شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس (/showthread.php?tid=2221)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - mehrdads - 2016-08-25 04:01 PM

سلام .دوستان قدرت سلاح های جدید نمایندگی هاتسان همه 40 ژول هستند ؟؟ مدل گلادیوس و گالاتیان جدید چند ژول هستند ؟ ممنون

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - climber7043 - 2016-08-25 09:50 PM

(2016-08-25 04:01 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .دوستان قدرت سلاح های جدید نمایندگی هاتسان همه 40 ژول هستند ؟؟ مدل گلادیوس و گالاتیان جدید چند ژول هستند ؟ ممنون
سلامKhansariha (8)
بله. قدرت تمام PCP های جدید که توسط نمایندگی وارد شدند 40 ژول میباشند و PCP هایی که به صورت قاچاق وارد میشوند قدرت بعضی مدلها مثل گالاتیان ۵۳ ژول، bt65 حدود ۶۰ ژول میباشد وگلادیوس هم ۵۰ ژول میباشند.

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - mehrdads - 2016-08-25 10:43 PM

ممنون بابت پاسخ گویتون . فقط با رگلاتور به این قدرت تنظیم کردن یا با تنظیم فنر چکش ؟

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - smoker - 2016-09-10 04:58 PM

سلام با تنظیم ولوم قدرت تعدات شاتها کمتر و بیشتر میشد یعتی گفتها درباره گلادیوس همین بود ولی الان انگار نهایتا 30تا شات میده و با کم کردن قدرت تغییری نمیکنه مثل کرال پانچر .اگر اینطوری باشه اصلا نمی ارزه.چون با ولوم 1 حداقل باید 70 تا شات میده اگر کسی این تفنگ رو داره بگه با ولوم 1 چندتا شات مفید میده و با ولوم 3 چندتا شات مفید میده و آیا مثل کرال پانچره تعداد شاتها یکی هست

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - hosean - 2016-10-07 05:34 PM

سلام دوستان امیدوارم حال همه خوب باشه
من از نمایندگی گلادیوس رو خریدم تفنگ خوبیه به نسبت قیمتی که دارن میدن. ۱۹۵۰۰۰۰ هزار تومن.
۱- نمیخوام از نمایندگی بد بگم. اما هم بدقول هستن. هم دروغ گو . و هم انتقاد ناپذیر و سود جو. چه پشت تلفن چه حضوری برخورد مناسبی ندارن.
ولی اینا ربطی به تفنگ نداره. تفنگ میشه گفت عالیه.
منو ۲ بار از فرومشون حذف کردن چون داشتم حق گویی میکردم و تفنگ رو نقد میکردم.
۲- تفنگ عالیه دقتش بالاس قدرتش با اینکه ۴۰ ژول میگن اما بیشتر میخوره باشه. تعداد شات فوقش ۳۰ شات. رگوله نیست
چندتا ایراد جزیی مونتاژی داره. اما قابل رفع هستن.
۳- بالانس خوبی داره. البته بعد از نصب دوربین.
۴- صدای چکش خیلی زیاده. فک میکنم با یه نمد حل بشه اما نیاز به باز کردن تفنگ هست
۵- ولوم قدرت تعداد شات رو کم نمیکنه. محدود میکنه. سوراخ دومی هست که وقتی ولوم رو کم میکنم هوای اضافی از اونجا خارج میشه.
ولی خیلی ساده میشه با دستکاری یه ولوم دیگه اضافه کرد که کم کردن قدرت تعداد شات رو افزایش بده مثل کریکت. اما وقت میخواد. لگه وقت کردم انجام میدم
۶- من ۲ هفته پیش دفترچه ش... گرفتم. دیروز هم واسه پروانه ش.. کبوتر کوهی و جنگلی و چاهی اقدام کردم ۷۰ هزار تومن واریز کردم شنبه هم پروانه رو میگیرم. عکساش رو هم قرار میدم. سند مالکیت که نمایندگی داده رو بردم با اون گرفتم

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - kingsteve - 2016-10-14 09:49 PM

