شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از ویندی سیتی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: تجربیات از ویندی سیتی (/showthread.php?tid=686)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: تجربیات از ویندی سیتی - nobody2000 - 2012-11-15 01:27 AM

دوستان قدرت این تفنگ در کالیبر 5.5 چند ژول هست ؟
آیا امکان تیون هم برای افزایش قدرت داره ؟

به غیر از مشکل خشاب مشکل دیگه ای هم داره ؟

RE: تجربیات از ویندی سیتی - HALFMAN2010 - 2012-11-15 08:23 AM

(2012-11-15 01:27 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قدرت این تفنگ در کالیبر 5.5 چند ژول هست ؟
آیا امکان تیون هم برای افزایش قدرت داره ؟

به غیر از مشکل خشاب مشکل دیگه ای هم داره ؟

امیر جون این تفنگ قدرتش با رین و بلیزارد برابره و حدود 60 ژول تو کالیبر 5.5 قدرت داره
ولی تعداد شات های بیشتری نسبت به رین و بلیزارد داره
مشکل خشاب که یه مشکل خیلی سادس و میشه از خشاب های فولادی که اخیرا برخی از دوستان زحمت ساختش رو کشیدن استفاده کرد
امکان تیون هم وجود داره
البته من یه سوال دارم؟واقعا 60ژول براتون کافی نیست؟مگه میخواین باهاش چی شکار کنین؟

RE: تجربیات از ویندی سیتی - رضا قلعه قافی - 2012-11-15 08:31 AM

قدرت سلاح در کالیبر5.5 با ساچمه 28 گرینی بین 60تا 65 ژول .امکان افزایش قدرت داره ولی به نظر شخص من نیازی بهش نیست وقدرت مناسبی داره.ویندی سلاح بسیار خوبیه .مشکلی که من دراستفاده از این سلاح دیدم یکی قسمت بچه قنداقه که کلفته وخوب تو دست قرار نمیگیره وامکان نصب جابند نداره واگر بین لوله ومخزن یک نگهدارنده تعبیه میشد عالی بود .مواقعی بوده که در اثر فشار به لوله صفر دوربین جابجا شده .

RE: تجربیات از ویندی سیتی - Reza51 - 2012-11-15 10:44 AM

به نظر من در تفنگهايي كه شرودد برل هستن مشگل فشار به لوله ديگه منتفي هست چو ن دور لوله يه جداره ضخيم وجود داره
مشگل خشاب هم كه مشگل نيست كلا مصرفي ساخته شده و با استفاده از جنس فولاديش ديگه اونم بر طرف ميشه البته من ديگه عادت كردم كه با دست بچرخونمش
نداشتن جاي بند هم كه مشگل همه باديها هست و مختص به اين مدل نيست
Khansariha (8)

RE: تجربیات از ویندی سیتی - رضا قلعه قافی - 2012-11-15 10:59 AM

موردی که من دیدم در همین مدل شرود بارل هست .شما اگر نیاز باشه لوله رو جایی ساپورت کنی صفر دوربین عوض میشه .اکثر مدلها براحتی جابند نصب میشه وامکان استفاده از 2پایه هم داره .

RE: تجربیات از ویندی سیتی - Reza51 - 2012-11-15 12:35 PM

(2012-11-15 10:59 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موردی که من دیدم در همین مدل شرود بارل هست .شما اگر نیاز باشه لوله رو جایی ساپورت کنی صفر دوربین عوض میشه .اکثر مدلها براحتی جابند نصب میشه وامکان استفاده از 2پایه هم داره .

نصب ٢ پايه تو مدلهايى مثل رين هم استاندارد نيست شما تفنگ اقا مسيح رو ببين خودش ٢ پايه رو ساخته
اصولا براي ساپورت بهتره تفنگ از قسمتي روي پايه قرار بگيره كه چوبيه و زير كپسول هست . مسلما فشار مستقيم به هر لوله اي باعث به هم خوردن صفر دوربين ميشه
اگه دقت كرده باشين حدود ٢ تا ٣ ميليمتر بين كپسول و لوله فاصله هست ولي بهتر بود اين قسمت رو بست ميزد كارخونه در ويندي ٢ اينكارو انجام دادن

RE: تجربیات از ویندی سیتی - رضا قلعه قافی - 2012-11-15 03:26 PM

دوست عزیز در بهترین اسلحه های گران قیمت دنیا نصب 2پایه با دریل قنداق ونصب جابند که 2پایه هم قابل نصب بهش هست انجام میشه .شما عکس تفنگ من رو هم ببین که 2پایه نصب کردم و کاملا استاندارد انجام شده .بعضی از دوستان دوست ندارن قنداق رو سوراخ کنن ولی این مبنای عدم استاندارد نیست .

RE: تجربیات از ویندی سیتی - Reza51 - 2012-11-20 05:10 PM

سلام دوستان

کسی تو تهران کرنو گراف داره ؟ میخواستم ویندی رو باهاش کرنو کنم

Khansariha (8)

RE: تجربیات از ویندی سیتی - Reza51 - 2012-11-27 04:07 PM

جهت اطلاع دوستاران ویندی

[تصویر: 13540196071.jpg]

RE: تجربیات از ویندی سیتی - NEGARS - 2012-11-27 04:38 PM

(2012-11-20 05:10 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

کسی تو تهران کرنو گراف داره ؟ میخواستم ویندی رو باهاش کرنو کنم

Khansariha (8)

دوست عزیز سلام
من ویندی 4.5 دارم و برخی از اعداد کرنو رو براتون میزارم شاید مفید باشه
ts10 357 متر بر ثانیه
سامیانگ 16.5 گرین 305 متر بر ثانیه

یعنی حدود 43 تا 46 ژول انرژی تولید میکنهKhansariha (8)