شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2015-02-14 12:49 PM

دوست عزیز فنری عالم خودش رو داره و پی سی پی هم دنیای شیرین خودش رو، اما همون گالاتیان هم اگر دستکاری نشده باشه و سفارش ایران نباشه تفنگ بدی نیست، تصمیم نهایی با شما هستش، موفق باشید

RE: هاتسان گالاتیان - abdanan - 2015-02-14 11:36 PM

دوستان گالاتیان اگر رگلاتور روش نصب بشه بهتره یا اورجینال خودش یعنی بدون رگلاتور.

RE: هاتسان گالاتیان - mehti - 2015-02-15 12:23 AM

سلام.مرسی از راهنماییتون تمام پست های دوستان و خوندم.از کجا میشه فهمید که سفارش ایران نیست.شیراز جایی هست یا شخص خاصی که بتونم از نزدیک ازش مشورت بگیرم؟دوستان اگه هستند پیام خصوصی بگذارند تشکر

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-02-15 12:42 AM

اگر سفارش ایران باشه سمت راست تفنگ نوشته at44 galatian و و سمت چپ در خط آخر نوشته one year guaranty in Iran by Nouri .co

RE: هاتسان گالاتیان - mehti - 2015-02-15 05:57 AM

سلام اسمارت جان لطف کردی.شما این اسلحه رو دارید اگه دارید اونی که به سفارش ایران نیست قیمتش الان چنده و شما تاییدش میکنید؟
و اگه تایید میکنی کدوم تیپ این تفنگ برا شکار بهتره دلم میخواد قنداقش چوبی و سوراخ دار و مگسکم داشته باشه و حتما بتونم روش صدا خفه کن بگذارم

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-02-15 05:14 PM

سلام
والا من مدل ایرانیش دارم و اگه همین تاپیک 20 صفحه آخرش بخونی همه چیز میاد دستت.در هر صورت چندتا تجربه خودم میگم:
اول از همه گالاتیان سنگینه و بهتره برای شکار طولانی مدت تفنگ سبکتر مثل ای تی 44 بگیری.
تا سعی داری لوله شرود بگیر حالا هر تفنگی باشه.
پی سی پی بهتره دوربین داشته باش
قنداق سنتتیک(پلاستیکی) تامهول (سوراخ دار ) واسه شکار بهتره

RE: هاتسان گالاتیان - mehti - 2015-02-15 05:20 PM

سلام و درود
از نظر سنگینی چون 470 داشتم برام مشکلی نیست دوست دارم قنداقش چوبی باشه خودم چون خیلی علاقه به چرم دوزی دارم کامل از چرم بزی ی کاور خوشگل براش درست میکنم.اما ایرانیش و خیلی از دوستان ازش بد میگن و 20 تا 30 ژول قدرت برام خیلی کمه اما چون قیمت مناسبی داره و قیافشم خوشگله دارم بهش فکر میکنم در مورد لول شرود هم دوستان میگن معمولی بهتره دقیق تره.نظر شما چیه؟
در مورد دوربین هم کاملا موافقم اون که حتما باید دوربین داشته باشه.

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-02-15 05:37 PM

پس خیلی مشکل ندارید بقیه چیزها صلیقه ای هست.من حاضرم کمی از دقت تفنگ کم بشه و از صداش هم کم بشه.البته کاهش دقت در شرود برای شکار ضرری نداره چون آنقدر هم تاثیر نداره. ولی برای کسی که به سیبل شلیک میکنه موثره.تمام این تفاسیر در حالی میگم که خودم شرود ایرانی دارم و ازش راضی ام.

RE: هاتسان گالاتیان - mehti - 2015-02-15 05:56 PM

مرسی از راهنماییتون.لوله شرود چه مزایا و معایبی داره؟

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-02-15 06:14 PM

مربوط به این تاپیک نیست ولی جواب میدم
همین گالاتیان لوله شرود عث کاهش قابل قبول صدا میشه فقط اون قسمت انتهایی که نقش صداخفه کن داره توش لوله نیست یعنی لوله کمی کوتاهتر از مدل بدون شرود هست و شاید همون کوتاهی لوله اندکی روی دقتش تاثیر منفی میذاره .من توی همین انجمن از دوستان پرسیدم و گفتن علاوه بر کاهش صدا برای افزایش دقت شرود میکنن. من فکر میکنم قسمت اتصال لوله به تفنگ در شرود بیشتره و جلوی لرزش لوله بهتر بگیره.صدا در شکار خیلی مهمه و وقتی روی درختی از 3 تا کبوتر دوتاش بزنی از شرود راضی میشی.