شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - Sniper - 2015-05-10 11:47 PM

نبینم تاپیک بی تی خاک بخوره
یه چی درست کردم ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - dezmaad - 2015-05-11 01:33 AM

اقا مادچارمشکل شدیم با این بی تی چندتا تیر خوب میزنه یه دفعه شروع میکنه به پایین زدن همه چیشو چک کردم اورینگارو عوض کردم نشت هواهم نداره ممکنه ایراد ازلوله باشه Khansariha (337)

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - Sniper - 2015-05-11 05:34 AM

چند بار پر ميكنيد؟ بعد از چنتا تير اينجوري ميشه؟ كدوم اورينگا رو عوض كرديد؟ تو چه فاصله اي تست كرديد؟ چقدر پايين ميزنه؟

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - mehti - 2015-05-11 12:37 PM

(2015-05-10 11:47 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نبینم تاپیک بی تی خاک بخوره
یه چی درست کردم ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شاهین جان واقعا ای والله دارید که کارهای فنی با این زحمت و دقت و انجام میدید.ایشالله روی اسلحه ببندید و تعداد شات رو هم اعلام کنید ممنون میشم.
در ضمن ی مقدار در مورد مکانیزم کارکرد لگلاتورتون توضیح بدید ایا با بفیه لگلاتورها تفاوتی داره یا خیر.ددر ضمن تو چه فشار مخزنی اسلحه از لگلاتور خارج میشه.
ممنون

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - Sniper - 2015-05-11 03:41 PM

سلامت باشيد آقا مهدي. درس پس ميديم. نه تفاوتي نداره فقط چون براي رگلاتور داخلي كه توي مخزن نصب ميشه بايد ديواره مخزن يه سوراخ كوچيك بخوره و چون با اولم بود و مطمئن نبودم نوع خارجيش رو ساختم كه به مخزن هم آسيبي نرسه. رگلاتور دقيقاً مثل يه شير يك طرفه عمل ميكنه و وقتي فشار مخزن كم فشار به يه حد خاصي رسيد ديگه اجازه ورود هوا رو نميده. در مورد سوال آخرتون هم مثلاً وقتي فشار مخزن كم فشار روي ١٠٠ بار تنظيم بشه تا زماني كه مخزن اصلي بيشتر از ١٠٠ بار باشه رگلاتور كار ميكنه و بعد از اون فشار هر دو مخزن يكي ميشه. ايشالا نتايج عمليات ميداني به سمع و نظرتون خواهد رسيد

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - abdanan - 2015-05-11 07:03 PM

(2015-05-11 03:41 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامت باشيد آقا مهدي. درس پس ميديم. نه تفاوتي نداره فقط چون براي رگلاتور داخلي كه توي مخزن نصب ميشه بايد ديواره مخزن يه سوراخ كوچيك بخوره و چون با اولم بود و مطمئن نبودم نوع خارجيش رو ساختم كه به مخزن هم آسيبي نرسه. رگلاتور دقيقاً مثل يه شير يك طرفه عمل ميكنه و وقتي فشار مخزن كم فشار به يه حد خاصي رسيد ديگه اجازه ورود هوا رو نميده. در مورد سوال آخرتون هم مثلاً وقتي فشار مخزن كم فشار روي ١٠٠ بار تنظيم بشه تا زماني كه مخزن اصلي بيشتر از ١٠٠ بار باشه رگلاتور كار ميكنه و بعد از اون فشار هر دو مخزن يكي ميشه. ايشالا نتايج عمليات ميداني به سمع و نظرتون خواهد رسيد

سلام داداش خسته نباشید اگر امکان داره نحوه ساخت و هزینه ساخت هم لطف کنید .

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - dezmaad - 2015-05-11 10:04 PM

(2015-05-11 05:34 AM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند بار پر ميكنيد؟ بعد از چنتا تير اينجوري ميشه؟ كدوم اورينگا رو عوض كرديد؟ تو چه فاصله اي تست كرديد؟ چقدر پايين ميزنه؟

180 بار تا100 بار تست میکنم قاعده ای نداره ممکنه 10تا تیر یا 40تا تیر درست بزنه اورینگای سرلوله وداخل لوله رو عوض کردم توفاصله بیست متر حدود یک ونیم متر پایین میاد تفنگ هم نوهست نمایندگی هم زیر بار نمیره دایم میگه ساچمه عوض کن یا دوربین خرابه که شامل گارانتی نمیشه هرچند جنس بدون گارانتی هم باید سالم تحویل مشتری داده بشه ولی خوب ایرانه دیگه Khansariha (256)

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - romin - 2015-05-12 12:10 AM

وقتی دو اورینگ دور لوله رو عوض کردیید .هنگام جا زدن لول باید دقت کنید دو عدد پیچ الن که برای محکم کردن وفیکس کردن می باشد دقیقا روی محل سفت شود در غیر سوراخ وردوی هوا جابجا شده و ورود هوا دچار مشکل و پرت می زند

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - Sniper - 2015-05-12 06:36 AM

به نظرم تفنگ رو به يه تعميركار خوب بديد تا يه سرويس اوليه و آچار كشي بشه. ولي اگه مي تونستيد فروشنده رو راضي كنيد خيلي خوب بود.
در مورد رگلاتور والا بجر وقتي كه روش گذاشتم نزديك ٤٠٠ پول جنس و تراشكاري دادم.
البته اگر ميخواستم به صورت داخلي بسازمش كه توي مخزن اصلي نصب بشه خيلي هزينش كمتر ميشد ولي خب اينجوري ديگه حجم مخزن كم نميشه و سوراخ هم نميشه مخزن تفنگ. خيلي راحت هم ميشه بازش كرد بشه مثل فابريك بدون رگلاتور. تنها مشكل كه البته براي من مهم نبود اضافه شدن به طول سلاح هست. كه اگر بخوايد از هارد كيس استفاده كنيد بايد مخزن رو باز كنيد.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - dezmaad - 2015-05-14 01:08 AM

Khansariha (48) اقا امروز بعداز چهل روز بالاخره معمای پایین زدن این بیتی کشف شد البته باکمک یکی ازدوستان که سلاحشون دراختیار ماگذاشتن بعدازتعویض چند قطعه مشخص شدکه ایراد ازلوله هست ووقتی دوتا لوله رو دقیقتر چک کردم دیدم سوراخ ورود هوای لوله جدید دومیل عقب ترازجایی که باید باشه هست Khansariha (290)
با نمایندگی تماس گرفتم وقضیه روگفتم گفت باید صبرکنی توبارجدید ای تی که میاد لوله هم هست برات عوض میکنم حالا کی بار برسه وکی انجام بشه دیگه ......
مشتری ما که یه دیانا 35 ورداشت ورفت علی موندو حوضش