شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - mehti - 2015-03-29 05:32 PM

(2015-03-29 02:37 PM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مخزنو 200 بار پرکردم وتا 150 بار امتحان کردم فاصله هم 15 متر ولی چرا بامگسک روبالاترین حالتش بازم یک متر پایین میزنه حدود دومیل زیر دوربینو بالا بردم فرق انچنانی نکرد اگه درحد ده تا بیست سانت بود میگفتیم از دوربینه اما یک ونیم متر حتی با مگسک منو گیج کرده

ندوست عزیز شما اگه مگسک و بالا ببری اسلحه پاین میزنه چون لول سلاح میاد پایین تر و اگه مگسک و تا اخر بیاری پایین سلاح بالاتر میزنه.
پس این مورد و اصلاح بفرمایید.
در مورد دوربین هم اگه زیر پایه عقبی دوربین شیم گذاری انجام بدید سر دوربین میاد پایین در نتیجه صلاح بالاتر میزنه و اگه زیر پایه جلو شیم بگذارید سر دوربین میاد بالا در نتیجه لول صلاح پایین تر قرار میگیره و پایین میزنه.
حالا شما طبق این توضیحات دو مرتبه اصلاح کنید.

در ضمن برا شیم گذاری به سمت چپ و راست هم دقیقا برعکس مثل گفته های بالا اگه بخواین راست بزنه باید در کنار چپ دوربین رو پایه جلو شیم بگذارید و برعکسش تا اسلحه تنظیم بشه.
موفق و پیروز باشید.
(2015-03-29 02:37 PM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مخزنو 200 بار پرکردم وتا 150 بار امتحان کردم فاصله هم 15 متر ولی چرا بامگسک روبالاترین حالتش بازم یک متر پایین میزنه حدود دومیل زیر دوربینو بالا بردم فرق انچنانی نکرد اگه درحد ده تا بیست سانت بود میگفتیم از دوربینه اما یک ونیم متر حتی با مگسک منو گیج کرده

دوست عزیز شما اگه مگسک و بالا ببری اسلحه پاین میزنه چون لول سلاح میاد پایین تر و اگه مگسک و تا اخر بیاری پایین سلاح بالاتر میزنه.
در مورد دوربین هم اگه زیر پایه عقبی دوربین شیم گذاری انجام بدید سر دوربین میاد پایین در نتیجه صلاح بالاتر میزنه و اگه زیر پایه جلو شیم بگذارید سر دوربین میاد بالا در نتیجه لول صلاح پایین تر قرار میگیره و پایین میزنه.

در ضمن برا شیم گذاری به سمت چپ و راست هم دقیقا برعکس مثل گفته های بالا اگه بخواین راست بزنه باید در کنار چپ دوربین رو پایه جلو شیم بگذارید و برعکسش تا اسلحه تنظیم بشه.
موفق و پیروز باشید.

دوست عزیز شما اگه مگسک و بالا ببری اسلحه پاین میزنه چون لول سلاح میاد پایین تر و اگه مگسک و تا اخر بیاری پایین سلاح بالاتر میزنه.

موفق و پیروز باشید.

موفق و پیروز باشید.

موفق و پیروز باشید.
[b]میبخشید دوستان با گوشی مطالب و ارسال میکنم نمیدونم چرا اینطوری شد و بعد هم نتونستم درستش کنم.
در هر صورت اگه این کارو هم انجام دادید درست نشد یا لول صلاح مشکل داره که باید از بالا مثل حالت نشانه روی نظر برید از ابتدا تا انتها ببینید به سمت پایین انخراف نداره یا اینکه هنوز اورینگها مشکل دارند.البته شما تو قسمت تنظیم مگسک و دوربین اشکال داشتید که توصیه میشه اول اونهارو برطرف کنید.

