شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی Airarms 510 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ایر آرمز Air arms products (/forumdisplay.php?fid=124)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=126)
+---- موضوع: معرفی Airarms 510 (/showthread.php?tid=15)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی Airarms 510 - صادق قرنجیکی - 2015-06-27 08:28 PM

هر دو مدل کارابین و معمولی قدرت خروجی 920 فیت بر ثانیه را دارند ولی طول و وزن متفاوت بوده و کارابین همانطور که از نامش پیداست وزن و طول کمتری داشته و کوتاه تر است.
پیرامید ایر نقطه تفاوت دیگری نگفته و در چند منبع دیگر هم در این رابطه چیزی پیدا نکردم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته با توجه به اینکه حجم مخزن این دو مدل باید متفاوت باشد (در این مورد هنوز به یقین نمی دونم) در نتیجه تعداد شات هم باید تفاوتی داشته باشند اگر دوستان کسی در این رابطه مطلبی دارد یا تجربه عملی حتما با منبع اعلام کند.

تشکرKhansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - صادق قرنجیکی - 2015-07-06 02:28 PM

(2015-06-11 01:08 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که از Air Air Arms S510 Extra FAC استفاده میکنن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو از دست ندنKhansariha (8)
ایجاد تغییرات بهبود عملکرد و نمایش فنی کلیه قطعات با اندازه
اگر با کیفیت HD دانلود کنید اعداد بسیار واضح و گویا خواهد بود
آقا بهروز عزیز ، من معمولا در مورد تفنگ هایی که مطالعه داشتم و یا خودم از آنها استفاده کردم آرشیوی از مطالب و ویدئوها رو جمع آوری می کنم. در خصوص AA S510 هم علاوه بر سندهای نقشه های شماتیک ، تیونینگ ها و مسایل فنی آن تعداد زیادی ویدئو داشتم که جای این یکی خالی بود. دیشب توتستم دانلود این ویدئو رو که قبلا نیمه تمام بود به اتمام رسانده و امروز در یک فرصت مناسب یک نگاه کوچیک بهش داشتم.
در این ویدئو در اصل اصلاح و بهینه کاری انجام شده بروی AA S510 توسط شخص تهیه کننده به نمایش گذاشته می شود ولی به صورت خیلی خوبی و با تصویر عالی اندازه قطعات حتی در ریزترین آنها مانند اورینگ های ولو و برخی قطعات دیگر در ماشه و بدنه را به نمایش می گذارد. گرچه از نزدیک باز و بست شدن این مدل را توسط یکی از دوستان که دستی هم در این کارها دارد دیدم ولی خوب این ویدئو هم ارزش خود را داراست. به تمامی دارندگان این سلاح حداقل برای آرشیو شخصی خودشان هم شده توصیه می کنم این ویدئو را دانلود و مشاهده کنند. البته در صورت امکان و دسترسی به اینترنت با سرعت متوسط حداقل با رزولوشن 720p این کار را انجام دهند.

Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - DAGGER - 2015-07-06 10:51 PM

آقا صادق با تشکر ازنظر لطف شماKhansariha (8)
علت قرار دادن لینک فیلم همین اندازه گیری دقیق و فنی این تیونر بوده که با جزعیات نمایشی خوبی اندازه هارو نمایش میده
بهترین کار بعد باز کردن pcp یا هر وسیله ای اندازه گیری دقیق قطعات و اجزا و ثبت اون هست چون مطمعنا خودمون یادوستی بهش نیاز پیدا میکنه و ممکنه دیگه اون وسیله دستمون نباشه ولی با این روش ثبت میشه

RE: معرفی Airarms 510 - cornet - 2015-07-06 11:32 PM

آیا وجود مخزن دوم برای اس510 میتونه باعث ثبات بیشتر شاتهای این سلاح بشه؟؟ یا فقط تعداد شاتها افزایش پیدا میکنه؟
سپاس Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - cornet - 2015-07-31 11:53 AM

منتظر نظر اساتید در مورد سوال بالا و اینکه چند روز پیش یکی از کاربران ادعا کرده بودن که تونستن با یکسری تغییرات در این تفنگ 30 شات با تلرانس 1تا2متر بر ثانیه ازش بگیرنKhansariha (271) کمی دور از ذهنه ....بنظر دوستان و اساتید این شدنیه ؟ و اگه توضیح بدید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - ziaeianho - 2015-07-31 12:04 PM

