شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - mearaji - 2015-03-14 08:27 AM

(2015-03-14 07:49 AM)alitker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینکشه حالا دیقه دقت و کیفیت ساختشو نمیدونم چون اصلا وارد نیستم به این چیزا همش از تجربه دوستان سایت استفاده میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووووه!!!! این چی بود دیگه!!!!!!!

به نظر من اصلا سمتش نرو! الکی زلم زیمبو بهش آویزون کردن! مهم دوربینه که به نظرم دوزار نمیارزه.....
با این قیمت بهترین دوربین متوسط بازار رو میشه گرفت!

الان لیپرز و سنتر ۴-۱۶×۴۰ خیلی از این کمتره!
حتی ۶-۲۴×۵۰ هم فکر کنم بشه گرفت....

من احتمالا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگیرم

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - peisaz - 2015-03-14 08:46 AM

(2015-03-13 11:56 PM)alitker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته خشابش که سی تومنه!
ولی خب تیپ الیت خیلی خفنه!!!Khansariha (48)

سلام
مشکل قنداقهای تامبهول این هست که پس از نصب دوربین داخل کیس جا نمیشه!!!!!
من هم همین مشکل را با ای تی دارم. با نصب دوربین لیپرز 3-9 در 40 و پایه یک تکه عملا کیس بلا استفاده میشه

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - alitker - 2015-03-14 08:57 AM

(2015-03-14 08:46 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-13 11:56 PM)alitker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته خشابش که سی تومنه!
ولی خب تیپ الیت خیلی خفنه!!!Khansariha (48)

سلام
مشکل قنداقهای تامبهول این هست که پس از نصب دوربین داخل کیس جا نمیشه!!!!!
من هم همین مشکل را با ای تی دارم. با نصب دوربین لیپرز 3-9 در 40 و پایه یک تکه عملا کیس بلا استفاده میشه

خب حالا تکلیف چیه؟باید دوربین نصب نکرد؟
(2015-03-14 08:27 AM)mearaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-14 07:49 AM)alitker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لینکشه حالا دیقه دقت و کیفیت ساختشو نمیدونم چون اصلا وارد نیستم به این چیزا همش از تجربه دوستان سایت استفاده میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووووه!!!! این چی بود دیگه!!!!!!!

به نظر من اصلا سمتش نرو! الکی زلم زیمبو بهش آویزون کردن! مهم دوربینه که به نظرم دوزار نمیارزه.....
با این قیمت بهترین دوربین متوسط بازار رو میشه گرفت!

الان لیپرز و سنتر ۴-۱۶×۴۰ خیلی از این کمتره!
حتی ۶-۲۴×۵۰ هم فکر کنم بشه گرفت....

من احتمالا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگیرم

من کلا از دوربین های لیزر دار خوشم میاد
کلا علاقه خاصی به لیزر دارم اونم رو دوربین!!! Khansariha (8)
ولی خب پیدا کردن یه جنس خوب با قیمت مناسب خیلی سخته Khansariha (290)

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - ALIANA-54-T06 - 2015-03-14 11:56 PM

دوستان این چند پست اخیر ارتباطی به بحث تاپیک نداره Khansariha (214)
وقتی یک ارسال زده میشود طبیعتا مشتاقان آن تاپیک برای دیدن وخواندن موضوع آن روی آن کلیک میکنند ولی وقتی به موضوعات غیر مرتبط برخورد میکنند باعث دلسردی عزیزان میشود و در نتیجه به مرور دیگر اعتنای به بعضی تاپیکها و ارسالها نخواهدشد لذا به این مهم نیز دوستان بیشتر دقت کنند . متشکریم

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - Sniper - 2015-03-17 09:36 PM

آقا عكساي پست اول اين مبحث باز نميشن. لطفاً رسيدگي كنيد. با تشكر

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - jango - 2015-03-24 04:13 PM

(2015-02-14 12:32 AM)Cambys نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان متخصص من یه مشکل با BT65 که جدیدا خریدم دارم
یک ماه میشه خریدمش اما متاسفانه تو شلیکهاش بطور مشخص قدرت مناسب یا 65 ژول رو نداره و خیلی کمتره .
هنوز نتونستم کرنو بگیرم اما وقتی گلنگدن سرجاش هست تو لول فوت میکنم از انتها نشت باد داره و احتمالا O ring
انتهای لول خرابه . راه حل و چگونگی تعویض رو میشه راهنمایی کنید
سپاس