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - rrtt - 2015-03-29 09:51 PM

دوستان تفاوت bt65 sb با bt65 rb در چی هست؟؟

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - mehti - 2015-03-29 10:00 PM

(2015-03-29 09:51 PM)rrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تفاوت bt65 sb با bt65 rb در چی هست؟؟

سلام.هیچ تفاوتی ندارن فقط در سیستم مسلح شونده که ار بی که تقریبا شبیه به اسلحه های گلوله زنی دستگیره گلنگدن در پشت سلاح قرار داره و یکم تو بی تی 65 با سفتی مسلح میشه اما اس بی در سمت راست و بغل سلاح قرار داره.که یکم روانتر و راحت تر اسلحه مسلح میشه و بیشتر صلیقه ای هست.

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - dezmaad - 2015-03-30 04:10 PM

(2015-03-29 02:21 PM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان واساتید محترم امروز یک bt65 db elight ازنمایندگی برای یکی ازدوستان خریدم دوربینو که بستم یک ونیم متر پایین میزد اورینگهارو چک کردم داخل لوله که اصلا نداشتKhansariha (367) بیرون لوله هم مشکل داشتن همه عوض کردم ولوله کاملا اب بندی شد دوباره امتحان کردم با مگسک ودوربین دربالاترین حالت یک متر پایین میزنه دوربینو هم عوض کردم فرقی نکرد ممکنه مشکل از کجاباشه ممنون اگه راهنمایی کنینKhansariha (8)

سلام امروز لوله تفنگ رو 180 درجه چرخوندم مشکل حل شد گفتم جهت تجربه به دوستان بگم دوبار هم لوله روچرخوندم که مطمعن بشم ایراد ازجای دیگه نیس الان دوربین راحت تنظیم شدونیازی به شیم گذاری نیست Khansariha (48)
چیز جالبی که بعدازتنظیم دوربین دیدم مسیر حرکت ساچمه ها بود که تودوربین توهوای ابری کاملا دیده میشد چندنوع ساچمه امتحان کردم
پرومگنوم به صورت یه فنر نسبتا جمع حرکت میکرد رنجر 18 گرین یه فنر خیلی باز تر توی ده متر یه دور میزد رنجر22گرین ایفنرو یک ونیم برابر باز میکرد وشعاعش خیلی کمتر بود ونهایتا باراکودا 21گرین که تقریبا صاف حرکت میکرد باهمون دوربینو تنظیم کردم این مقادیر اندازه گیری دقیق نشده چون امکانش نبود ولی رفتار ساچمه ها رو حدودی مشخص میکرد برا اطمینان ازهر ساچمه 10 تیر شلیک شد حالا یا لوله این تنگ ایراد داره یامشکل ساچمه ها هست اساتیدبهتر میدونن Khansariha (8)

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - sabergholamian - 2015-03-31 10:49 AM

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از لول بیکیفیت هست که باید مشخص بشه مشکل از خانکشی هست یا انحراف لوله که من حدسم بر اولی هستش.اما چیزی که مشخصه اینه که شما باید تفنگتو پس بدی تا خیالت راحت بشه و بیشتر از این وقت خودتو نگیر.از قدیم گفتن که هیچ ارزانی بی علت نیست خخخخخخ درسته؟ پولتو نگه داری و یه مقدار دندون رو جیگر بزاری و تا بودجه بیشتر بشه بهتره یا حدود 1600 بدی یهbt بی کیفیت بخری و بشه مشکل برای اعصاب نازنینت؟خخخخ انشالله مشکلت حل بشه

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - babakpaz - 2015-03-31 12:06 PM

با سلام
من بی تی 65 دارم میگن سامیانگ ساچمش خوبه برا بی تی من یه بسته خریدم حالا مشکل اینه که اصلا با این ساچمه خشاب جا نمی ره؟؟ لطفا راهنمای کنید

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - peisaz - 2015-03-31 12:58 PM

