شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 90 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: سایر محصولات و تجهیزات (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 90 (/showthread.php?tid=764)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی وایرخ 90 - ahura - 2012-11-10 02:37 PM

(2012-11-10 01:10 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین اهورای عزیز داشتن میتونند توضیح بدن !! ولی احتمالا" از شما یکم تفاوت داره و شاید بخاطر اینکه شما خیلی خیلی راضی هستی . Khansariha (8)

درود بر همگی

تجربه بنده از وایرخ 90

اوایل که نو بود خیلی ازش راضی بودم. هم صداش کمتر بود و هم لگد خیلی کمی داشت. ولی به مرور زمان هم

صداش و هم لگدش بیشتر شد. به لحاظ قدرت خیلی راضی بودم . از فاصله 10 متری ساچمه از mdf مرغوب رد میشد.

از لحاظ دقت هم با ساچمه jsb توی حیاط منزل از 15-20 متری رو درخت آلبالو گروپ آلبالو باهاش میگرفتم خخخخ ولی

همسایمون شاکی میشد که از صدای شلیک؛کفترهاش رم میکنند و پخش و پلا میشن .

در کل با ساچمه jsb خیلی خوب میزد. ولی متاسفانه من نتونستم باهاش کنار بیام حتی گنجیشکای حیاط مون هم

باهام قهر بودند خخخخخخ صدای آزار دهنده ای داشت. بطوریکه آقای حمید دهقان خودش هم تعجب کرد از قدرت

وایرخ 90 بنده و گفت که واقعا حیفه نفروشش سعی کن نگهش داری ولی من ........

با تشکر Khansariha (8)

این تصویر هم که خودش گویای لگد وحشتناک وایرخ بنده هست که به ریل وارد کرده !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی وایرخ 90 - arash1324 - 2012-11-10 03:04 PM

اي كاش اهورا جان بادش رو كم مي كردي يه امتحاني مي كردي داداش بعد تصميم مي گرفتي به فروش . درسته من يه بار باد كردمش بالاي 26 بار خيلي سخت كوك مي شد با علي * kiler* تو حياطشون رفتم گروپ گيري علي با وايرخ 80 بود كه شليك كرد صداش كم بود ولي همين كه علي ماشه 90 رو كشيد صداي خيلي مهيبي داشت انگار تو كوه با گلوله زني شليك كني . ولي الان بادش رو كم كردم كه با نرم افزار موبايل كرنو كانت ، كرنو كردم با پرو مگنوم 18 ژول هست كه خيلي راحت لوله خم ميشه و صداش هم خيلي كمه بطوري كه تو خانه ( آپارتماني طبقه دوم از سه طبقه ) باهاش گروپ 10 متري مي گيرم صداش از درب بيرون نميره .Khansariha (8)
اهورا جان اون پيچ نوكش تيز هست اگه تيزي اون رو مي سابيدي اينجور نمي شد و شايد هم نوك پيچ استپ روي همون قسمت سفت كرده باشي يا پايه شل بسته شده باشه . من بهمين خاطر اون تيزي پيچ رو هم روي 460 و هم 90 سابيدم تا جاي ريل خراب نشه . Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - aghajoon - 2012-11-10 06:33 PM

خوب این چه کاریه آقا آرش !!! به جای این که فشار بادش را کم کنید تا لگد و صداش کم بشه و بشه 18 ژول از وایرخ 80 استفاده کنید ،قدرتش حداقل 18 ژول ، قیمتش خیلی کمتر ، لگدش کمتر ، دقتش هم عالی و تعمیراتش هم راحت چون همه چیزش تقریبا به وفور یافت میشه.

