شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - Cayalouss.The.Removal - 2015-01-16 11:13 PM

18 گرین.

RE: هاتسان گالاتیان - deerhunter - 2015-02-01 10:46 AM

با سلام
من میخواستم سوزن والو گالاتیان 30 ژولی را با 50 ژولی عوض کنم مخزنو باز کردم ولی پشت والو یه درپوش مشکی رنگ هست که نمی دونم چطوری بازش کنم میشه راهنمایی کنید . در ضمن جلوی سوزن هم یه مهره داره که راحت باز می شه ولی یه واشر یا چیزی دیگه ای هم روش نصبه که نمس=یدونم پیچی است یا فشاری اگه می شه یکی از دوستان جهت رفع این مشکل راهنمایی کنه . پیشاپیش متشکرم

RE: هاتسان گالاتیان - deerhunter - 2015-02-02 07:37 AM

با سلام مجدد
از بین اساتید کسی نیست بتونه کمک کنه

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2015-02-02 10:19 AM

دوست عزيز جناب توكل براي پست شما تو سايت ديگه جواب كامل دادن، مطالعه بفرماييد، مرحله به مرحله توضيح دادن

RE: هاتسان گالاتیان - mehdijoon - 2015-02-03 06:37 PM

پیچیه با یک قیچی که دهنه رو به اندازه اون سوراخها باز کردی ،بنداز اروم بازش کن
موفق باشیKhansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - saheb - 2015-02-05 04:33 PM

توی نت دنبال عکس از والو گالاتیان یا bt65 میگشتم. عکس هایی که دیدم یه والو بود که سر سوزنش رزوه داشت و یه مهره سیاه دور سوزن بود
والو گالاتیان همین شکلی هست؟ سوال اصلیم اینه که مهره و رزوه سر والو کارش چیه دقیقا؟

RE: هاتسان گالاتیان - mehti - 2015-02-13 10:07 PM

سلام به همه دوستان من میخوام در صورت اینکه بودجم برسه ی pcp بخرم طبق تحقیقاتم با توجه به پول کمی که دارم رسیدم به ای تی 44 و گلاتیان البته ای تی دو نمیپسندم اما گلاتیان خیلی خوشگله مخصوصا قنداق تامهول چوبیش.چتدتا سوال دارم.میخواستم ببینم کسی به تازگی 5.5 با قدرت 53 ژول این تفنگ و خریده یا نه من تو سایتهای مختلف دیدم سری 4 حدود 3 ملیون بود ایا با توجه به اینکه خیلی از دوستان میگن لول این تفنگ دیگه لوتار والتر نیست و سوزنشم عوض شده و شده زیره 30 ژول ایا این مشکلات هنوز هم وجود داره یا برطرف شده و اصلا پی سی پی خوبی هست؟بدا خود تفنگ بیشتر از 2 تا 3 ملیون نمیتونم هزینه کنم و برا شکار میخوام و دوست دارم اسلحه دقت قابل قبولی داشته باشه و زیبایی هم برام خیلی مهمه.
تشکر از همه دوستان

RE: هاتسان گالاتیان - tinger - 2015-02-14 10:01 AM

(2015-02-13 10:07 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان من میخوام در صورت اینکه بودجم برسه ی pcp بخرم طبق تحقیقاتم با توجه به پول کمی که دارم رسیدم به ای تی 44 و گلاتیان البته ای تی دو نمیپسندم اما گلاتیان خیلی خوشگله مخصوصا قنداق تامهول چوبیش.چتدتا سوال دارم.میخواستم ببینم کسی به تازگی 5.5 با قدرت 53 ژول این تفنگ و خریده یا نه من تو سایتهای مختلف دیدم سری 4 حدود 3 ملیون بود ایا با توجه به اینکه خیلی از دوستان میگن لول این تفنگ دیگه لوتار والتر نیست و سوزنشم عوض شده و شده زیره 30 ژول ایا این مشکلات هنوز هم وجود داره یا برطرف شده و اصلا پی سی پی خوبی هست؟بدا خود تفنگ بیشتر از 2 تا 3 ملیون نمیتونم هزینه کنم و برا شکار میخوام و دوست دارم اسلحه دقت قابل قبولی داشته باشه و زیبایی هم برام خیلی مهمه.
تشکر از همه دوستان
سلام من گالاتیان نداشتم ولی اگرقصد خرید pcpداری اولا حضوری خرید کن ،بعدش بنظر من سری at وbtپی سی پی های ترک بهتراز گالاتیان هست ،شما ملاکتون رو درانتخاب زیبایی ظاهری قرار دادید که اشتباست!
گالاتیان یه مقدار ضمخت وبددست وسنگین هست ودوسه تاازبچه ها که خریده بودن از یک سری ایرادات ناراضی بودن مخصوصا سری سفارش ایرانش.
از دوستانی گالاتیان سوار توضیحات تخصصی رو بپرس ،مخلص فقط کلی عرض کردمKhansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2015-02-14 11:02 AM

مطالب قدیمی تر همین تاپیک جهت انتخاب بهتر به شما کمک میکنه

RE: هاتسان گالاتیان - mehti - 2015-02-14 11:32 AM

سلام و تشکر
به نظرم برم ی 54 بگیرم خیال خودمم راحت کنم وقت و حوصله دردسر ندارم.اما رو پیشنهاد بی تی 65 دارم فکر میکنم.