بنظر من اصولا وقتی فشار باد دیرتر پایین بیاد تلرانس هم دیرتر بالا میره یعنی اگر در مدل تک کپسوله ۳۰ شات مفید و خوب داشته باشید در دو کپسوله ۵۰ شات خوب باید داشته باشید بدلیل اینکه یکی از عوامل بالا رفتن تلرانس افت فشار هست Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - cornet - 2015-07-31 02:14 PM

(2015-07-31 12:04 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر من اصولا وقتی فشار باد دیرتر پایین بیاد تلرانس هم دیرتر بالا میره یعنی اگر در مدل تک کپسوله ۳۰ شات مفید و خوب داشته باشید در دو کپسوله ۵۰ شات خوب باید داشته باشید بدلیل اینکه یکی از عوامل بالا رفتن تلرانس افت فشار هست Khansariha (8)

ارادت حسین جانKhansariha (8)
.
البته فک کنم این کاهش تلرانس در مورد تفنگ هایی که فشارشکن و رگلاتور ندارن صادق باشه Khansariha (226)
البته یقین ندارم که تفنگهای دارای فشار شکن هم اینطور عمل کنن...
دوستان و اساتید ممنون از مشارکتشون Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - ziaeianho - 2015-07-31 04:13 PM

سید جان سلامKhansariha (8)
منظورتون افزایش هست دیگه
سید جان شک نکن که یک سلاح سالم و دستکاری نشده بدون رگولاتور و دارای فشار شکن یکی از عوامل بالا رفتن تلرانس افت فشار هست هر چند یک فشار شکن نمیتواند مثل رگولاتور عمل کند همان رگولاتور هم تا یک تعداد شاتی میتواند منظم و با تلرانس پایین نواخت داشته باشد و وقتی فشار کم میشود از مدار خارج میشود و تلرانس بالا میرود . همان فشار شکن هم با بهینه کردن پرتی هوا. ولف . گرفتن لقی سوزن . سبک تر کردن چکش . قدرت کمتر . پولیش کردن چکش که استکاک کمتری داشته باشد تا چند تعداد شلیک تلرانسش رو میتوان پایین اورد ولی مثل رگولاتور نخواهد شد چون فشار شکن از مدار خارج نخواهد شد و حد امکان به شما امکان شات گرفتن رو میدهد مگر اینکه مثل یک سلاح رگوله بعد از یک تعداد شلیک خوب و با تلرانس پایین دوباره مخزن سلاح رو شارژ کنید که تلرانس بالا نرود Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - AIRKING - 2015-07-31 08:48 PM

کپسول اضافی به نظرم فقط تعداد شات بالا تر میبره و تاثیری روی تلورانس شلیک ها نداره
با سلام و خسته نباشید
از تمامی اعضا و کاربران سایت خواهشمند است به صندوق نظرات و پیشنهادات به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه و نظرات و انتقادات سازنده خودشون راجع به بهتر شدن و بالاتر رفتن سطح کیفیت سایت عنوان نمایند.قابل توجه عزیزان اینکه نکته نظرات شما برای تیم مدیریت از سطح اهمیت بسیار بالایی برخودرا است و قطعا میتواند نقشه راه سایت در آینده باشد لذا ضروری است نکات مورد نظر با تامل و در نظر گرفتن تمامی جوانب عنوان شود.
با تشکر

RE: معرفی Airarms 510 - Arashmardafkan - 2015-08-11 01:44 PM

سلام با تشکر از همه دوستان که برای پر بار کردن این سایت زحمت میکشند سوالی خدمت دوستان و اساتید عزیز داشتم مدلهای s400 - s500 - s510 و s410 اصولاً چه تفاوتی از لحاظ فنی باهم دارند تا اونجایی که من مطالعه داشتم مدلهای اکسترا فک همه دارای سرعت خروجی 920 ft/s بودند آیا تفاوت آنها فقط در ظاهر ( قنداق) هست یا تفاوت هایی از لحاظ طراحی و بحث فنی هم باهم دارند؟ چون از لحاظ قیمتی مثلاً مدال s500 اکسترا فک خیلی به صرفه تر باید باشه اگر تفاوتی نداشته باشند از لحاظ فنی