شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس (/showthread.php?tid=2221)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - JHI - 2017-03-27 03:19 PM

سلام دوستان
ظاهرا برداشتن اون پرچ کذایی مثل یک راز سر به مهر میمونه که حتی اساتید تعمیرات هم از اظهار اون امتناع میکنن.
Khansariha (290)

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - kingsteve - 2017-03-27 04:50 PM

(2017-03-27 03:19 PM)JHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ظاهرا برداشتن اون پرچ کذایی مثل یک راز سر به مهر میمونه که حتی اساتید تعمیرات هم از اظهار اون امتناع میکنن.
Khansariha (290)

سلام دوست عزیز
اون یک پیچه که جای اچار خورش رو از بین بردن

من هنوز اقدامی برای باز کردنش نکردم
ولی راه های زیادی داره
ایجاد شیار برای جای اچار خور
باز کردن با سمبه
بستن یک پیچ با جهت مخالف که انو وقتی سفت میکنید اون باز یشه (مته قلاویز چپ گرد )

مته زدن و از بین بردنش
بستگی داره با چسب بسته باشن یا معمولی که اگه معمولی بسته باشن با شیار یا سمبه راحت باز میشه
یا میشه با فشار و چرخش هم زمان بازش کرد
حالا دوستانی که تفنگ رو باز کردن امتحان کنن بگن کدوم روش تاثیر داره
ای کاش عکس دراختیارم بود

(2017-02-05 01:03 AM)Saeedsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود
چند وقت بود این مشکل بدجور ذهنمو مشغول کرده بود. باوجود اینکه این تفنگ اولین پی سی پی من بود اما انقدر حالم گرفته شد که تصمیم گرفتم ریسک کنم یا تفنگ خراب میشه یا برش میگردونم به حالت دیفالت.
رفتم لوازم لازم را خریدم و با دقت و حوصله دست بکار شدم. و خبر خوب اینکه امشب تونستم اون قطعه کذایی را از توی فنر بکشم بیرون.
جالبه بدونین اون بخشی که همه فکر میکردن پرچه یه پیچ بود که بعد از سفت کردن درون یک شافت داخل فنر چکش تهش را بریده بودند تا هیچ آچاری نگیردش.
منظورم پیچ زیر پد گونه روی قنداق هست‌.
با سه تا مته سایزهای ۶ و ۷ و ۷.۵ شروع به تخریب اون پیچ کردم البته با کمی ابتکار نگذاشتم حتی یه خش روی بدنه حفره پیچ بیوفته.
حدود ۲.۶ میلیمتر که از روی پرچ برداشتم آزاد شد و در کمال تعجب دیدم یه پیچ هست نه پرچ.
به هر حال پین داخل فنر را هم درآوردم و فردا باید یه پیچ اصلیش را گیر بیارم و جایگزین کنم.

این دوستمون پیروزی داشتن
ممکنه به دردتون بخوره

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - JHI - 2017-03-27 08:10 PM

سلام
کابر saeedsh متاسفانه نتیجه کار را اعلام نکردند

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - kingsteve - 2017-03-27 08:41 PM

(2016-12-18 09:39 PM)hosean نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوبین دوستان
امروز خواستم تفنگ رو باز کنم چون صدای چکش وحشتناکه. میخواستم یه تیکه تفلون جلوی چکش بزارم تا صدای چکش رو بگیره.
قبلا رو تاکتیکال خودم و گلادیوس یکی از دوستان که مال نمایندگی نبود این کار رو کرده بودم.
قنداق رو باز کردم
ماشه رو از جا در آوردم
پیچ جا خشاب رو باز کردم.
اومدم پیچ پشتی رو باز کنم که با صحنه ای مواجه شدم که وحشتناک بود. پیچ پشتی پلمپ بود باورم نمیشد.
آقای گرشاسب میشه به این سوال ساده من جواب بدین که چرا تفنگ رو پلمپ کردین؟ چرا اون پیچ ساده رو با یه چیز دیگه عوض کردین؟
بعد ادعای سفارشی سازی ندارین؟؟؟!!
میگین این تفنگ با تفنگ داخل ترکیه فرق نداره؟؟؟
(2016-12-18 09:39 PM)hosean نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوبین دوستان
امروز خواستم تفنگ رو باز کنم چون صدای چکش وحشتناکه. میخواستم یه تیکه تفلون جلوی چکش بزارم تا صدای چکش رو بگیره.
قبلا رو تاکتیکال خودم و گلادیوس یکی از دوستان که مال نمایندگی نبود این کار رو کرده بودم.
قنداق رو باز کردم
ماشه رو از جا در آوردم
پیچ جا خشاب رو باز کردم.
اومدم پیچ پشتی رو باز کنم که با صحنه ای مواجه شدم که وحشتناک بود. پیچ پشتی پلمپ بود باورم نمیشد.
آقای گرشاسب میشه به این سوال ساده من جواب بدین که چرا تفنگ رو پلمپ کردین؟ چرا اون پیچ ساده رو با یه چیز دیگه عوض کردین؟
بعد ادعای سفارشی سازی ندارین؟؟؟!!
میگین این تفنگ با تفنگ داخل ترکیه فرق نداره؟؟؟

