شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - rezaf - 2015-02-17 03:22 PM

من در یکی از پست ها اعلام کردم واردات پی سی پی با قدرت بالای 40 ژول به صورت قانونی ممنوع شده به خاطر همین موضوع بود که زوبین دیگه وارد نمیکنه البته من به صورت تلفنی این موضوع رو از شرکت زوبین سوال کردم و دیدم واقعیت داره بعضی از اعضا فکر کنم ناراحت شدن که بنده این حرف زدم ولی ما باید شفاف سازی کنیم که در انتخواب بچه ها مشکلی پیش نیاید پس اون دوست عزیز جواب دوستمون بده چون شرکت الماس هم 40 ژول وارد کرده اقای عزیز جواب بدین

RE: اوانیکس بلیزارد - ajelouda - 2015-02-17 03:32 PM

(2015-02-17 03:22 PM)rezaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در یکی از پست ها اعلام کردم واردات پی سی پی با قدرت بالای 40 ژول به صورت قانونی ممنوع شده به خاطر همین موضوع بود که زوبین دیگه وارد نمیکنه البته من به صورت تلفنی این موضوع رو از شرکت زوبین سوال کردم و دیدم واقعیت داره بعضی از اعضا فکر کنم ناراحت شدن که بنده این حرف زدم ولی ما باید شفاف سازی کنیم که در انتخواب بچه ها مشکلی پیش نیاید پس اون دوست عزیز جواب دوستمون بده چون شرکت الماس هم 40 ژول وارد کرده اقای عزیز جواب بدین

سلام خدمت تمامی اعضا و اساتید
بلیزادی که خریدم به گفته فروشنده از کارخانه واسه ایران سیستم اصلیش همون 60 ژوله ولی طوری تنظیمش کردند که 40 ژول خروجی داشته باشه و تنظیماتش فرق کرده .
خواهشمند است راهنمایی کنید که چگونه می تونم تنظیمات رو دوباره به 60 ژول برگردونم ؟
با تشکر از همگی

RE: اوانیکس بلیزارد - behnamhunter - 2015-02-17 04:54 PM

اگه از فروشنده مطمئن خریدید خودش بلده چطور 60 ژول کنه .باهاش تماس بگیرید.

RE: اوانیکس بلیزارد - ajelouda - 2015-02-17 09:06 PM

(2015-02-17 04:54 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه از فروشنده مطمئن خریدید خودش بلده چطور 60 ژول کنه .باهاش تماس بگیرید.

مطمئن هستم ولي راهم تا تهران دور است

RE: اوانیکس بلیزارد - مگنومMagnum - 2015-02-21 06:19 AM

سلام دوستانKhansariha (8)
میخواستم ببینم بلیزارد تامهول برای افراد چپ دست هم مناسبه؟

RE: اوانیکس بلیزارد - ajelouda - 2015-02-21 02:20 PM

(2015-02-21 06:19 AM)مگنومMagnum نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
میخواستم ببینم بلیزارد تامهول برای افراد چپ دست هم مناسبه؟
آره قنداقش از دو طرف به یک شکل است

RE: اوانیکس بلیزارد - مگنومMagnum - 2015-02-21 04:37 PM

داداش چرا قنداق اسلحه ی شما با بقیه بلیزارد ها فرق میکنه؟(باتوجه به عکسی که چند صفحه قبل گذاشتین)
طرح عاج روی بچه قنداق(قسمت جلویی قنداق که دست چپ روش قرار میگیره) بیشتر شبیه رین هست تا
بلیزارد

RE: اوانیکس بلیزارد - ajelouda - 2015-02-21 04:52 PM

(2015-02-21 04:37 PM)مگنومMagnum نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش چرا قنداق اسلحه ی شما با بقیه بلیزارد ها فرق میکنه؟(باتوجه به عکسی که چند صفحه قبل گذاشتین)
طرح عاج روی بچه قنداق(قسمت جلویی قنداق که دست چپ روش قرار میگیره) بیشتر شبیه رین هست تا
بلیزارد

ورژن جدیده

RE: اوانیکس بلیزارد - مگنومMagnum - 2015-02-22 12:34 PM

یعنی قنداق بلیزارد ورژن جدید هیچ فرقی با قنداق رین نداره؟
راستی تفاوت قیمت بلیزارد و رین بخاطر چیه پس؟Khansariha (226)

RE: اوانیکس بلیزارد - Areno - 2015-02-23 09:18 PM

سلام دوستانه خوبم
خواستم بپرسم سره لوله این اسلحه رزوه است یا خیر؟از لحاظ نصب سایلنسر میپرسم.....
اگر هست که لطفا بم شماره رزوشو بگید دوستانی که بلیزارد دارن
و اگر هم نیست کدوم یکی از محصولات اوانیکس یعنی منظورم بین بلیزارد، ای آر6 ، رین استروم سره لوله رزوه جهت نصب سایلنسر وجود داره؟
با تشکر