شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 90 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: سایر محصولات و تجهیزات (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 90 (/showthread.php?tid=764)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی وایرخ 90 - severus snape - 2011-10-23 09:26 PM

دیانا 46 خیلی خوشکله. به نظرم 700 تومن برای این تفنگ خیلی زیاده و زیبایی خاصی هم نداره قسمت سر قنداق که به لوله وصل میشه که دیگه خیلی زشتش کرده(نظر شخصی)
و با این قیمت آیا میتون در دقت با 56 رقابت کنه؟
کیفیتش که شکی نیست ساخت کمپانی هکلره اما قدرت در خود سایت خیلی کمتر از 350 گزاشته و توی یکی از فروم های اتریشی نوشته بودن که اگه فشارشو بیشتر از 35 بار تنظیم کنند دیگه لوله با زور ب ازوی یه فرد عادی جمع نمیشه. شیراز کسی از این مدل نداره؟؟؟

RE: معرفی وایرخ 90 - aghajoon - 2011-10-23 09:32 PM

سلام

من هنوز درست متوجه چگونگی کار سیستم نیترو پیستون و استفاده اون بجای فنر در تفنگ بادی نشدم،البته فکر میکنم قبلا یه جایی توضیح داده شده باشه، ولی من پیداش نکردم ، اگه میشه دوستان راهنمایی کنند.

RE: معرفی وایرخ 90 - ALIANA-54-T06 - 2011-10-23 09:41 PM

(2011-10-23 09:32 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من هنوز درست متوجه چگونگی کار سیستم نیترو پیستون و استفاده اون بجای فنر در تفنگ بادی نشدم،البته فکر میکنم قبلا یه جایی توضیح داده شده باشه، ولی من پیداش نکردم ، اگه میشه دوستان راهنمایی کنند.
علیرضا جان این سیستم نیتروپیستون یک مخزن بسته هست که بجای فنر داخلش گاز هست درست شبیه یک کمک فنر میمونه که با فشار جمع و گاز فشرده میشه موقع شلیک هم مانند فنر با فشار گاز باز میشه تا وقتی که اورینگهاش خراب نشدن و گاز داخلش هم در نره خوب کار میکنه Khansariha (214)
[تصویر: Piston_Ram_Washer_3.gif]

RE: معرفی وایرخ 90 - aghajoon - 2011-10-23 09:48 PM

ممنون

سیستم ماشه این تفنگها مثل فنریهاست ؟

از نظر لگد و صدا چطوره ؟فکر کنم چون دیگه فنری در کار نیست صداش کمتره.

RE: معرفی وایرخ 90 - ahura - 2011-10-23 09:51 PM

(2011-10-23 09:26 PM)shahinjafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا 46 خیلی خوشکله. به نظرم 700 تومن برای این تفنگ خیلی زیاده و زیبایی خاصی هم نداره قسمت سر قنداق که به لوله وصل میشه که دیگه خیلی زشتش کرده(نظر شخصی)
و با این قیمت آیا میتون در دقت با 56 رقابت کنه؟
کیفیتش که شکی نیست ساخت کمپانی هکلره اما قدرت در خود سایت خیلی کمتر از 350 گزاشته و توی یکی از فروم های اتریشی نوشته بودن که اگه فشارشو بیشتر از 35 بار تنظیم کنند دیگه لوله با زور ب ازوی یه فرد عادی جمع نمیشه. شیراز کسی از این مدل نداره؟؟؟

دوستان خواهش میکنم این تاپیکهای مهم و آموزنده رو خراب نکنید!!!
خیلی سعی کردم که جواب ندم ولی مجبور شدم دوستان بنده رو ببخشند.
آقا شاهین این پست شما چه ربطی به موضوع داره آخه دوست من !!!!
بهتره یه تاپیک با عنوان زیباترین تفنگ بادی و یا هر چی دوست دارین باز کنید و اونجا به این
مسائل بپردازید و تاپیک رو با این نظرات مشغول نکنید.

