شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-16 11:31 AM

سلام دوستان شاید سوال تکراری باشه .ولی پیدانکردم .بهترین ساچمه برای bt65 هم هدفگیری وشکار کدام نوع وچندگرین است .ممنون

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-16 12:51 PM

دوستان نبود کسی بگه ساچمه سازگاربرای شکاروهدف زنی برای bt65 چیه؟چندگرین؟

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - alighaed - 2015-09-16 02:17 PM

(2015-09-16 12:51 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من برا bt از ساچمه باراکودا21 گرین برا شکار استفاده میکنم
و برا هدف زنی هم رنجر مارشال 21 گرین
البته به گفته دیگر دوستان سامیانگ 28 گرینی هم رو این اسلحه خوب جواب میده(بنده تا حالا استفاده نکردم)

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-09-16 05:14 PM

(2015-09-16 12:51 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه باراکودا مچ و باراکودا و jsb25 و سامیانگ و دیسکاوری بالاترین دقت رو در این تفنگ نسبت به بقیه ساچمه ها دارند.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-20 01:00 PM

باسلام دوستان یکی ازاشناها یک bt65 لوله والتر برام اورده برای تست دسترسی بهش ندارم .یک تلمبه جوفینگ ۲۰۰ بارهم دارم .تازه واردم.لطفا محل وچگونگی شارژ با این تلمبه رو برام توضیح بدید.محاسن لوله والتر نسبت به معمولی چی هست .لطفا محل شارژ رو برام توعکس مشخص کنید.هیچ چیز ازpcp بلدنیستم .لطفا طبق عکس محل شارژ با طلمبه روبرام توضیح بدید ...ممنون وسپاسگذارمhttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/ucp.php?go=fileuser&id=911

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-09-20 06:40 PM

(2015-09-20 01:00 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام دوستان یکی ازاشناها یک bt65 لوله والتر برام اورده برای تست دسترسی بهش ندارم .یک تلمبه جوفینگ ۲۰۰ بارهم دارم .تازه واردم.لطفا محل وچگونگی شارژ با این تلمبه رو برام توضیح بدید.محاسن لوله والتر نسبت به معمولی چی هست .لطفا محل شارژ رو برام توعکس مشخص کنید.هیچ چیز ازpcp بلدنیستم .لطفا طبق عکس محل شارژ با طلمبه روبرام توضیح بدید ...ممنون وسپاسگذارمhttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/ucp.php?go=fileuser&id=911

مبارکتون باشه،
اول شلنگ و پایه و دسته تلمبه رو به بدنه تلمبه وصل کنید، پایه طوری وصل میشه که نانومتر به طرف شماست و جا پایی های پایه در دو طرف شلنگ.
کوپل شارژ که یک قطعه برنجی هست رو به سره شانگ متصل کنید.
انتهای مخزن تفنگ نانومتر قرار داره که زیر اون یک حلقه هست که سوراخی در ان تعبیه شده، حلقه را بپیچونید تا در راستای سوراخ مخزن قرار بگیره، کوپل شارژ رو که به شلنگ قبلا متصل شده باید ارام و رون در سوراخ مخزن قرار بگیره،
زیر خروجی شلنگ از تلمبه ، سوپاپی قرار داره که با پیچوندن سفت میشه، اون پیچ رو سفت کن بعد شروع به تلمبه زدن شو تا ۲۰۰ بار ، تا اونجایی که عقربه تلمبه به رنگ زرد میرسه،
حالا شارژ تکمیل شده ، دوباره اون سوپاپ رو که سفت کردی شل کن تا هوای داخل شلنگ تخلیه شه بعد کوپل رو از تفنگ جدا کن و دریچه رو با چرخوندن ببند،

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-20 11:57 PM

(2015-09-20 06:40 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-20 01:00 PM)davoodheadari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه،
اول شلنگ و پایه و دسته تلمبه رو به بدنه تلمبه وصل کنید، پایه طوری وصل میشه که نانومتر به طرف شماست و جا پایی های پایه در دو طرف شلنگ.
کوپل شارژ که یک قطعه برنجی هست رو به سره شانگ متصل کنید.
انتهای مخزن تفنگ نانومتر قرار داره که زیر اون یک حلقه هست که سوراخی در ان تعبیه شده، حلقه را بپیچونید تا در راستای سوراخ مخزن قرار بگیره، کوپل شارژ رو که به شلنگ قبلا متصل شده باید ارام و رون در سوراخ مخزن قرار بگیره،
زیر خروجی شلنگ از تلمبه ، سوپاپی قرار داره که با پیچوندن سفت میشه، اون پیچ رو سفت کن بعد شروع به تلمبه زدن شو تا ۲۰۰ بار ، تا اونجایی که عقربه تلمبه به رنگ زرد میرسه،
حالا شارژ تکمیل شده ، دوباره اون سوپاپ رو که سفت کردی شل کن تا هوای داخل شلنگ تخلیه شه بعد کوپل رو از تفنگ جدا کن و دریچه رو با چرخوندن ببند،
ممنون وسپاس ازتوضیحات شما .فقط محاسن لوله والتر با معمولی چیه؟درضمن من کوپل شارژbt65 رو ندارم .ازکجا میتونم تهیه کنم .حدود قیمت چند خواهشن طبق عکس بفرمایید که چه چیزی کم داره تهیه کنم که چیزی از قلم نیافته .ایا نمایندگی نوری یا ازکجا .وبگم چه قطعه ای ؟ طبق عکس تلمبه جوفینگ هست وهرچی که دارم تو عکس مشخص کردم .فقط بفرمایید چی کم دارم .ودقیقا کجا وصل میشه .؟ بعنوان تازه وارد چون توی شهرستان اصلا مغازه ها pcp ندارند لزوم خدماتی هم نیست ممنون عکس. نام قطعه برای شارژbt۶۵
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام دوستان اپلود سنتر سایت دراین ساعت مشکل داره جای دیگر شرمنده دوباره اپلود کردم فقط خواهشن زود راهنمایی کنید .چون دوستم فردا از تهران میخواد تهیه کنه.ممنون فقط بفرمایید چی کم داره برای bt65شارز بااین تلمبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-09-21 12:28 AM

اقا داود عکس باز نمیشه،
لول والتر گرونتره چیزه بیشتری ندیدم.
هر قطعه ای خواستید هم نگران نباشید میتونید از نمایندگی تهیه کنید ، موفق نشدید با خودم هماهنگ شین، حتما کمکتون خواهم کرد. طوری که فکر کنی تو خیابون فردوسی هستی، نگران چیزی نباش فقط عجله نکن و هر سوالتو با عکس بپرس.
ارادت

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-21 12:45 AM

ممنون ازمحبت شما الان چک کنید عکسها مشکلی ندارند

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - davoodheadari - 2015-09-21 02:41 PM

ممنون وسپاس ازدوستان والخصوص راهنمایی دوستمون garshasb ازنمایندگی نوری یک نازل شارژ با ست ارینگ bt۶۵ سفارش دادم .ممنون وسپاس