شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - mehdimauser - 2015-05-24 08:54 PM

با سلام در پست های دوستان دیدم که میگویند بی تی سری جدید سوال من اینه که چه تفاوتی با سری قبلی دارد و از کجا قابل تشخیص است که بدونم بی تی که خریدم از کدوم سری است با تشکر

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - lisar - 2015-05-26 01:07 PM

سلتم دوستان خسته نباشین ازتون ی سوال در مورد قیمت تفنگ هاتسان bt65 داشتم فقط قیمت تفنگ نو
بی تجهیزات

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - dezmaad - 2015-05-26 01:30 PM

(2015-05-26 01:07 PM)lisar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلتم دوستان خسته نباشین ازتون ی سوال در مورد قیمت تفنگ هاتسان bt65 داشتم فقط قیمت تفنگ نو
بی تجهیزات

سلام دوست عزیز اگه قیمتا تغییر نکرده باشه قنداق چوبی 1800 وقنداق پلاستیک 1600

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - lisar - 2015-05-26 02:07 PM

مرسی داداشKhansariha (8)

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-06-02 11:57 AM

(2015-05-20 10:24 PM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال از خدمت اساتید داشتم
امروز متوجه شدم لوله تفنگم یه خورده لقی داره،خیلی کم حدوداً یک میل بازی میکنه، پیچهاش رو هم چک کردم سفت بود.خواستم بدونم لوله باید کمی لقی داشته باشه یا نه کاملاً فیت و محکم باشه؟
هنوز درست و حسابی گروپ ازش نگرفتم ولی چند بار برای هدف زنی بردم دقتش خوب بود.
بدلیل این که این تفنگ اولین pcp منه و تجربه زیادی دربارش ندارم یه خورده حساس شدم،ممنون میشم راهنماییم کنیدKhansariha (8)

سلام دوست عزیز مقداری لرزش بطور فابریک داره ، میتونی خودت یه بست بزنی روش که دیگه حساس نباشی.
(2015-05-24 08:54 PM)mehdimauser نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام در پست های دوستان دیدم که میگویند بی تی سری جدید سوال من اینه که چه تفاوتی با سری قبلی دارد و از کجا قابل تشخیص است که بدونم بی تی که خریدم از کدوم سری است با تشکر

سریه قدیمی قنداقه قابل تنظیم نداره و یکسری فرقهای کوچیک تو سخت افزار داره که تا باز نشه معلوم نیست، دو سال هم بیشتر تولید نشدن و تو بازار هم نیستن، الان همشون سری جدیده، و پیشرفت هم کردن.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - tinger - 2015-06-04 07:09 PM

کسی از این مدل bt65 بالپاپ اطلاعی داره؟ ظاهرا فابریک کارخونه است:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - alexx - 2015-06-09 12:02 AM

گرشسپ عزیز .. سلام
ممنونت میشم اگر بنده زو راجب سوالاتم راهنمایی کنی

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-06-09 07:31 AM

(2015-06-09 12:02 AM)alexx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرشسپ عزیز .. سلام
سلام، با کمال میل، بهترین ساچمه ها که میتونی توی ۲۰ متر گروپ ۱ سانتمتری بگیری ۱ سامیانگ ۲۸گرین . ۲ باراکودا مچ . ۳ باراکودا ۴ جی اس بی ۲۵ . ۵ بنجامین دیسکاوری ۶ کرسمن هالوپینت .
الباقیه ساچمه ها گروپ بازتری میدن ، و تعویض ساچمه هم باعث بازتر شدن گروپ میشه، اگر خواستین تست کنید باید چندین شلیک انجام بدید تا تفنگتون عادت کنه، بعد از انتخاب ساچمه ، فقط از همون مدل استفاده کنید
بشخصه چون تفنگم هم تیون کردم از سامیانگ استفاده میکنم و همه جوره راضیم فقط موقع جازدن ساچمه نزارید نوک ساچمه از خشاب بیرون بزنه تا براحتی بتونید استفاده کنید،

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - alexx - 2015-06-09 08:09 AM

(2015-06-09 07:31 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-09 12:02 AM)alexx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرشسپ عزیز .. سلام
سلام، با کمال میل، بهترین ساچمه ها که میتونی توی ۲۰ متر گروپ ۱ سانتمتری بگیری ۱ سامیانگ ۲۸گرین . ۲ باراکودا مچ . ۳ باراکودا ۴ جی اس بی ۲۵ . ۵ بنجامین دیسکاوری ۶ کرسمن هالوپینت .
الباقیه ساچمه ها گروپ بازتری میدن ، و تعویض ساچمه هم باعث بازتر شدن گروپ میشه، اگر خواستین تست کنید باید چندین شلیک انجام بدید تا تفنگتون عادت کنه، بعد از انتخاب ساچمه ، فقط از همون مدل استفاده کنید
بشخصه چون تفنگم هم تیون کردم از سامیانگ استفاده میکنم و همه جوره راضیم فقط موقع جازدن ساچمه نزارید نوک ساچمه از خشاب بیرون بزنه تا براحتی بتونید استفاده کنید،

گرشسپ عزیز... هدف من از ای تی 44 صرفا زدن مسافت های بین 100 تا 150 متر هست .... ایا سامیانگ 28 گرین میتونه توی این فاصله رقیبی برای جی ای بی 25 گرین باشه ؟
البته من شنیدم ساچمه سامیانگ تو خشاب جا هم بره گیر میکنه مدقع خشلب جا زدن
عذر میکنم این ای تی 44 از دهن من نیوفته ... منظورم بی تی 65 بود

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-06-09 08:26 AM

منظورتون بی تی ۶۵ هست دیگه! دوست عزیز تفنگ بادی تا ۵۰ یا ۶۰ متر مجاز برای شکاره و بیشتر از اون کار اخلاقی نیست اما واسه فقط هدف زنی سرگرم کنندست، گروپ عالی دو سانت با سامیانگ با بیتی گرفتم تو ۱۰۰ متر چیزی که گالاتیان با مخزن بیتی با ساچمه باراکودا میتونه بهش برسه، و ای تی با تیون روی ۶۰ ژول با هیچ ساچمهای این نتیجه رو نمیده،
این مطلب رو هم اضافه کنم با سامیانگ تو ۲۰۰ متر صفر اولتون دهانه لولست و اگه مسافت بالاتر بره صفر اول دوربین دیگه نخواهد بود،
واسه ای تی اصلا سامیانگ خوب نیست.
خشاب رو روی میز شیشیه ای بزار بعد یکی یکی پر کن در اخر با نوک انگشت چک کن که مطمن شی نوک سامیانگها بیرون نزده خشاب رو جا بزن اگه مثله من وسواسی هستی یک دور کامل بچرخون، موقعی هم که به هر دلیلی گلن مسلح نکرد ضامن نگهدارنده خشاب باید باید باید باز شه و با عقب کشیدن گلن خشاب بیرون بیاد بعد شلیک کرد حالا یا یه ساچمه توش هست یا خالی میزنه اینجوری دیگه به دو تا هم نمیرسه تا بخواهید نگران چیزی باشید.