شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - bahruz - 2015-12-23 05:18 PM

ممنون از توضیح کامل و خوبتان دوست عزیز. به نظرم برای ای تی یک بست کافیه و داخل بست رو یک مقدار باید گشاد کرد که لوله راحت توش رد بشه و موقع سفت کردن بست با لوله تماسی نداشته باشه تا لول از مسیرش انحراف پیدا نکنه. به این ترتیب هم لول آزاده و هم در موقع ضربه اتفاقی برای لول، بست به عنوان یک تکیه گاه برای لول عمل میکنه

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - Saeed-AT44-Long - 2015-12-23 10:06 PM

از نظرات و اطلاعات بسیار مفید دوستان تشکر میکنم
عرض شود الان کار شناور کردن لول بی تی 65 تموم شد بستی که لول رو نگه میدارد کمی گشاد شد و اورینگ داخل بست به قوت خود باقی است چرا که موقع حرکت لول و ضربات خفیف اورینگ مربوطه هم از ایجاد صدای اضافی جلوگیری میکند و هم نوعی محافظ در برابر ضربه هست ولی چیزی که بسیار وقت گیر شد تنظیم لول در وسط اورینگ بست بود که در نهایت با کمی سمباده کاری و تغییر بست به سرانجام رسید
الان طبق فرمایش بهروز عزیز هم بست موجود هست و هم لول شناور شده است
از نظرات اساتید عزیز میشه به این نتیجه رسید که دقت الان بهتر شده و انگار زحمتم به باد نرفته
انشالا در اولین فرصت تست دقت میکنم
ارادت

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2015-12-23 10:41 PM

لوله تفنگ رو ابتدا ازاد بزارید بست رو بدون اورینگ جاگذاری کنید، توسط نور سعی کنید ببینید لوله با بست تماس دارد یا نه، درذصورت تماس داشتن باز کردن بست بهتر است.
بهتره دوستانی هم که از بست استفاده میکنند یک میل از ضخامت اورینگ بست کم کنند.
ارتعاش لوله پشت ساچمه شروع و به انتهای لوله میرسد، منظورم از انحراف ارتعاش تبدیل شدن موج کوتاه ارتعاش به طول موج بلدتر و ایجاد شکستگی در موج در اثر برخورد به بست لوله است.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - Saeed-AT44-Long - 2015-12-23 11:07 PM

[تصویر: IMG-20151223-224812.jpg]
از هر طرف اورینگ حدود 1 میل فاصله هست و لول دقیقا در وسط اورینگ قرار داره

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - jango - 2016-01-02 02:33 PM

دوستان لطفا کمک تفنگم در فاصله 8 متری ی چوب یا قطر 2 سانت رو سوراخ نمیکنه Khansariha (226) بیتی 65 دارم

اورینگ مخزن اورینگ لوله اورینگ داخل لوله همرو عوض کردم نشد

بنظرتون کجاش ایراد داره مخزنش یا خودش حتی وولوم قدرتشو تا اخر پیچوندم

مزنم که سالمه بعید میدونم مشگل داشته باشه Khansariha (226) اطفا راحنماییم کنید تنهاچیزی که ازش کم شده داخل کپش ی اهرم کوچیک قلاب مانند هست که یک فنر داره فنرش گم شد الان باز کردم ی فنر همسایزش یکم زخیم تر انداختم بازم تغییری نکرد فکر نمیکنم اون باعث افت قدرت شده باشه ؟؟؟؟؟؟ حسابی به مشگل بر خوردم

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2016-01-10 12:17 AM

(2016-01-02 02:33 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا کمک تفنگم در فاصله 8 متری ی چوب یا قطر 2 سانت رو سوراخ نمیکنه Khansariha (226) بیتی 65 دارم

اورینگ مخزن اورینگ لوله اورینگ داخل لوله همرو عوض کردم نشد

بنظرتون کجاش ایراد داره مخزنش یا خودش حتی وولوم قدرتشو تا اخر پیچوندم

مزنم که سالمه بعید میدونم مشگل داشته باشه Khansariha (226) اطفا راحنماییم کنید تنهاچیزی که ازش کم شده داخل کپش ی اهرم کوچیک قلاب مانند هست که یک فنر داره فنرش گم شد الان باز کردم ی فنر همسایزش یکم زخیم تر انداختم بازم تغییری نکرد فکر نمیکنم اون باعث افت قدرت شده باشه ؟؟؟؟؟؟ حسابی به مشگل بر خوردم

سلام
۱
شما لولتونو بد جا زدید که سوراخ ورودی هم راستا نیست.
۲
اتصال بین دو کپ شما که توسط یک رابط برنجی و دو ارینگ ۷_۱ برقرار شده بهم ریخته.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - mohammadmm - 2016-01-16 04:29 PM

من یه مشکلی برام پیش اومده مدتی مخزن تفنگم خالی بود حالا که میام باد ش کنم ، باد از همون سوراخی که شارژ میکنم تو چند ساعت خالی میشه . یعنی وقتی گوشمو میگیرم سمتش صدای اهسته خروج باد رو میشنوم . چیکار باید بکنم . در ضمن اطلاعات من در مورد پی سی پی تقریبا صفره و تفنگمم بی تی 65 هستش . اگه راه حلشو بدونید واقعا کمک بزرگی بهم کردید

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2016-01-16 05:20 PM

(2016-01-16 04:29 PM)mohammadmm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه مشکلی برام پیش اومده مدتی مخزن تفنگم خالی بود حالا که میام باد ش کنم ، باد از همون سوراخی که شارژ میکنم تو چند ساعت خالی میشه . یعنی وقتی گوشمو میگیرم سمتش صدای اهسته خروج باد رو میشنوم . چیکار باید بکنم . در ضمن اطلاعات من در مورد پی سی پی تقریبا صفره و تفنگمم بی تی 65 هستش . اگه راه حلشو بدونید واقعا کمک بزرگی بهم کردید

سلام
دوستان عزیز در صورت استفاده نکردن طولانی از تفنگ مخزن اونو خالی نکنید، همین که فشار را حدود صدبار قرار دهید بهترین حالت است و کفایت میکند، همونطور که نگه داشتن مخزن در فشار بالا با ایراد و اسیب همراه است خالی و صفر کردن انهم اشتباه است.
شما باید انتهای مخزن را باز و اورینگ دریچه ورودی هوا که یک فنر هم پشت ان است را تعویض کنید، ابتدا صحفه مشبک را باز بعد اقدام به تعویض کنید. همچنین اورینگ بزرگ انتهای مخزن را هم میبایست تعویض کنید.

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - mohammadmm - 2016-01-16 07:46 PM

ممنون از راهنماییتون من همونطور که گفتم مبتدیم. شما منظورتون از اینکه گفتین انتهای مخزنو باز کنم همین هستش که تو عکس نشون دادم؟ اگه همینه که من هرکاری کردم باز نشد
ممنون از راهنماییتون من همونطور که گفتم مبتدیم. شما منظورتون از اینکه گفتین انتهای مخزنو باز کنم همین هستش که تو عکس نشون دادم؟ اگه همینه که من هرکاری کردم باز نشد [تصویر: plx_65.jpg]

RE: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - garshasb - 2016-01-16 08:45 PM

دوست عزیز شما گفتید از جایی که شارژ میکنید نشتی داره ، درصورتی که قسمتی که نشون داده اید والو هست، شما قسمت مانومترو باید باز کنید،
ابتدا مطمئن شید فشار روی صفر بار باشد بعد با یک میله که از سوراخ شارژ رد شده میتونید بازش کنید، البته زور زیادی میخواد.