سلام دوستان
لطفا یک دوربین FFP دار که موجود باشه مناسب هدف زنی با این تفنگ معرفی کنید 24X
مدیران عزیز نمیتونم در بخش های سایت تاپیک ایجاد کنم میگه فعال سازی انجام نشده لطفا برسی کنید Khansariha (367)
تنها جایی که اجازه میده تو این تاپیک هست که شرکت داشتم
بخش دوربین ها به روز نیست و اکثر دوربین های معرفی شده در بازار موجود نیست
با تشکر از دوستان
Khansariha (172)Khansariha (172)

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - garshasb - 2016-10-17 10:39 AM

(2016-10-07 05:34 PM)hosean نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امیدوارم حال همه خوب باشه
من از نمایندگی گلادیوس رو خریدم تفنگ خوبیه به نسبت قیمتی که دارن میدن. ۱۹۵۰۰۰۰ هزار تومن.
۱- نمیخوام از نمایندگی بد بگم. اما هم بدقول هستن. هم دروغ گو . و هم انتقاد ناپذیر و سود جو. چه پشت تلفن چه حضوری برخورد مناسبی ندارن.
ولی اینا ربطی به تفنگ نداره. تفنگ میشه گفت عالیه.
منو ۲ بار از فرومشون حذف کردن چون داشتم حق گویی میکردم و تفنگ رو نقد میکردم.
۲- تفنگ عالیه دقتش بالاس قدرتش با اینکه ۴۰ ژول میگن اما بیشتر میخوره باشه. تعداد شات فوقش ۳۰ شات. رگوله نیست
چندتا ایراد جزیی مونتاژی داره. اما قابل رفع هستن.
۳- بالانس خوبی داره. البته بعد از نصب دوربین.
۴- صدای چکش خیلی زیاده. فک میکنم با یه نمد حل بشه اما نیاز به باز کردن تفنگ هست
۵- ولوم قدرت تعداد شات رو کم نمیکنه. محدود میکنه. سوراخ دومی هست که وقتی ولوم رو کم میکنم هوای اضافی از اونجا خارج میشه.
ولی خیلی ساده میشه با دستکاری یه ولوم دیگه اضافه کرد که کم کردن قدرت تعداد شات رو افزایش بده مثل کریکت. اما وقت میخواد. لگه وقت کردم انجام میدم
۶- من ۲ هفته پیش دفترچه ش... گرفتم. دیروز هم واسه پروانه ش.. کبوتر کوهی و جنگلی و چاهی اقدام کردم ۷۰ هزار تومن واریز کردم شنبه هم پروانه رو میگیرم. عکساش رو هم قرار میدم. سند مالکیت که نمایندگی داده رو بردم با اون گرفتم

سلام
حسین اقا میگید تفنگ عالیه بعد بخاطر این نقدتون شمارو از فروم حذف کردند!!!
قبول دارم بخاطر سازوکار اینجا بدقول میشن اما سود جو چرا؟ اگه انصاف این سودجو به قول شما نبود حتما شما این تفنگ رو انتخاب نمیکردید .
(2016-08-25 10:43 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابت پاسخ گویتون . فقط با رگلاتور به این قدرت تنظیم کردن یا با تنظیم فنر چکش ؟

بسته به نوع تفنگ متفاوت هست. گلادیوس و ای تی فابریکشون روی همین قدرت هستش و تغییری اعمال نشده. البته ای تی تا هفته دیگه میرسه. در بی تی و گالاتیان پورتهای هوا باریکتر شده اند و در بی تی علاوه بر این تغیر رگولاتور نیز نصب شده.
(2016-09-10 04:58 PM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام با تنظیم ولوم قدرت تعدات شاتها کمتر و بیشتر میشد یعتی گفتها درباره گلادیوس همین بود ولی الان انگار نهایتا 30تا شات میده و با کم کردن قدرت تغییری نمیکنه مثل کرال پانچر .اگر اینطوری باشه اصلا نمی ارزه.چون با ولوم 1 حداقل باید 70 تا شات میده اگر کسی این تفنگ رو داره بگه با ولوم 1 چندتا شات مفید میده و با ولوم 3 چندتا شات مفید میده و آیا مثل کرال پانچره تعداد شاتها یکی هست
سلام
چه هاتسان چه کرال پیچ تنظیم ولوم روی تعداد شات اثر گذار هست.

