدیک در فروشگاه ذکرعلی این سری گالاتیان ها رو بازدید می کنم. اگر خوب دقت کنید دیدید که تقریبا از فروشنده به زور برای بازدید از سلاح شون اجازه گرفتم ، در حالیکه که اگه فروشنده فروشنده موفقی بود باید از این موضوع استقبال می کرد. چون در مورد صداقت کار و کیفیت کالاشون شبهه وارد شده بود و من این موضوع رو کاملا به ایشون توضیح دادم که اعلام هم کردم ، زیر بار نرفتن!
دوست من هدف ما اینجا بررسی درست یک مدل و یا سلاح هستش و نمی تونیم روی احساسات و نارحتی اعضای دیگر قضاوت کنیم. اینکه سلاح شما با کیفیت خیلی بدی بدست تان رسیده در این مورد باید فروشگاه ذکر علی پاسخگو باشد و من به هیچ عنوان این موضوع رو نادیده نگرفتم. چیزی که دیدم رو هم نوشتم ، ظاهر سلاح ارایه شده برای فروش موردی نداشت. حتی قطعاتی رو هم امتحان کردم. اهرم مسلح کننده ، چفت خشاب ، سر لوله و نیز بدنه کلی و قنداق ، اثری از زدگی ، زنگ خوردگی و یا طراحی بد ازش ندیدم، ولی نوشته AT44 Galatian روی سلاح بد تو ذوق آدم میزنه!
نیازی به معرفی آقا پدرام نیست! ایشون از دوستان هستند ، در رابطه با اقلام هم من پرسیدم و فروشنده پاسخ داد که من عین گفته آنها رو ذکر کردم. قصد هم بررسی بیشتر این مدل بود و اینکه دوستان دیگه ای که از همین سری خرید کردند چه مشکلاتی داشته اند.

RE: هاتسان گالاتیان - peisaz - 2014-12-08 11:18 AM

سلام بر دوستان
واقعیت هم همین است. در اینجا به معایب یا محاسن احتمالی پرداخته میشود و نظر تمام دوستان محترم است. سوالی که از آقا مهدی قمی داشتم این هست که الان که تفنگ رگوله شده انرژی سر لول چند ژول است و هم اینکه دقت آن را چطور ارزیابی میکنید؟

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-08 12:34 PM

سلام، به دوستان، اول عذر خواهی بابت نگرفتن عکس(دوربینم پیش یکی از اقوام بود)
صادق جان من و آقای روحانی از مشهد تو کمتر از 5 ماه خرید کردیم، و هردو مشکلات تفنگ رو بیان کردیم، تو این مدت کس دیگه ای فکر نکنم خرید کرده باشه(بچه های سایت)، اینکه شما فرمودید ایشون میگه امکان نداره درست، اما حداقل 4 نفر از باتجربه ترین افراد این دوسایت مطرح تفنگ من رو دیدن، و همگی متأسف شدن، شاید الان با توجه به اینک به گوششون رسیده ÷شت سرشون بد میگن بهترین تفنگ ها رو برای فروش آوردن داخل ویترین ها (که خوشحالم) و جای شکر داره که شفاف سازی و ÷یگیری های ما باعث این موضوع شده، درمورد سوزن هم کاملاً دروغ گفتند و تا کسی درخواست نمیکرد نمیدادن، (الان رو نمیدونم) پس کسی که راحت دروغ میگه کاسب نیست، مثلاً میگفت این تفنگ هایی که روش نوشته لول والتر تقلبیه(آخه مرد نا حسابی اونا تقلبیه یا اونی که قطعاتش رو برداشته متقلب) من هم نه قصد تعویض تفنگ رو دارم نه برام ارزش داره دنبال گارانتی برم، هدفم هم فقط اینه کسی گول تبلیغات رو نخوره، دوم بلکه این فروشنده ها متوجه بشن جنس بیکیفیت دست کسی دادن عواقب داره، صادق جان من اگر باعث رنجش شما شدم عذر میخوام،
(2014-12-08 11:18 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
واقعیت هم همین است. در اینجا به معایب یا محاسن احتمالی پرداخته میشود و نظر تمام دوستان محترم است. سوالی که از آقا مهدی قمی داشتم این هست که الان که تفنگ رگوله شده انرژی سر لول چند ژول است و هم اینکه دقت آن را چطور ارزیابی میکنید؟

عزیز کرنوگرافی تفنگ تو آپارات هستش(کرنو گرافی گالاتیان سفارش ایران) تو همین سایت هم در قسمت ساخت ریگلاتور آدرسش رو گذاشتم،
49 شات با 39 ژول قدرت داد، کرنو نگرفتم، چون نه خیلی مسلط هستم در تیراندازی حرفه ایی و هم فرصت مناسب پیدا نکردم، اما چندوقت پیش با جی اس بی داشتم دوربین تظیم میکردم، تو 20 متر با ساپورت نا مناسب سه تا شات آخر حدود شعاع 2سانتی شد

RE: هاتسان گالاتیان - صادق قرنجیکی - 2014-12-08 02:02 PM

نقل قول :صادق جان من اگر باعث رنجش شما شدم عذر میخوام،
آقا مهدی ، من عذرخواهی می کنم اگه پستم شفافیت لازم و رساندن منظورم رو نداشته!
من هم دوست دارم که فروشندگان بازارهای مطرحی مثل فردوسی و اصفهان و وب سایت های فروش سلاح های بادی به نظر مخاطبین اهیمت بیشتری بدن و در واقع این موضوع براشون روشن بشه که ایرگانرهای الان آگاه تر از مشتری های دهه های قبل هستند!

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-08 02:35 PM

با تشکر و درود بر شما و هدف زیبای شما

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-09 09:15 AM

سلام و درود، ببخشید اگر عکسها بی کیفیت هستش
عکس قفل خشاب که از یک طرف حدود 2تا 3 میل بالاتر میمونه به دلیل تراش بده قطعه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس انتهای قنداق به دلیل تراش بدش....بهتره خودتون ببینید

این هم عکس لکه کمرنگ زیرکار قنداق و جای سمباده که با مقایسه با تفنگ چینی بسیار بی کیفیت تر هستش، کاش از قنداق تفنگچینی هم عکس میگرفتم

این هم شماره سریال تفنگ

RE: هاتسان گالاتیان - kingmkh - 2014-12-09 09:30 AM

با سلام

آقای قمی شما حضوری خرید کردین ؟ یا فرستادن براتون.