شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-08-04 07:32 PM

دوست عزیز این دو سلاح تفاوت ناچیزی باهم دارند .مخزن بلیزارد 20سی سی بیشتر هست وطول لوله 1.5 سانت بلندتر هست وحدود 10 شات بیشتر میزنه ،البته چند ژول قدرتش کمتر از رین هست .برای شکار پیشنهاد من رین هست .تفنگ جمع جورتری هست .

RE: اوانیکس بلیزارد - M107 Sniper - 2014-08-14 09:08 PM

سلام، دوستان میشه بفرمایید اسلحه های اوانیکس در رده بلیزارد که ساختار مشابه و طول لوله و حجم مخزن تقریبا یکسانی و دارند رو تا چه حد میشه بصورت رگوله افزایش قدرت داد بطوری که یک خشاب کامل رو که معمولا 10 ساچمه هست در این حالت داشته باشیم؟ (منظورم 10 شلیک با رگلاتور هست). ممنون
-------
مثال:
بلیزارد
AR6
Sniper
رین استورم

RE: اوانیکس بلیزارد - kalaghkosh - 2014-09-04 01:08 PM

سلام به همه دوستان
یه سوال در مورد صدای بلیزارد داشتم.
با سایلنسر فابریک خود بلیزارد صدای تفنگ در مدل معمولی نه شرودد بارل چقدر هست آیا از صدای بنجامین مارادور کمتر میشه یا نه؟
با تشکر

RE: اوانیکس بلیزارد - amiremadi - 2014-09-04 07:59 PM

با سایلنسر فابریک صداش در حد همون مارادور هست که کم هست

RE: اوانیکس بلیزارد - mahdia - 2014-09-05 01:19 AM

سلام بعد از کلی تحقیق متوجه شدم اوانیکسهای سری اول بهتر از این ورژن 2 می باشند
1 خشاب ورژن2 زودتر خراب میشه وبسیار گران می باش
2امکان اینکه دو یا بیشتر ساچمه در لوله قرار بگیرد زیاد است
در نتیجه یادش بخیر اوانیکسهای سری اول Khansariha (290)

RE: اوانیکس بلیزارد - mahdia - 2014-09-05 12:28 PM

سلام این ورژن 2 هم خشابش خراب میشه وقیمت انهم بسیار بالا می باشد ساچمه هم پیدا نیست Khansariha (226)

RE: اوانیکس بلیزارد - hellboy - 2014-09-06 10:35 AM

سلام
با توجه به اینکه 2 ساله بلیزارد دارم عرض میکنم
1.خشاب سری اول کع من دارم تا یک حد فرسایش داره بعد اون بی هیچ مشکلی کار میکنه و اصلا نیاز بهد تعویض نیست
2.کالیبر 5.5 حتما ساچمه سنگین میخواد و با سبک افتضاه میزنه که پیدا کردن ساچمه سنگین یک مشکله اساسیه
3.کالیبر 4.5 که خودمم دارم در شکار به هیچ وجه کم نماره و به شخصه از کبک و تیهو گرفته تا کله سبز و خرگوش و باقرقره باهاش شکار کردم و هیچوقط پشیمون نشدم
4.سری اول قنداق تامهول بود که یک شاهکار در طراحی قنداق محسوب میشه هنوز قنداقی به این خوشدستی ندیدم
5.به نظر من کالیبر 5.5 مزیتی در شکار محسوب نمیشه با 4.5 به راحتی میشه شکار کرد ساچمش راحت تر پیدا میشه و بصرفه تره
6. دوربین به راحتی روش سوار میشه و هرگز از تنضیم خارج نمیشه مگر ضربه بخوره
مخلصیم

RE: اوانیکس بلیزارد - jet - 2014-11-11 09:53 PM

از دوستان کسی سابقه استفاده از ورژن 2 رو داره استهلاک خشاب چطوره وآیا خشابهای فلزی قدیمی هم بهش می خوره

RE: اوانیکس بلیزارد - mahdia - 2014-11-12 11:36 AM

سلام من چند وقتی دارم تو این مدت کوتاه عاشقش شدم هرچی ناز کنه میارزه در مورد استحلاک خشاب خودتا درگیر نکن اگر دورست رفتار کنی حالا حالاها مشکل پیدانمی کنه .درمورد خشابها که بهم بخوره نخیر دو مقوله کاملا متفاوت می باشد
ما همیشه عادت داریم عیب روی چیزی بگذاریم قدیما می گفتند اوانیکس خوبه ولی خشابش خراب میشه حالا می گویند بلیزاردخوبه اگه ورژن قدیمی باشه .به این تفنگ شک نکن Khansariha (399)

RE: اوانیکس بلیزارد - jet - 2014-11-12 10:10 PM

خیلی ممنون از راهنماییت راستش بین بیلیزارد و وایرخ 100 موندم