RE: معرفی وایرخ 90 - arash1324 - 2012-11-10 07:09 PM

Khansariha (8)سلام
آخه دوست من اين وايرخ 90 غير واشر پيستون و دو تا واشر اورينگ چيز ديگه اي نداره كه خواسته باشه خراب بشه . بهتر از من ميدونيد با اين اوضاع لوازم يدكي نه دغدغه ضعيف شدن فنر رو دارم نه چيز ديگه اي . من ديدم به سختي تفنگ كوك ميشه خواستم يكم بادش رو كم كنم كه ديدم زياد خالي شده و چون كپسول ندارم بادش كنم مجبورم با اين وضعيت تحملش كنم تا كپسول دوستان از راه برسه . ولي حقيقتا باين قدرت هم راضيم . كم صدا شده و لگدش هم خيلي كمه كه يكم خورده اي احساس مي كني شونه ات رو مي لرزونه . بالاي 40 متر يه دونه كفتر زدم كه به بالش خورده بود تا آوردنش پيشم حيوونكي تموم كرده بود . قدرت تخريب بالايي داره . واقعا يه سر و گردن از 80 بالاتره . گروپش رو هم كه محمد جان گذاشتند البته انتظار من در فاصله 50 متر همچين گروپي هست كه اون رو انشا.. خواهم گذاشت .

RE: معرفی وایرخ 90 - masih.hunter - 2012-11-10 09:08 PM

ممنونم ارش جان انشاءالله باهاش خوش باشی .Khansariha (8) و از من دلگیر نشده باشی . Khansariha (8)بهر صورت انسان وقتی 1 چیزی رو دوست داشته باشه روش 1 حساسیتی داره .

اهورا جان ممنونم از توضیحاتتون. Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - arash1324 - 2012-11-11 07:55 AM

من مخلصتم مسيح جان Khansariha (8)
من خودم به شخصه زير سايه شما اساتيد انجمن به تجربيات خوبي رسيدم . كه تجربيات شما بسيار براي من ارزشمند و مفيد بوده و هست Khansariha (8)

دوستان لول وايرخ 80 و وايرخ 90 با هم يكي هست ؟
ميشه من لول 80 رو روي 90 ببندم

RE: معرفی وایرخ 90 - arash1324 - 2012-11-18 01:30 PM

وايرخ 90 با دوپايه

[تصویر: 2.jpg]

لوله 90 اگه يه فوم پارچه اي روكش كنم ايا زاجش رو خراب مي كنه چون موقع شكستن زماني كه پايه رو به جلو جمع ميشه لوله تفنگ بايد از بين دوپايه رد بشه كه يكم گير مي كنه البته اون قسمت پايه كه لاستيكي هست و رو زمين قرار ميگيره . Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - ham - 2012-11-18 07:35 PM

(2012-11-11 07:55 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم به شخصه زير سايه شما اساتيد انجمن به تجربيات خوبي رسيدم . كه تجربيات شما بسيار براي من ارزشمند و مفيد بوده و هست Khansariha (8)

آره آرش جان کاملا یکی هست.ولی این چکاریه که شما دوتا لول رو باهم عوض کنید؟در صورتی که از همه لحاظ حتی از نظر خانکشی هم یکسانند.
مگر اینکه خواسته باشی با کالیبرهای متفاوت اینکارو بکنی.

RE: معرفی وایرخ 90 - masih.hunter - 2012-11-18 10:25 PM

(2012-11-11 07:55 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما عزیز ما هستیم ارش جان این فروتنی شمارو میرسونه .Khansariha (8)

لولها یکسان هستند ارش جان .

RE: معرفی وایرخ 90 - arash1324 - 2012-11-18 10:56 PM

[
[/quote]
آره آرش جان کاملا یکی هست.ولی این چکاریه که شما دوتا لول رو باهم عوض کنید؟در صورتی که از همه لحاظ حتی از نظر خانکشی هم یکسانند.
مگر اینکه خواسته باشی با کالیبرهای متفاوت اینکارو بکنی.

[/quote]
سلام ممنون از پاسختون Khansariha (8)
من هم نظر کالیبر 5/4 هست چون خودش 5/5 هست . باز هم تشکر از شما و آقا مسیح