شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: معرفی (کرونوگرافی) هاتسان Bt65 (/showthread.php?tid=340)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - TAKTAZ - 2013-01-13 11:26 AM

سلام داداش
1-دقتش تفاوتی نداره فقط بی تی 65 باساچمه سنگین عالی میزنه در حالی که ای تی44 در فواصل دور کم میاره
2-ساچمه 18گرین جی اس بی عالیه داش
3-نوش نیس حدود 200 یا300 تفاوت داره با ای تی 44 دسته دومش 1700 1800 خوبه
4-صداش بیشتره داداش ولی از من به شما نصیحت فقط و فقط ساسلنسر فابریک استفاده کن تا رو دقتش تاثیر نگذاره
5-در بی تی 65 هم همون تعداده داداش چون قدرتش بالاتره پس بادبیشتری مصرف میکنه پس تعداد شات مفیدش فرقی نداره مگر دستکاریش کنی که بی فایدس
6-درتفنگهای بادی بالای 80متر شلیک موفق داشتن بستگی به خیلی عوامل داره که مهمترینش ساچمه عالی و مهمتر از اون تمرین وتکرار هس
7-تفاوت این دو رو میشه در اختلاف قدرت چند ژولی و وزن این دو سلاح و تفاوت 8 سانتی لوله و تفاوت 80 سی سی حجم مخزن بررسی کردبصورت سلیقه ای بررسی کرد و نمیشه بگیم کدوم بهتره
نتیجه
در کل تفنگ سنگینیه و تو ماشین باهاش مشکل داری ولی من بیشتر بی تی 65 رو دوس دارم چون باسنگینیش مشکلی ندارم
پس دوست عزیز
بی تی 65 خواستی بخری اگر با سنگینیش و صداش مشکل نداری بهترین انتخابه به شرطی که ساچمه خوب و سایلنسر فابریک هم باهاش داشته باشی تا بتونی ازش لذت ببری
من سر یه جریان جوگیر شدم فروختمش الان at-44 pa دارم که تقویتش کردم که الان از بی تی 65 هم قویتر شده ولی من بی تی رو از لحاظ ظاهری بیشتر میپسندم واگر کسی خواست ای تی 44 paرو با بی تی 65 هم معاوضه میکنم

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - msrs - 2013-02-03 11:25 PM

من bt65 rb دارم و خیلی باهاش حال میکنم برای شکار عالی هست

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - ln 1 - 2013-02-05 06:44 PM

در صورت استفاده از ساچمه jsb با وزن حدود 25 گرین به راحتی هدف زنی در فاصله 100 متر هم مقدوره در مواردی تا 120 متر هم شلیک موفق داشتم ولی در مسافتهای بالا تمرین زیاد و ساچمه های مرغوب نقش تعیین کننده دارن. در ضمن میشه فنر پشت چکش را از طریق پیچ تنظیم تا حدی باز کنیم که قدرت در حدود 30 ژول بشه این کار دو تا حسن داره اول اینکه مسلح کردن تفنگ خیلی راحتتر میشه و اینکه از ساچمه های سبکتر هم میشه استفاده کرد حتی پرومگنوم معروف را هم با دقت قابل قبولی شلیک میکند.به نظر من تنها عیب این سلاح وزن اون هست که البته رابطه مستقیم با فیزیک بدنی و زور و بازو داره . برای دوربین سعی کنید سراغ مدلهای سنگین با قطر عدسی بالا نروید در تجربه نصب لیپرز 4-16*50 وزن کلی افزون بر 5 کیلو حاصل شد که همین امر باعث خرید یک عدد لیوپولد 3-9 * 32 شد. تا الان هم بدون کوچکترین مشکلی انجام وظیفه میکند

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - alisalimi - 2013-05-12 07:30 PM

با سلام Khansariha (219)
.
جناب taktaz منظورتون از نوش نیست اینه که الان نیست یا که دیگه تولید نمیشه..........؟؟؟؟؟؟؟؟
.
Khansariha (8)

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - zaf - 2013-05-12 10:45 PM

سلام تجربیات من از بیتی65 در 2سالو نیمی که داشتم:محاسن :سلاحی پرقدرت با تعداد شات بالا و قابل اعتماد در شکار و نسبت به قیمتش همرده محصولات اوانیکس البته نه به همون کیفیت اما قیمت ارزانتر قدرت هم سطح اصطحلاک نسبتا پاین با ساچمه تی اس22بسیار خوب جواب میده در فواصل بالا به خاطر قوس تراجکتوری کمتر و حفظ قدرت در فواصل بالاتر امکان تخلیه مخزن در صورت عدم استفاده طولانی سلاح. سرعت مسلح شدن بالا rbقدرت و برد بیشتر از at44 .دقت قابل قبول داشتن بند که تو شکار مزیت خیلی خوبیه و یه 2پایه که اون خیلی بیکیفیته اما ریل زیر قنداق قابلیت نصب یه 2پایه خوب یا چراق قوه رو داره

