شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - MehrdadServer - 2013-10-21 03:55 AM

(2013-10-21 12:28 AM)PANAHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از دوستان عزیز ی که با گا لا تیان کار کردن ممنون میشم که بمن بگن جنس خشاب این اسلحه از فلزه یا پلاستیک

سلام جنس خشاب فلزی هست

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - yashar - 2013-10-21 05:00 PM

(2013-10-21 02:10 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.آقا جنس خشاب از آلومنیوم هست؟یا فلز دیگر؟چون ظاها بعد از مدتی استفاده خشابش ساییده میشه.Khansariha (290)

دوسته من آلومینیوم هم خودش یه نوع فلز هست.
ساییده شدن رو بعید میدونم عزیز. چون نه تو فشار هست و نه زوره زیاد میبره که ساییده بشه !
این حرف به شایعات و حرفهای سایت همسایه شباهت داره

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - rezakaraj - 2013-10-21 06:04 PM

البته من یک عکس از خرابی و ضعف در این قسمت گالاتیان تو یک سایت خارجی دیدم.لطفا من رو به جانبداری از محصول خاصی یا تبلیغ علیه محصول دیگر متهم نکنید.
[تصویر: 13823657251.jpg]
[تصویر: 13823657252.jpg]

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - mhrSB - 2013-10-21 06:13 PM

یک پیشنهادی داشتم.Khansariha (226)
اگه مدیران موافق باشن اسم تایپک به هاتسان گالاتیان HATSAN Galatian تغییر بکنه،چون بیشتر موضوع بحث این تاپیک همین سلاح بوده و همچنین تاپیکی برای این سلاح وجود نداره.Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - kingmkh - 2013-10-21 06:43 PM

(2013-10-21 06:04 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته من یک عکس از خرابی و ضعف در این قسمت گالاتیان تو یک سایت خارجی دیدم.لطفا من رو به جانبداری از محصول خاصی یا تبلیغ علیه محصول دیگر متهم نکنید.
[تصویر: 13823657251.jpg]
[تصویر: 13823657252.jpg]

بابتش باید به اندازه یک برند معتبر و حرفه ای پرداخت کرد اما بعید میدونم کیفیت ساختش در حد قیمتش باشه .
از دوستانی که گالاتیان دارند عذر خواهی میکنم .

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - DAGGER - 2013-10-21 08:02 PM

دوستان
نسل اول طراحي هر محصولي هميشه كاستي هايي داره چون فقط با ساخت نهايي و به چالش كشيدن فيزيكي يه محصول ميشه نتيجه تست اون رو ديد
البته اونطوري كه معلومه احتمالآ اين بخش مهار كننده ضربه چكش بايد باشه كه اونطور ضربه زده و تو at44 هم در محل مهار چكش شبيه همچين اتفاقي ميافته و براحتي قابل پيشگيري هست
و هميشه يادتون باشه : هيچ محصول صنعتي بي نقص نيست ولي ميشه درصد اين احتمالات رو در يه محصول خوب به حد اقل رسوند

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - DAGGER - 2013-10-21 09:07 PM

آقا محمد
اين مقوله كه شما ميفرماييد به قانون PRICE_PERFORMANCEمعروف هست ( يعني ميزان عملكرد در برابر قيمت)كه بحث در باره اون از اين تاپيك خارج هست

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - kingmkh - 2013-10-21 09:24 PM

(2013-10-21 09:07 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محمد
اين مقوله كه شما ميفرماييد به قانون PRICE_PERFORMANCEمعروف هست ( يعني ميزان عملكرد در برابر قيمت)كه بحث در باره اون از اين تاپيك خارج هست

حق با شماست پستم رو حذف میکنم.