با تشکر از شماKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - ALIANA-54-T06 - 2011-10-23 09:55 PM

(2011-10-23 09:48 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

درست مثل فنریهاست (به قسمت پائین پیستون توجه کنید) این قسمت به نگه دارنده دستگاه ماشه در گیر میشود درست مانند فنریها میمونه و همچنین صداش هم تا حدودی اگر بیشتر نباشه کمتر هم نیست چون هم لگد داره وهم ضربه و ارتعاش Khansariha (214)

RE: معرفی وایرخ 90 - hamedof - 2011-10-23 10:26 PM

(2011-10-23 09:55 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-23 09:48 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

درست مثل فنریهاست (به قسمت پائین پیستون توجه کنید) این قسمت به نگه دارنده دستگاه ماشه در گیر میشود درست مانند فنریها میمونه و همچنین صداش هم تا حدودی اگر بیشتر نباشه کمتر هم نیست چون هم لگد داره وهم ضربه و ارتعاش Khansariha (214)

علی آقای عزیز
فقط یک نکته: تا جایی که من خوندم صدا کمتر می شه (یه جا ادعا کرده تا 70 درصد!؟) و در مورد ضربه، ضربه دوبل یا همون ضربه برگشت پیستون حذف می شه که توی کاهش ارتعاش خیلی موثره. البته نمی دونم در کل ضربه کاهش پیدا می کنه یا نه.

RE: معرفی وایرخ 90 - ALIANA-54-T06 - 2011-10-23 10:51 PM

(2011-10-23 10:26 PM)hamedof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-23 09:55 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

علی آقای عزیز
فقط یک نکته: تا جایی که من خوندم صدا کمتر می شه (یه جا ادعا کرده تا 70 درصد!؟) و در مورد ضربه، ضربه دوبل یا همون ضربه برگشت پیستون حذف می شه که توی کاهش ارتعاش خیلی موثره. البته نمی دونم در کل ضربه کاهش پیدا می کنه یا نه.
ممنون حامد جان ممکنه همینطور باشه که شما گفتید ولی اونقدری که ادعا شده هم نیست.
ضرب پیستون به سیلندر که فرق نمیکنه البته به کیفیت ساخت و قدرت سلاح هم بستگی داره بهرصورت این یکی دوتائی که ما صداشون را شنیدیم خیلی هم کم نبود فعلا Khansariha (214)

RE: معرفی وایرخ 90 - david - 2011-10-23 11:04 PM

(2011-10-23 09:07 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زمانی که قصد خرید وایروخ داشتم یه فروشگاهی وایروخ 90 داشت وقتی فهمیدم فنری نیست و گازی هستش از خریدش منصرف شدم و مدل 80 گرفتم گفتم شاید استهلاکش بیشتر باشه . راستی اقا پورنگ همراه تفنگ تلمبه هم باید باشه یا نه
دوست خوب همرا تفنگ تلمبه نیست و 30 تا 40 بار فشار را خیلی جاها هستند که میتوانند شارژ کنند. اما تلمبه هم میتوان خریداری نمود. و اما کلا نیتروپیستونها اصطحلاک ناچیزی دارند در مقابل فنری ها و بهتر هستند. زیرا ضعیف شدن فنر و یا شکستن فنر در انها دیگر معنی و مفهومی ندارد. و در مجموع نیترو پیستونها با دوام تر هستند. موفق باشید

البته میتوان این نوع قنداق را از ترکیه برای وایرخ 90 خریداری نمود این قنداق اصل و ساخت خود وایرخ المان میباشد[تصویر: 100_4476.jpg]

RE: معرفی وایرخ 90 - alireza - 2011-10-24 12:26 AM

سلام دوستان : بنده تقریبا 1هفته پیش قصد خرید 90 را داشتم که چون اطلاعات کافی نداشتم و این تفنگ زیاد شناخته شده نبود یه54 گرفتم . ولی لگد در 90 وجود دارد وبا این پول اگر پی سی پی خریداری بشه بهتره.1میلیون بدی لگد تفنگ هم داشته باشی قدرت هم در بهترین شرایط 26 زول تازه کمر شکن هم که هست. خدمات و قطعات که دیگر بماند. حالا که 54 گرفتم متوجه دقت تفنگ بدون لگد با سایر تفنگها شدم