شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی Airarms 510 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ایر آرمز Air arms products (/forumdisplay.php?fid=124)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=126)
+---- موضوع: معرفی Airarms 510 (/showthread.php?tid=15)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی Airarms 510 - AIRKING - 2015-04-05 09:35 PM

با سلام.
دوستان کسی این مدل ایر آرمز دیده؟
[تصویر: image.axd?picture=AA+S510+without+case.jpg]

[تصویر: image.axd?picture=AA+S510+Anniversary.jpg]

به نظرم چیز استثنایی میاد!!

از لحاظ دقت و قدرت فکر نمیکنم فرقی داشته باشه با مدل های معمولی فقط از لحاظ زیبایی هست و اینکه روی اسلحه قید شده 1983 تا 2013 که فکر میکنم یه جور تولید انحصاری برای تولد 30 سالگی ایر آرمز باشه احتمالا

قیمتش دوستان خبر دارند؟

RE: معرفی Airarms 510 - royall - 2015-04-05 10:28 PM

باعرض سلام
بله این مدل رو من در فروشگاه درنا (اقا حمید ساچمه ای) دیدم ولی متاسفانه قیمت دقیقش خاطم نیست
Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - صادق قرنجیکی - 2015-04-05 10:40 PM

(2015-04-05 09:35 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
دوستان کسی این مدل ایر آرمز دیده؟
[تصویر: image.axd?picture=AA+S510+without+case.jpg]

[تصویر: image.axd?picture=AA+S510+Anniversary.jpg]

به نظرم چیز استثنایی میاد!!

از لحاظ دقت و قدرت فکر نمیکنم فرقی داشته باشه با مدل های معمولی فقط از لحاظ زیبایی هست و اینکه روی اسلحه قید شده 1983 تا 2013 که فکر میکنم یه جور تولید انحصاری برای تولد 30 سالگی ایر آرمز باشه احتمالا

قیمتش دوستان خبر دارند؟
جلال جان دقیقا ، این مدل از نظر مکانیسم تفاوتی با مدل معمولی نداره ولی به خاطر 30 سالگی فعالیت کمپانی Air Arms این مدل برای علاقمندان عرضه شده است و البته تولید محدود که چند قبضه نیز فکر می کنم توسط آقای قدیری و مومن زاده به ایران وارد شده بود. (در زمان ورود من و حمید عزیز از نزدیک دیدیمش و فقط می تونم بگم من اگه می خریدمش نمی رفتم تیراندازی و قابش می کردم رو دیوار خخخخ )
البته قیمت بالاتری نسبت به مدل استاندارد S510 که چیزی حدود 5.500 هست داره فکر می کنم قیمتش دور و بر 10 میلیون بود!!
البته مختص دوستداران و علاقمندان به مدل های خاص و کلکسیونی هست و برای کاربرد عمومی هزینه ش توجیهی نداره!

معرفی Airarms 510 - cacciatore - 2015-04-06 01:39 AM

سلام ، بله قيمت جهاني اين مدل ليميتد اديشن تقريبا ٢ برابر ارزونترين نسخه ٥١٠ هست ، در اروپا بين ١٧٠٠ تا ٢٠٠٠ يورو قيمت داره

RE: معرفی Airarms 510 - hamidhakami - 2015-04-06 03:59 PM

با سلام. تفنگ واقعا زیبایی است و حیفه که کسی بخواد از این تفنگ کار بکشه چون به نظرم فقط بدرد کسانی که کلکسیون دارن میخوره. راستش خودم قبل از خرید تفنگم میخواستم از این مدل تهیه کنم اما واقعا بدرد بنده که هانتینگ کار میکنم نمیخوره. اما یه مورد رو که دقت کردم متوجه شدم که این مدل با مدلهایی که پیچ تنظیم قدرت دارن فرق میکنه. شاید اشتباه میکنم اما تو عکس که پیچ ولوم مشخص نیست.