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - TAKTAZ - 2013-11-07 05:34 PM

سلام به همه دوستان عزیز
بالاخره موفق شدم دو تا از این سلاح رو تهیه کنم یکی واسه دوستم و یکی هم واسه خودم
هنوز تست تجربی انچنانی با این سلاح انجام ندادم ولی هر انچه که میبینم و باهاش بر خورد میکنم رو در رابطه با این سلاح براتون شرح میدم
در ابتداچیزی که نظر ادمو به خودش جلب میکنه کیف یاهمون جعبه مخصوص سلاح هست که بسیار زیبا وباکیفیت هس که هنگام خرید با سلاح همراه هست وبرخلاف اون چیزی که در عکسها به نظر میاد بسیار ظریف وسبک هس وجای زیادی رو اشغال نمیکنه
داخل جعبه سلاح خود سلاح قرار داره با دوربین به همراه متعلقات فابریک اون از جمله ایر استریپر .کوبل شارژ...قطعه برنجی ....اورینگهای دور خشاب...اچار مخصوص تنظیم ماشه...و....
قنداق سلاح اولین چیزیه که بعد از بازکردن جعبه نظرمونو به خودش جلب میکنه اگر شما قنداق چوبی این سلاح رو سفارش داده باشید مطمئن باشید بعد از دیدن سلاح تفاوت اونو با عکسهایی که تا به حال دیدید حس میکنید
در مورد قنداق سنتتیک هم همینطوره قنداق سننتتیک توپر و کمی متفاوت با محصولات قبلی این شرکت هس
لوله هر دوی این مدلها لوتار والتر هس وهردوشون خشابهاشون 14 تایی و یکرنگ هس
از لحاظ کیفیت ساخت تفاوتی با هم ندارند ولی از یک جهت من تفاوتهایی درشون دیدم
قنداق سنتتیک تاریخ ساخت کپسولش ماه اول 2013 بود و قسمت سوزن کپسول با قنداق چوبی که ساخت ماه 5پنجم 2013 هس تفاوت داره
ویا واضحتر بگم قنداق سنتتیک سوزنش دقیقا شکل سوزن بی تی 65 هس ولی قنداق چوبی علاوه بر اون سوزن و مهره مخصوص یه مهره اضافه تر هم روی خودش داره
قنداق چوبی جای نصب دوربین و چراغ قوه نداره ولی سنتتیک جای نصب براش تعبیه شده
از لحاظ بالانس وزنی و خوش دست بودن قنداق چوبی بهتر بود
برخلاف محصولات قبلی ازفشار200 تا 180 هیچگونه افت ساچمه یا افت دقت یا پرت وپلا زدن در این سلاح وجود نداره ومثل مدل قبلیا از 200 تا 180 رو صلواتی نمیزنه
اخه قبلنا با مرحومهای قبلی که شلیک انجام میدادیم از فشار 200 تا 180 پایین میزد سلاح و از 180 به پایین تازه تفنگ قدرت واقعیشو به دست میاورد
از نظر صدای شلیک از فشار200 تا 80 صدا کاملا یکنواخت و یکجور هس وتافشار50 بار هم یه جورایی میشه روش حساب باز کرد
ایر استریپر توی دقت تاثیرخودشو داره ولی صداش وحشتناکه اما این سلاح با سایلنسر فابریک هاتسان صداش تا حد زیادی کم میشه و میشه فقط صدای برخورد چکش به والو کپسول!!!
دوربین این سلاح بسیار شفاف هس تا حدی که به قول دوستم ساچمه موقع شلیک دیده میشه!!!!
وادمو قانع میکنه که دنبال دوربین دیگه ای نره اخه هم میلدات داره و هم پارالکسش میزونه و هم وزنش بدک نیس
خشابش الومنیومی هس وبسیار سبک و گمون نکنم به این راحتیا خورده بشه چون فشاری روش نیس فقط جا زدنش یه کم سخته
امروز عجله عجله یه یه فیلم از دوتا سلاح و یه گروپ ابتدایی با دو نمونه ساچمه معروف گرفتم که واستون میزارم

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

اینم ادرس کلیپی که از این دو سلاح گرفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم گروپ در شرایط کاملا کنترل شده وبدون باد با ساپورت مناسب
جی اس بی 18 گرین
فاصله دقیقا 40 متر
5 شلیک
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

جی اس بی استراتون
فاصله 40 متر نتیجه افتضاح
5شلیک
[/img]

در اخر خدمت دوستان گلم عرض کنم که قصدم فقط معرفی این تفنگ هس نه تبلیغ و یا جانب داری از اون به این امید که دوستانی که قصد تهیه این تفنگ رو دارن باخیال راحت و با اطلاع کافی برن دنبال این سلاح
هرگونه سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - msrs - 2013-11-12 01:12 AM

با سلام
این سلاح رو از کجا میشه تهیه کرد