شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از ویندی سیتی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: تجربیات از ویندی سیتی (/showthread.php?tid=686)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: تجربیات از ویندی سیتی - david - 2011-09-25 10:46 AM

میتوانید به خاطر اینکه دیگر خراب نشود کلیه اورینگ ها را عوض کنید و اورینگ مارک وی تون بخرید و عوض کنید اورینگ مارک وی تون تا 400 بار فشار و 800 درجه حرارت و در محیطهای کاملا روغنی و گریسی کار میکنند و خرابی انها در تفنگ پی سی پی صفر است. اورینگ وی تون سبز رنگ و هر عدد 2500 تومان میباشد فقط مراقب باشید اصل بهتون بدهند اورینگ ویتون را وقتی با دست با تمام قدرت بکشید کش نمیاید و پاره نمیشود و با چکش روی ان بکوبید له نمیشود . من تفنگهای پی سی پی خودم را وقتی که تازه خریدم از این اورینگ انداختم و راحتم. و خرابی ندارم. موفق باشید

RE: تجربیات از ویندی سیتی - masoudsara - 2011-09-25 11:48 AM

(2011-09-25 10:23 AM)mahmodmoshiry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-24 01:53 PM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-24 08:52 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ یک از اوانیکسها قلابی ندارد من تمام برگه های ورود ان از کره را دیدم.Khansariha (8)Khansariha (214)

پورنگ جان قلابی ندارد ولی تا دلت بخواد تعمیری دارد.

يعني منظورتون اينه كه زود خراب ميشه ؟؟؟؟
نه منظورم اینه که بعضی فروشندگان با انصاف! تفنگ های آکبندی که مشکل داشتند رو تعمیر میکنند و به قیمت آکبند میفروشند.

RE: تجربیات از ویندی سیتی - sh-a - 2011-09-25 01:40 PM

این اورینگ کجا گیر میاد . آدرس و شماره ای چیزی دارید؟

RE: تجربیات از ویندی سیتی - david - 2011-09-25 01:49 PM

ناظم الطبا شمالی( در تهران) اولین پاساژ دست چپ از پله که بروید پایین روبروی پله ها یک مغازه بزرگ است ایشان دارد. اورینگ مارک وی تون

RE: تجربیات از ویندی سیتی - MEHDI - 2011-09-25 01:50 PM

(2011-09-25 11:48 AM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-25 10:23 AM)mahmodmoshiry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-24 01:53 PM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-24 08:52 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ یک از اوانیکسها قلابی ندارد من تمام برگه های ورود ان از کره را دیدم.Khansariha (8)Khansariha (214)

پورنگ جان قلابی ندارد ولی تا دلت بخواد تعمیری دارد.

يعني منظورتون اينه كه زود خراب ميشه ؟؟؟؟
نه منظورم اینه که بعضی فروشندگان با انصاف! تفنگ های آکبندی که مشکل داشتند رو تعمیر میکنند و به قیمت آکبند میفروشند.
داره جالب میشه پس اوانیکسم آره هنوز آکبنده مشکل داره ؟؟؟؟

RE: تجربیات از ویندی سیتی - عبدالرحمن - 2011-09-25 03:09 PM

بله درسته مثل مانستری که من از سمسار خریدم Khansariha (290)

RE: تجربیات از ویندی سیتی - stivist - 2011-09-25 04:50 PM

دوستان ما هم به این نتیجه رسیدیم که بعضی از اوانیکس هایی که از فروشگاهی خواص تهیه شده مشکل دار بودن ولی باز به صورت قطعی نمیشه نظر دادا به همین خاطر از شما هم خواهش میکنم تا قطعی شدن موضوع از نتیجه گیری کلی خوداری کنید.Khansariha (8)

RE: تجربیات از ویندی سیتی - masih.hunter - 2011-09-25 05:21 PM

دوستان س م س ا ر ز ا د ه کلا" محصولات معیوب زوبین رو به قیمت خوب میخره و به قیمت توپ میفروشه دوستان توی خرید خیلی خیلی دقت کنید

به هر صورت خط تولید تمامی برندها اسلحه های معیوب هم داره که بعضی ها با بی وجدانی تمام برای اینکه قیمت مناسب براشون تموم بشه اونها رو تهیه میکنند و به قیمت اسلحه سالم و اک بفروش میرسونند . Khansariha (8)

RE: تجربیات از ویندی سیتی - saeedglx - 2011-09-27 07:02 PM

حجم کپسول ویندی چه قدر هست؟
توی نت گشتم چیزی پیدا نکردم

RE: تجربیات از ویندی سیتی - Ali579 - 2011-09-27 09:04 PM

400cc

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.