RE: معرفی Airarms 510 - royall - 2015-04-08 02:52 PM

باسلام
لینک گروپ های این سلاح رو برای علاقه مندان در این تاپیک قرار میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - صادق قرنجیکی - 2015-04-12 03:55 PM

در چند پست قبل تر ، معرفی کوتاهی از ورژن Air Arms S510 EXTRA FAC Limited Edition این مدل محبوب داشتیم که به مناسبت 30 سالگی فعالیت کمپانی AA در سال 2013 به بازار عرضه شده است. حمید عزیز در یکی از پست ها اشاره به مشخص نبودن ولیوم تنظیم قدرت این سلاح اشاره کرده بودند ،
تصویر نمونه معمولی قنداق معمولی :
[تصویر: Air-Arms-S510-Extra-SL-FAC-RH-Walnut_S51...le_zm6.jpg]

در تصاویر پایین که مربوط به مدل Limited Edition است ، این پیچ کاملا مشخص هست :
[تصویر: Air-Arms-S510-30th-Anniversary_AA-S510Xtra-22_zm5.jpg]

[تصویر: Air-Arms-S510-30th-Anniversary_AA-S510Xtra-22_zm4.jpg]

[تصویر: Air-Arms-S510-30th-Anniversary_AA-S510Xtra-22_zm6.jpg]

چون خودم از نزدیک این سلاح رو دیده ام ، این ورژن زیبایی بسیار خوبی داشته و چشم نواز بود.گرچه در مورد قطعات بخش هایی همچون ماشه و مانومتر نشانگر فشار مخزن تفاوتی دیده نمی شد و بیشترین هنر در مورد قنداق و بدنه بخصوص قسمت های فلزی کار شده است.
منبع :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی Airarms 510 - hamidhakami - 2015-04-12 04:51 PM

با سلام. صادق جان دستت درد نکنه که زحمت عکسها رو کشیدی. صادق جان میدونی تو انگلیس محدودیت قدرت برای تفنگ بادی وجود داره. بنده فکر میکنم عکس تفنگی که آقا جلال گذاشته از اون سری باشه چون پیچ ولوم قدرت وجود نداره. در صورتی که در مدلهای صادراتی به کشورهای دیگه این پیچ موجوده و محدودیتی برای قدرت در اون بکار نرفته. حتی اگه یادت باشه اون تفنگی که آقای قدیری برای فروش آورده بودن پیچ ولوم رو داشت.

RE: معرفی Airarms 510 - صادق قرنجیکی - 2015-04-12 06:30 PM

حمید جان ، البته من فکر نمی کنم این مدل برای بازار داخلی با این ورژن عرضه شده باشه منظورم این هست که اکسترافک ها همه برای صادرات و بازار خارجی است. البته چند ورژن دیگه از 510 دیدم با قدرت 16 ژول که بیشتر روی کارابین بودن تاکید داشتند چون در هر صورت در انگلستان قوانین شکار محدود تر هست و در مواقع مجاز نیز تنها از قدرت 16 ژول استفاده می کنند. در مورد عکسی که جلال اپلود کرده بودن و این عکس که مربوط به بازار آمریکای شمالی است می توان گفته شما را تایید کرد منتها باید بدونیم که منبع عکسی که جلال عزیز قرار داده اند کجا بوده!

RE: معرفی Airarms 510 - benyaminshaho - 2015-04-12 09:21 PM

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز من سه سوال داشتم.
۱. قیمت این سلاح s510اکسترا فک چقدره?
۲. این تفنگ رو میشه باتلنبه باد کردرو تفنگ باد میشه یا بایدمخزن باز شه?
۳. این تفنگ اورینگ یا وسیله مصرفی داره که مثل ای تی خراب بشه دوستانی که داشتن تابه حال با خرابی این تفنگ روبه رو شدن یانه?
ممنون از دوستانی که لطف می کنند وجواب میدن