شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 90 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: سایر محصولات و تجهیزات (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 90 (/showthread.php?tid=764)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی وایرخ 90 - lockal - 2011-12-26 07:15 PM

(2011-12-23 12:35 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا میشه یه توضیح بدید در مورد این تفنگ
یعنی 1000 تا تیر بزنی قدرت کم نمیشه نمیخواد با تلمبه بادش کنی مکرر؟
چه زمانی لازمه؟

یکی جواب مارو میده؟

RE: معرفی وایرخ 90 - Don Corleone - 2011-12-26 07:23 PM

نه دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم این سلاح نیازی به شارژ نداره.و از این لحاظ مثل سیستم فنر پیستون عمل میکنهKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-26 10:15 PM

همونطور که امین عزیز گفتند اون شارژ تنها زمانی مورد نیاز میشه که به علت چندین سال کار کرد مداوم کمی از شارژ داخل تفنگ کاسته شده باشه و یا به علت نیاز به تعویض اورینگ باد داخلش خالی شده باشه در غیر اینصورت نیازی به شارژ نیست

RE: معرفی وایرخ 90 - ham - 2011-12-27 09:05 AM

(2011-12-26 07:15 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-23 12:35 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا میشه یه توضیح بدید در مورد این تفنگ
یعنی 1000 تا تیر بزنی قدرت کم نمیشه نمیخواد با تلمبه بادش کنی مکرر؟
چه زمانی لازمه؟

یکی جواب مارو میده؟

سلام دوست عزیز.
اینجوریام که میشنوی نیست.من خودم به دوستم پیشنهاد خریدو دادم و اون بیچاره هم حدود یک میلیون تومان پول دادو بعدم پشیمون شدیم.چون اونجوری که ازش تعریف کردن و تو ذهن ما بود اصلا نبود.از نظر دقت که افتضاح.از وایرخ بعید بود همچین تفنگی رو بزنه.صد رحمت به 350 مگنوم.قدرتم که پایین تر از 350مگنوم.البته قابلیت افزایش قدرتو داره ولی اصلا نمیصرفه.چون بازم میگم دقت نداره.ولی از کیفیت و قرص بودنش میشد فهمید که محصول وایرخ هسستش. .بعد از 250 شلیک هم خیلی نرم شده بود.فنرم انقد زود افت نمیکنه.با 30000 تومان ضرر رفت و با وایرخ 97 معاوضه کرد که این یکی واقعا دقتش فوقالعدست.
در کل از من میشنوی پولتو به همچین تفنگی(وایرخ90) نده.به این قیمت اصلا نمیارزه.
موفق باشی.Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - arash1324 - 2011-12-27 10:58 AM

با توجه به نظريات دوستان و اساتيد" به نظر من وايرخ 90 باتوجه به اينكه تفنگ بادي هاي فنري بعد از مدتي فنر اون ضعيف ميشه كه يه هزينه بر ميداره و از طرفي هم فنر اصلي به ندرت گير مياد و از طرفي پي سي پي هم باتوجه به هزينه شارژ و خريد تلمبه و كپسول . گزينه وايرخ رو بهتر مي پسندم چون در آينده نه مشكل فنر داري و نه شارژ

RE: معرفی وایرخ 90 - ALIANA-54-T06 - 2011-12-27 12:37 PM

(2011-12-27 10:58 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با توجه به نظريات دوستان و اساتيد" به نظر من وايرخ 90 باتوجه به اينكه تفنگ بادي هاي فنري بعد از مدتي فنر اون ضعيف ميشه كه يه هزينه بر ميداره و از طرفي هم فنر اصلي به ندرت گير مياد و از طرفي پي سي پي هم باتوجه به هزينه شارژ و خريد تلمبه و كپسول . گزينه وايرخ رو بهتر مي پسندم چون در آينده نه مشكل فنر داري و نه شارژ
آرش جان با اكثر نظرات شما موافقم فقط يكي دونكته
اينكه اصلا شارژ لازم نداره اينطوريها هم نيست تمام سيستمهاي بادي بعد از مدتي بخاطر تراكم ملكولهاي هوا دچار تغير حجمي و يا افت تراكم ميشوند و نياز به شارژ دارند اين قضيه خيلي ساده و معمول هست مثل يك توپ فوتبال و يا باد يك چرخ ماشين براي همينه كه الان بجاي هوا از گاز نيتروژن در اين وسايل استفاده ميكنند كه تغيير حجم و فشار رخ ندهد و ثابت بماند لذا بطور حتم بعد از مدتي افت فشار در مخزن ايجاد ميشه و نياز به شارژ با تلمبه را دارد (توي سايتهاي خارجكي هم به اين موضوع اشاره شده) البته نميگم خيلي تند تند نياز به شارژ داره نه بلكه ميگم نياز داره مخصوصا اگر يكي دو فصل سرما و گرما را پشت سر گذاشته باشه بهر صورت با تمام اين اوصاف بنظر من گزينه خيلي خوبي هست كاش قيمتش هم كمي واقعي تر بود چون تو كشورهاي ديگه قيمتش از وايرخ 80 كمي بيشتر و با ديانا 54 تقريبا يكيست . Khansariha (214)

RE: معرفی وایرخ 90 - zahhak - 2011-12-27 01:12 PM

سلام دوستان. اينكه اين اسلحه توسط يك تلمبه دوچرخه قابل شارژ هست آيا نيازي به رابط داره؟ و ا كجاي اسلحه اين كار انجام مي شه؟ ببخشيد هنوز اين اسلحه رو از نديك نديدم كه مي پرسم. Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - ALIANA-54-T06 - 2011-12-27 02:50 PM

(2011-12-27 01:12 PM)zahhak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. اينكه اين اسلحه توسط يك تلمبه دوچرخه قابل شارژ هست آيا نيازي به رابط داره؟ و ا كجاي اسلحه اين كار انجام مي شه؟ ببخشيد هنوز اين اسلحه رو از نديك نديدم كه مي پرسم. Khansariha (8)

محل اتصال رابط درست در پشت بدنه سيلندر هست و تا اونجائي كه من ميدونم وروديش مثل والفهاي متعارف ماشينها ميباشد و با همان سوزن فقط نكته اينجاست كه تلمبه بايد توان باد كردن تا 26 بار را داشته باشه Khansariha (214)
[تصویر: budowa-wiatrowki-weihrauch-hw-90-1.jpg]
[تصویر: budowa-wiatrowki-weihrauch-hw-90-48.jpg]

RE: معرفی وایرخ 90 - arminpaye - 2012-02-03 09:23 AM

سلام دوستان من دیروز وایرخ ۹۰ گرفتم فقط کوک کردنش سخت است میخواستم بپرسم چطور میشود بدون شلیک سلاح رو خلاص کرد

RE: معرفی وایرخ 90 - david - 2012-02-03 10:42 AM

دوست خوب نمیشود یک ساچمه بگذارید و شلیک کنید بدون ساچمه هم هرگز شلیک نکنید