(2015-03-30 04:10 PM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-29 02:21 PM)dezmaad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان واساتید محترم امروز یک bt65 db elight ازنمایندگی برای یکی ازدوستان خریدم دوربینو که بستم یک ونیم متر پایین میزد اورینگهارو چک کردم داخل لوله که اصلا نداشتKhansariha (367) بیرون لوله هم مشکل داشتن همه عوض کردم ولوله کاملا اب بندی شد دوباره امتحان کردم با مگسک ودوربین دربالاترین حالت یک متر پایین میزنه دوربینو هم عوض کردم فرقی نکرد ممکنه مشکل از کجاباشه ممنون اگه راهنمایی کنینKhansariha (8)

سلام امروز لوله تفنگ رو 180 درجه چرخوندم مشکل حل شد گفتم جهت تجربه به دوستان بگم دوبار هم لوله روچرخوندم که مطمعن بشم ایراد ازجای دیگه نیس الان دوربین راحت تنظیم شدونیازی به شیم گذاری نیست Khansariha (48)
چیز جالبی که بعدازتنظیم دوربین دیدم مسیر حرکت ساچمه ها بود که تودوربین توهوای ابری کاملا دیده میشد چندنوع ساچمه امتحان کردم
پرومگنوم به صورت یه فنر نسبتا جمع حرکت میکرد رنجر 18 گرین یه فنر خیلی باز تر توی ده متر یه دور میزد رنجر22گرین ایفنرو یک ونیم برابر باز میکرد وشعاعش خیلی کمتر بود ونهایتا باراکودا 21گرین که تقریبا صاف حرکت میکرد باهمون دوربینو تنظیم کردم این مقادیر اندازه گیری دقیق نشده چون امکانش نبود ولی رفتار ساچمه ها رو حدودی مشخص میکرد برا اطمینان ازهر ساچمه 10 تیر شلیک شد حالا یا لوله این تنگ ایراد داره یامشکل ساچمه ها هست اساتیدبهتر میدونن Khansariha (8)

سلام
در انتهای لول دو تا جای پیچ هست
شما باید انها را با دو تا پیچ الن سمت چپ سلاح تنظیم و سپس محکم کنید
هیچ کاری به محل مگسک نداشته باشید
بعد از این کار به احتمال زیاد مشکل حل میشه و اعصاب شما هم راحت
این مشکل را یکی از دوستان من با همین بی تی ها داشت و ساچمه را روی هوا میدید
با این کار مشکلش حل شد

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - joojak - 2015-03-31 01:53 PM

سلام دوست عزیزی که میگید لوله رو 180 درجه چرخوندید درست شد بیتی 65 رو از نمایندگی خریدید یا جای دیگه؟

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - pmn - 2015-03-31 03:54 PM

با سلام
مشکلی که ایشون با تفنگشون داشتن(افت زیاد و دیدن ساچمه)برای من هم یه تجربه شد وقتی لول رو 180 درجه می چرخونید،در واقع سوراخی که هوا وارد لول میشه هم میچرخه برای همین باعث کاهش مصرف هوا وکاهش قدرت و در نتیجه دیدن ساچمه میشه.
اگه اشتباه نکنم لول در حالت معمولی شیب خیلی کمی رو به بالا داره برای همین تو چرخش 180 درجه لول، این افت محسوس تر هم میشه.

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - dezmaad - 2015-03-31 04:47 PM

(2015-03-31 01:53 PM)joojak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیزی که میگید لوله رو 180 درجه چرخوندید درست شد بیتی 65 رو از نمایندگی خریدید یا جای دیگه؟
سلام مدل bt65 elight sb هستش با پک کامل واز نمایندگی خرید شده باخودش که تماس گرفتیم گفت مشکل پایه دوربینه باید شیم گذاری بشه اما چون اختلاف خیلی زیاد بود عملا فایده ای نداشت وباچرخوندن لوله درست شد حدس شخصی من اینه که خط مونتاژ هاتسان شبیه خودروسازای خودمونه چون اورینگ داخل لوله رو نداشت ولوله رو اشتباه بسته بود
Khansariha (256)