این هم عکس ها.
یه مطلب یادم رفت سوراخ تنظیم فنر رو هم با یه چیزی مثل مهره پوشوندن.
داخل سوراخ رو نگاه کنین به جای پیچ چیزی مثل میخ پرچ هستش
آقای گرشاسب منتظر پاسخ شما هستیم.

سلام دوست عزیز
با نگاه کردن به این عکس ها که دوست خوبمون تهیه کردن کلک هاتسان تا 90 درصد برای من رو شد
این یک پیچه که کمر اون رو تراشیدن بعد از قرار گرفتن و بسته شدن در جاش با کمی فشار قسمت بالایی رو شکوندن
امیدوارم که متوجه شده باشید
دیقیقا مثل حالتی هست که پیچ توی جاش میبره
ولی اثار تراش کاری روش مشخص هست که کمرش رو نازک کردن تا ببره ونشه بازش کرد
با پیچ گوشتی خراب امتحان کنید باید باز بشه
یک چیزی که مثل عدد هشت دوتا جای اتکا داشته باشه عدد هشت یا یو برعکس رو مد نظر داشته باشید بعدی هم پیچ سر مته چپ گرد اون پیچ مثل مته میمونه وقتی تو این سفت بشه اینو باز میکنه

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - garshasb - 2017-03-27 09:20 PM

با سلام
برای نشدن افزایش قدرت متاسفانه این مدل پیچ استفاده شده. به تعداد برای نمایندگی هم فرستاده شده که بعد از باز کردن پیچ پلمپ مجدد از همین روش تفنگ پلمپ شود که قبول نکردم و اینکه دوستان نمایندگی متعهد شدند دیگر این پیچهای پلمپ در واردات جدید نباشد.
این پیچها در تفنگهای سفارش انگلستان هم که 7.5 ژول قدرت دارند دیده میشود که بعد از اسمبل این مدل پیچها رو انقدری سفت میکنند که ببرد و دیگر محل اتصالی جهت باز شدن نباشد.
جهت باز کردن کپ را لای پارچه یا کارتن بپیچید تا زخمی نشود. سپس کپ را که لوله و مخزن و قنداق از روی ان باز شده را به گیره ببندید. با مته شماره 5 با دقت سر این پیچ را دریل کنید تا اتصال بالایی خورده شود. پیچ به راحتی خارج میشود و میتوانید از پیچی دیگر برای ان قسمت استفاده کنید.
توجه داشته باشید سوراخی که این پیچ روی ان تعبیه شده بقدری هست که به راحتی بتوانید دریل کنید اما به دلیل نرمی کپ اگر مته به کپ بگیرد خیلی سریع ان را میبرد چون جنس کپ از الیاز بسیار نرمی است.

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - BABOLAZIZIYA - 2017-06-01 06:27 AM

سلام
دوستان یه سلاحی هست از هاتسان به نام bullboss که خیلی شبیه این مدل هست
هرجا گشتم ازش هیچ اطلاعی پیدا نکردم... ممنون میشم بفرمایید کجا میتونم پیجشو پیدا کنم .
Khansariha (8)

RE: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس - garshasb - 2017-06-05 04:49 PM

بولباس مخزن ای تی لانگ دارد و طول لوله بلند است و 48 ژول انرژی دارد. از گلادیوس سبکتر است و مخزن کوچکتری دارد. درواقع ای تی لانگ است که بالپاپ شده . قنداق بسیار زیبایی برای ان طراحی کردند و هنگام دست گرفتن حس خوبی را انتقال میدهد. برای کشیدن گلنگدن لازم نیست چشم خود را از پشت دوربین بردارید چرا که مثل گلادیوس گلنگدن با ریلها و قطعات رابط به جلو امده و بالای ماشه قرار گرفته.

هنوز تاپیکی برای این تفنگ ایجاد نشده از این رو اگر سوال خاصی در مورد بالبوس دارید مطرح کنید تا مشخص جوابتونو بدم .