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - kingsteve - 2016-10-28 09:44 PM

(2016-10-14 09:49 PM)kingsteve نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لطفا یک دوربین FFP دار که موجود باشه مناسب هدف زنی با این تفنگ معرفی کنید 24X
مدیران عزیز نمیتونم در بخش های سایت تاپیک ایجاد کنم میگه فعال سازی انجام نشده لطفا برسی کنید Khansariha (367)
تنها جایی که اجازه میده تو این تاپیک هست که شرکت داشتم
بخش دوربین ها به روز نیست و اکثر دوربین های معرفی شده در بازار موجود نیست
با تشکر از دوستان
Khansariha (172)Khansariha (172)

سلام دوستان دوربین خوب توی بازار چی هست معرفی کنید برای این سلاحKhansariha (48)
دوستان فروشنده دوستان گلادیوس سوار کمکKhansariha (215)Khansariha (215)

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - hosean - 2016-12-18 09:39 PM

سلام
خوبین دوستان
امروز خواستم تفنگ رو باز کنم چون صدای چکش وحشتناکه. میخواستم یه تیکه تفلون جلوی چکش بزارم تا صدای چکش رو بگیره.
قبلا رو تاکتیکال خودم و گلادیوس یکی از دوستان که مال نمایندگی نبود این کار رو کرده بودم.
قنداق رو باز کردم
ماشه رو از جا در آوردم
پیچ جا خشاب رو باز کردم.
اومدم پیچ پشتی رو باز کنم که با صحنه ای مواجه شدم که وحشتناک بود. پیچ پشتی پلمپ بود باورم نمیشد.
آقای گرشاسب میشه به این سوال ساده من جواب بدین که چرا تفنگ رو پلمپ کردین؟ چرا اون پیچ ساده رو با یه چیز دیگه عوض کردین؟
بعد ادعای سفارشی سازی ندارین؟؟؟!!
میگین این تفنگ با تفنگ داخل ترکیه فرق نداره؟؟؟
(2016-12-18 09:39 PM)hosean نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوبین دوستان
امروز خواستم تفنگ رو باز کنم چون صدای چکش وحشتناکه. میخواستم یه تیکه تفلون جلوی چکش بزارم تا صدای چکش رو بگیره.
قبلا رو تاکتیکال خودم و گلادیوس یکی از دوستان که مال نمایندگی نبود این کار رو کرده بودم.
قنداق رو باز کردم
ماشه رو از جا در آوردم
پیچ جا خشاب رو باز کردم.
اومدم پیچ پشتی رو باز کنم که با صحنه ای مواجه شدم که وحشتناک بود. پیچ پشتی پلمپ بود باورم نمیشد.
آقای گرشاسب میشه به این سوال ساده من جواب بدین که چرا تفنگ رو پلمپ کردین؟ چرا اون پیچ ساده رو با یه چیز دیگه عوض کردین؟
بعد ادعای سفارشی سازی ندارین؟؟؟!!
میگین این تفنگ با تفنگ داخل ترکیه فرق نداره؟؟؟

این هم عکس ها.
یه مطلب یادم رفت سوراخ تنظیم فنر رو هم با یه چیزی مثل مهره پوشوندن.
داخل سوراخ رو نگاه کنین به جای پیچ چیزی مثل میخ پرچ هستش
آقای گرشاسب منتظر پاسخ شما هستیم.

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - romin - 2016-12-18 11:03 PM

سلام .. پلمپ کردن قطعات کار اشتبا ه ه ولی کار بر گر شاسب صاحب نمایندگی شرکت ها تسان یا رنجر نیست دوست عزیز