دوستان بند هم دو هفته ای میشه ی بینی اس بی خریدم دیشب پست این دوستمونو خوندم فوت کردم تو لوله دیدم نشت میده مخزن خالی بود گلنگدنو کشیدم عقب مخزن سر جاش بود انگشتمو گزاشتم پشت لوله دوباره فوت کردم نشت داد باز مخزنو باز کردم انگشتمو زیر رابت بین لوله و یکم پشت لوله گزاشتم بازم فوت کردم ریز نشت میداد احتمالم بین رابت لوله با مخزنه دوستان باید چکار کنم ؟ 9تا اورینگ تو جعبش هست 4تا زرد رنگ یک میشکی و دیگری دوتا اورینگ بزرگ ی اورینگ ولو و یکیم کوچیکه ایا اینا فول اورینگ های بی تی هستن یا فقد نصف اورینگاش هستن میخوام اورینگ رابت کپسولو لولرو عوض کنم و اورینک داخل لوله لطفا سایزشنو به استاندارد ایران یا همون بازاری بگین ممنو ن میشم برم تهیه کنم Khansariha (8)

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - jango - 2015-03-24 11:12 PM

دوستان یکی یتاپیک بزنه من عضویتم غیر فعال شده با این اسم اومدم ثبتنام کردم ی تاپیک تو معرفی محصولات هاتسان بزنید به نام اجزا و قتعات بیتی 65 و ای تی 44 تا بنده عکس دلو روده تفنگمو که بی تی هست تک ت بزارم ی چنتا سوالم دارم که اینجا میپرس امروز اورینگ توی لولرو با یکی از اون فابریکای خودش که زرد رنگه عوض کردم بازحمتتتتتتتتتتتت زیاد جاش زدم حالا باید ببینی چطور کار میکنه محشر شده مونده دوتا اورینگه که در لوله هست اصلا اببندی نمیکنه شل لوله میر داخل میاد بیرون و مهم تر از همه اینه اورینگ های رابط مخزنو لوله اوناهم اصلا صفر ابندی نمیکنن خیلی نازکو شلن اونارم عوض میکنم مشگلم اینجاس پیچ زامن از پشت هرکاری کردم باز نشد تا هرزززززززززز شد ماشرو باجاش گزاشتم تو یخچال اچار انداختم پیچ به راحتی باز شد زامنو دراوردم ی فنر ریز با ی ساچه افتاد تو دستم ندیدم از کجا درومد نمیدونم مال کدوم قسمتشه عکس میزارم لطفا راهنمایی کنید [تصویر: zwdw3k3036uvuy3krvrx.jpg]
[تصویر: h1t93prco1p0tagrqxei.jpg]

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - dezmaad - 2015-03-29 02:21 PM

سلام به دوستان واساتید محترم امروز یک bt65 db elight ازنمایندگی برای یکی ازدوستان خریدم دوربینو که بستم یک ونیم متر پایین میزد اورینگهارو چک کردم داخل لوله که اصلا نداشتKhansariha (367) بیرون لوله هم مشکل داشتن همه عوض کردم ولوله کاملا اب بندی شد دوباره امتحان کردم با مگسک ودوربین دربالاترین حالت یک متر پایین میزنه دوربینو هم عوض کردم فرقی نکرد ممکنه مشکل از کجاباشه ممنون اگه راهنمایی کنینKhansariha (8)

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - mehti - 2015-03-29 02:28 PM

سلام دوست عزیز تو چه فاصله ای این اتفاق میافته؟او در چه فشار کاری با اسلحه داری تیر اندازی میکنی.
به نظر اسلحه رو کامل شارژ کتید و از فاصله 10 متر به سیبل شلیک کنید اگه مشکلی نداشت باید هنگام نصب دوربین شیم گذاری انجام بدید.

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - dezmaad - 2015-03-29 02:37 PM

ممنون مخزنو 200 بار پرکردم وتا 150 بار امتحان کردم فاصله هم 15 متر ولی چرا بامگسک روبالاترین حالتش بازم یک متر پایین میزنه حدود دومیل زیر دوربینو بالا بردم فرق انچنانی نکرد اگه درحد ده تا بیست سانت بود میگفتیم از دوربینه اما یک ونیم متر حتی با مگسک منو گیج کرده