معایب:صدای زیاد که حتما باید از سایلنسر استفاده کنید تو فشار 170 بار صداش از ar6 هم بیشتره عدم اتوماتیک بودن ضامن بعد از مسلح شدن.قرار داشتن مانومتر در انتهای مخزن که کمی موقه چک کردن فشار مخزن سلاح تقریبا لولش سمت صورتتونه. کمی وزنش زیاده و طولشم همین طور اما مهمترین عیبش اینه که به خاطر اینکه کپ سلاح المینیوم هست به مورور زمان اگه عمل مسلح کردن به نرمی انجام نشه محل کپ و گلن سلاح گشاد کرده و به مورور زمان سلاح گلنش گیر میکنه راهشم اینه همیشه گلن رو مقدار کمی چرب نگه دارین و همیشه خودتون سلاح رو مسلح کنین حتی واسه کسی که میخواد با سلاحتون شلیک کنه.زمان مسلح کردن گلن رو تا انتها به عقب بکشین تا صدایی مثل کلیک بده بعد به ارامی گلن رو برگردونین اگه این کارو درست انجام ندین سلاح مسلح نشده اما 1ساچمه تو جان لوله قرار میگیره و ممکنه شما تا 3یا 4 ساچمه رو توی لول فرستادین و سلاح مسلح نیست اما هنوز متوجه نشده باشین
در کل سلاح خوبی بود محاسنش از معایبش خیلی بیشتر هست من فروخنم ar6 خریدم اما اگه شناختی که از 2تاشون الان داشتم اون موقع بود اصلا بی تی 65 رو نمیفروختمش ar6واقعا یه سلاح خاص با کاربرد خاصه قدرت بسیار بالا یعنی هانتینگ مستر اما بی تی 65 باز مزیتای بیشتری داشت و مثل ar6 محدود به کار خاصی نبود شات بالا قدرت قابل قبول یعنی هم برای شکار هم گروپ و هم تفریح Khansariha (8)
من 1سالی هست که اکبند این سلاحو تو بازار ندیدم اما اگه میتونستم حتما بازم یکیشو میخریدمKhansariha (226)

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - TAKTAZ - 2013-05-22 11:59 AM

سلام به همه دوستان
من شدیدا دنبال سرعت شلیک وقدرت این سلاح هستم برای به دست آوردن مقادیر تقریبا دقیق برای استفاده از نرم افزار چیرگان
با ساچمه های
jsb15 grin
jsb 18 grin
ts22
pro magnum
دوستانی که کرونوگراف دارن میتونن زحمت تست این سلاح رو بااین ساچمه ها بکشن ممنون میشم
کرونوگراف اندرویدی رو هم تست کردم جواب نداد

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - zaf - 2013-05-22 01:12 PM

(2013-05-22 11:59 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
من شدیدا دنبال سرعت شلیک وقدرت این سلاح هستم برای به دست آوردن مقادیر تقریبا دقیق برای استفاده از نرم افزار چیرگان
با ساچمه های
jsb15 grin
jsb 18 grin
ts22
pro magnum
دوستانی که کرونوگراف دارن میتونن زحمت تست این سلاح رو بااین ساچمه ها بکشن ممنون میشم
کرونوگراف اندرویدی رو هم تست کردم جواب نداد

سلام من با ts22كرنو كردم بي تي65 رو 293msسرعت داشت و 61ژول قدرت

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - mohammadpw - 2013-06-19 05:51 PM

سلام هنوز هم نو این سلاح گیر نمیاد؟

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - emperatoor - 2013-07-10 02:23 PM

سلام دوستانKhansariha (48)
مخزن این تفنگ رو چجوری میشه باز کرد؟
یه پیچ پایین تلمبه هست که به صورت فشاری عمل میکنه و یه فنر زیرشه. اگه در اومده باشه چجوری میشه جاش زد و درستش کرد و در کل کارش چیه؟
ضامن ماشه اتومات نیست؟ تو حالت جلو باید قفل باشه یا عقب؟
Khansariha (8)

RE: کرونوگرافی مدل 2011 هاتسان Bt65rb - rezagh - 2013-07-10 02:38 PM

یه پیچ پایین تلمبه هست که به صورت فشاری عمل میکنه و یه فنر زیرشه. اگه در اومده باشه چجوری میشه جاش زد و درستش کرد و در کل کارش چیه؟
ضامن ماشه اتومات نیست؟ تو حالت جلو باید قفل باشه یا عقب؟
Khansariha (8)
[/quote]
سلامKhansariha (8)
دوست عزیز اون پیچی که پایین تلمبه قرار داره کارش اینه که دسته تلمبه را در پایین قفل میکنه و جلوی بالا اومدن دسته تلمبه را میگیره.اگر هم در اومده شما اون رو همراه فنرش جا بنداز و فشارش بده پایین و در مرحله آخر هم یه پیچ آلن کوچیک داره که اون رو باید سفت کنی
در مورد ضامن هم اتومات هست اگه مثل ای تی باشه جلو آزاده و عقب قفل میشه.Khansariha (48)