شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-09 09:38 AM

سلام، فرستادن،اتفاقاً اینکه نماینده انحصاری یه محصول میاد خرید های راه دورش رو اینطور میفرسته و وقتی آقا صادق زحمت کشید و رفتند اونجا نمونه های بهتر رو بهشون نمایش میدن فقط میتونه نشونه دو رو بودن فروشنده و سیستمش هست، و خوشحالم بسیاری از دوستان که قصد تهیه این تفنگ رو داشتند آگاه شدن و گول یک سال گارانتی رو نخوردند

RE: هاتسان گالاتیان - kingmkh - 2014-12-09 10:07 AM

(2014-12-09 09:38 AM)mmahdighomi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، فرستادن،اتفاقاً اینکه نماینده انحصاری یه محصول میاد خرید های راه دورش رو اینطور میفرسته و وقتی آقا صادق زحمت کشید و رفتند اونجا نمونه های بهتر رو بهشون نمایش میدن فقط میتونه نشونه دو رو بودن فروشنده و سیستمش هست، و خوشحالم بسیاری از دوستان که قصد تهیه این تفنگ رو داشتند آگاه شدن و گول یک سال گارانتی رو نخوردند

بله متاسفانه مشخص که سلاح های مورد دار رو میفرستن برای مشتریان شهرستان و سلاح با کیفیت رو ویترینی میفروشن

دوستان باور کنید حتی خرید حضوری هم از برخی فروشگاهها خالی از ریسک نیست حتی المقدور خرید راه دور رو فراموش کنید

مگر از فروشگاه سایت و دوستانی که مورد وثوق سایت هستنKhansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - ARROW - 2014-12-09 11:43 AM

دقیقا صحبت دوست عزیزمون درسته.به نظر من کارخانه هاتسان نباید این تفنگها با این مورد رو برای نمایندگی میفرستاده.من عکسهای ارسالی این دوستمون رو دیدم.این تفنگ با این وضعیت به هیچ وجه نباید توسط کارخانه ارسال میشد.و اما نمایندگی تفنگهایی که ایراد دار بودن رو باید به کارخانه عودت میداد.اما چون دیده براشون هزینه بره گفته هزینشو مشتریان خوب و نازنین و غیور شهرستانی پرداخت کنن!!

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-09 12:05 PM

اميدوارم با اين شركت ها و فروشنده ها به جد تو سايت ها برخورد و شفاف سازي بشه تا به خودشون بيان و بفهمن عواقب اينگونه تقلب ها چيزي جز از دست دادن بازارشون نيست،Khansariha (118)

RE: هاتسان گالاتیان - DAGGER - 2014-12-09 12:46 PM

اگر کالا رو با این معایب اشکار بهشون دادن می بایست فی الفور کالا رو مرجوع میکرد
جای تاسف هست برای تحویل دادن اینچنین کالایی به مشتری ! برطرف کردن این عیوب خیلی راحتتر بود تا اینکه به نارضایتی مشتری ختم بشه
من چند تا تفنگی رو دیدم که دوستان حضوری و با سماجت بررسی و خریده بودن هیچکدوم از این معایب رو نداشت

RE: هاتسان گالاتیان - abdanan - 2014-12-09 12:50 PM

با سلام دوستان به نظر من ما خودمون هم بی تقصیر نیستیم چرا چون وقتی همچین جنسی به دستمان میرسه رومون نمیشه اون راپس بدیم درصورتی که این دوست عزیزمون اگر همون روز اول جنس راپس میفرستاد این جور فروشنده ها جرات نمیکردن دفعه دیگه این کار را با دیگران بکنن .در هر صورت ببخشید این نظر شخصی من هست شاید دوستان عزیز نظر دیگه ای داشته باشن .با سپاس

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-12-09 01:07 PM

حق با شما هستش، من نه خجالتي هستم نه كم رو، فقط زماني كه تفنگ دستم رسيد، خودم نبودم و يكي از دوستان دوربين رو روش نصب كرده بود و درحين نصب قنداق مخدوش شده بود، و حدود يك هفته با هاش تيراندازي كرده بود، دراين صورت مرجوع كردن تفنگ كار درستي نبود، اگر خودم بودم قنداق تفنگ رو مثل مسواك ميكردم تو دهن كسي كه جنس رو ارسال كرده بود
فقط تونستم سوزن رو رايگان بگيرم، البته با يه تماس برام ارسال شد، چون خودشون ميدونستند ارسال نكنند....
نا گفته نماند، خيلي از دوستان تازه كار وقتي تفنگ رو ميبينند از ذوق تفنگ به اين معايب دقت نميكنند، مگر اين مطالب بتونه كمكشون كنه، كاش فقط عيب ظاهري بود،

RE: هاتسان گالاتیان - romin - 2014-12-18 06:20 PM

سلام دوستان من گلاتیانمو از فروشگاه ذکر علی خریدم روی تفنگ وارداتی بجای هاتسون زدن رنجر و مترکه رنجر خورده حتی رو بندش این موضوع نظر منو جلب کرده ولی رو لوله والتر ها وغیر سفارش ایران به این شکل نیست مگه شرکت رنجر همون هاتسونه لطفا نظر بدید فکر منو خیلی درگیر کرده

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2014-12-18 06:32 PM

اره داداش شرکتشون یکیه معمولا شرکت هاتسان فنری هاش روذبه اسم رنجر میزنه بیشتر بازی اسم و برند هست نگران نباش

RE: هاتسان گالاتیان - homayonfar - 2015-01-16 07:07 PM

بهترین گروپ تو فاصله بالا با گالاتین جی اس بی 16 میده یا 18؟؟؟
دوستاننی که تجربه هردو رو دارن منتظریم