شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 90 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: سایر محصولات و تجهیزات (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 90 (/showthread.php?tid=764)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی وایرخ 90 - david - 2011-10-24 01:48 AM

در عوض برادر یک محصول با کیفیت خارق العاده میباشد وایرخ. در ضمن ان لگدی که شما میگویی که خیلی است من خیلی ندیدم. و بسیار معمولی است. و خوبی این تفنگ تنظیم قدرت مخزن باد ان برای سرعت و قدرت بیشتر میباشد. که هیچ تفنگ کمر شکنی این امکان را ندارد. موفق باشید و الیاژ ساختاری ان را من در هیچ تفنگ بادی ندیدم. بسیار با کیفیت میباشدKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-10-24 01:50 AM

ممنون از پورنگ عزیز
ضمنا پورنگ جان تفنگ نو هم مبارک هرچند برادر چراغ خاموش رفتی هاKhansariha (226)
این اسلحه جز سلاحهای بسیار محبوب من هست
که چند وقت قبل هم قصد خریدش رو داشتم که شرایط مهیا نشد
در خصوص ماشه در نیترو پیستون ها عرض شود
در سیستم فنری میله دسته پیستون با عبور ازداخل فنر وارد دستگاه ماشه میشه و اونجا قفل میشه
اما در نیترو ها بدلیل عدم وجود دسته پیستون
یک شایر مربع شکل در انتهای پیستتون ایجاد شده و دستگاه ماشه هم هم بر خلاف فنری ها
که در پشت پیستون قرار داره
در نیترو ها دستگاه ماشه زیر پیستون قرار میگیره
و یک زبانه از دستگاه ماشه وارد اون شیار مربع شکل انتهای پیستون میشه و اونرو قفل میکنه
با دقت در عکسی که علی اقا گذاشتند اون شیار کاملا معلومه

در خصوص مزایای دیگش
سیستم مخزن و هوای فشرده اون بر خلاف دیگر شرکتها که پلمپ و یکبار مصرف و غیر قابل تعمیر هست
در وایرخ براحتی این سیستم قابل باز کردن و تعویض اورین و شارژ مجدد هست که این حسن بسیار بزرگیست

در خصوص لگد در نیترو ها
همونطور که قبلا گفتم
ارتعاشات فنر حذف شه اما لگد ناشی از برخورد پیستون به انتهای سیلندر با قدرت تمام در جای خود باقیست
اینهم چند عکس از سیستم والو وایرخ 90 و نقشه شماتیک اون
اینهم لینک یک ریوی خوب از این سلاح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: hw90_03.jpg]
[تصویر: hw90_08.jpg]
[تصویر: hw90_13.jpg]

[تصویر: hw90_15.jpg]
[تصویر: hw90.jpg]
توضیح عکسها از بالا به پایین :
1- والو و محل شارژ هوا بوسیله تلمبه
2- نمایش محل قرار گیری دستگاه ماشه در زیر پستون
3-پیستون باز شده در کنار محفظه هوای فشرده به شیار مربعی رو پیستون که محل قرار گیری زبانه ماشه است دقت کنید
4- دستگاه ماشه و زبانه قفل پیستون
5- نقشه شماتیک

RE: معرفی وایرخ 90 - masih.hunter - 2011-10-24 01:12 PM

مبارک باشه پورنگ جان اینم لینکی که دیدنش خالی از لطف نیست Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی وایرخ 90 - david - 2011-10-24 02:07 PM

ممنون مسیح جان و هم چنین متشکرم سهیل جان و سپاس از کلیه دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - Marksman - 2011-10-24 02:33 PM

پورنگ عزیز خیلی خوشحالم که می بینم این تفنگ زیبا رو هم به قورخانه همایونیKhansariha (219) اضافه کردین.Khansariha (8)مبارکتون باشه.Khansariha (8)

راستی الان این تفنگ تو بازار موجوده یعنی راحت میشه تهیه اش کرد؟
یه سؤال دیگه هم دارم پورنگ جان صداش چطوره؟

RE: معرفی وایرخ 90 - david - 2011-10-24 02:38 PM

ganymede74 عزیز فعلا به تعداد محدود شاید 10 عدد وارد شده و به قیمت مناسبی هم میباشد یعنی 150 تا 200 تومان اختلاف با قیمت جهانیش دارد. و به زودی تعداد بیشتری وارد میشود اینگونه که من شنیدم. اما تفنگ خارق العاده با کیفیتی میباشد. مثال زدنی نیست.Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - aghajoon - 2011-10-24 05:02 PM

بد جور چشمو گرفته ،

نه پی سی پیه و نه فنری ، یه جورایی حسن هر دو را داره (برای شلیک دیگه احتیاجی به کپسول و تلمبه و ... نیست و در عین حال میشه قدرتش را کاهش یا افزایش داد،اگه یه موقع مسلح کردید دیگه لازم نیست نگران زمان مسلح بودن باشید ).
تنها عیبش لگد تفنگ که اون هم واسه من که لگد 52 را کنترل میکنم زیاد مسئله ای نداره.
از همه مهمتر اسم وایرخ روشه و قیمتش به قیمت جهانی خیلی نزدیکه.
فقط ای کاش وایرخ این اسلحه را بصورت لول ثابت عرضه میکرد تا برای استفاده با دوربین دقتش بالاتر بره.

RE: معرفی وایرخ 90 - نظري - 2011-10-24 05:06 PM

آقا پورنگ منتظر گزارشتون از وايرخ 90 و همچنين گروپهاتون هستيم. Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - Don Corleone - 2011-10-24 05:08 PM

اقا پورنگ مبارک باشهKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 90 - david - 2011-10-24 05:25 PM

مدل لول ثابت ان وایرخ 97 میباشد که به محض خرید یک ریویو در اینده برای دوستان قرار میدهم. چشم جناب نظری در حال حاظر کمی کسالت دارم و به محض بهبودی حتما گروپ هم میگذارم. باز هم تشکر از دوستانKhansariha (8)