شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - mehti - 2015-02-15 09:32 PM

پیشنهاد چه کالیبریشو میدی؟مگه نمیشه برا لوله معمولیش سایلنسر نصب کرد؟اگه نصب کنیم صداش چطور میشه با شرود در چه حده و با سایلنسر رو دقت تاثیر میذاره

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2015-02-15 10:36 PM

گالاتین فقط و فقط کالیبر ۵.۵ بگیراصلا من تا بحال کالیبر ۴.۵ تو ایران ندیدم
میشه واسه هر لوله ای سایلنسر نصب کرد و ۱۱۰ سانت تفنگ با سایلنسر بیش از حد دراز میشه ولی اگه سایلنسر خوب تهیه کنید روی دقت اثر مطلوب هم میزاره چون تا حدودی کار استریپتر را انجام میده
در اخر وزن گالاتین با دوربین واقعا زیاد میشه روی وزنش بیشتر حساس باشید
در اخر اگه لول والتر گالاتین رو بخرید تفنگ واقعا خوبیه البته غیر وزنش.خخخخخ

RE: هاتسان گالاتیان - saeedpourdivan - 2015-03-06 11:54 AM

سلام به همه
من گالاتیان 2 تام هول چوبی دارم سفارش ایران
همه پیام های دوستان روهم خوندم خیلی هاش درست بود خیلی هاش هم نظر شخصی داده بودن
من با این تفنگ هیچ مشکلی ندارم
قدرت . دقت و همه چیش عالیه
خیلی هم خوش دست و زیباست
با ساچمه معمولی هاتسان رنجر هم گروپ خیلی خوب گرفتم
البته من راحتم چون براش کپسول هم گرفتم

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-03-07 06:53 PM

سعید جان خوش اومدی.
گروپهای خودت بذار تا از تجربیات شما استفاده کنیم.
ماشش برات بچکه

RE: هاتسان گالاتیان - hunter extreme - 2015-03-30 01:55 PM

سلام دوستان

گالاتیان های که یابان کمپ میاره سفارش ایرانه یا ترکه ؟ و آیا 53 ژولیه ؟ چرا تو سایت نمایندگی و یابان هر دو به یک اسم PL یا پروفشنال فروخته میشه ؟و از تیپ 1و 2 ... خبری نیست

اگر کسی از دوستان کرنو درست حسابی ازش داره بذاره ممنون میشم

RE: هاتسان گالاتیان - keivaan - 2015-05-24 04:29 PM

(2015-03-30 01:55 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

گالاتیان های که یابان کمپ میاره سفارش ایرانه یا ترکه ؟ و آیا 53 ژولیه ؟ چرا تو سایت نمایندگی و یابان هر دو به یک اسم PL یا پروفشنال فروخته میشه ؟و از تیپ 1و 2 ... خبری نیست

اگر کسی از دوستان کرنو درست حسابی ازش داره بذاره ممنون میشم

دوست عزیز سفارش ترکیه هست و 53 ژول قدرت داره لول والتر به همراه کلیه وسایل شامل کیس و دوربین و ایر استرتپر و پایه و بند فابریک و صد البته بسیار با کیفیت تر گالاتیان های سفارش ایران. خود من قراره تا چند وقت دیگه سفارش بدم به اقا پدرام پرن Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-06-02 12:30 PM

دوستان ،گالاتیان واقعا تفنگ خوبیه اگه ایرادی هم باشه تو خرید عمده هست نه سفارش ایران ، اینکه هاتسان کنترل کیفیت ضعیفی داره به نماینگی چه!
لوله والتر که دروغی بیش نیست مگه میشه والتر یادش بره ارمشو حک کنه که هاتسان بخواد چاپ لیزری کنه. درثانی به انگلیسی به هاتسان ایمیل بزنید دو یا سه روزه جواب میده در سال ۲۰۱۴ هاتسان هیچ سفارشی اعم از کم کردن کیفیت یا قدرت قبول نکرده . بپرسید و جواب بگیرید
عادت کردیم به دلار هفت هزار تومانی چه ماشین باشه چه تفنگ چه لاک ناخن

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2015-06-03 01:44 AM

داداش شما برس یه نفس تازه کن با چند تا pcp اشنا بشو و چند تا تفنگ لول والتر هم بررسی کن بعد اگه دیدی لوتار والتر روی بقیه لولهاش ارم حک کرده و روی لولهای هاتسان یادش رفته حک کنه بعد بنویس،این تاپیک همیشه هست جایی نمیره

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-06-07 06:36 PM

چشم دوست عزیز

RE: هاتسان گالاتیان - alisheykhani - 2015-06-07 07:59 PM

(2015-06-03 01:44 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شما برس یه نفس تازه کن با چند تا pcp اشنا بشو و چند تا تفنگ لول والتر هم بررسی کن بعد اگه دیدی لوتار والتر روی بقیه لولهاش ارم حک کرده و روی لولهای هاتسان یادش رفته حک کنه بعد بنویس،این تاپیک همیشه هست جایی نمیره