شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - drivyyy - 2015-02-24 08:07 PM

من هم یک سوال از دوستان اوانیکس سوار داشتم البته چند تا سوال ولی به هم مرتبط هست Khansariha (226)

آیا کسی صدا خفه کن هاتسان رو روی بلیزارد تست کرده ؟
من نگران بودم اول خوب فیت نشه دوم اینکه اسلحه به سایلنسر آسیب بزنه
البته تا اونجا که من می دونم سایلنسر هاتسان روی bt-65 هم استفاده می شه
که 60 ژول قدرت داره ولی تفنگی که 70 ژول قدرت داره سایلنسر هاتسان رو خراب نمی کنه ؟

RE: اوانیکس بلیزارد - amin.faraji - 2015-02-24 08:14 PM

سایلنسر هاتسان تا اونجای که من خبر دارم به اوانیکس هم میخوره چون رزوه هاشون یکی هستش.
سایلنسری که برای اسلحه 40 ژولی ساخته بشه وقتی رو اسلحه 90 ژولی بسته بشه تقریبا هیچ کاهش صدای صورت نمیگیره چون خروجی هوا بیش از این ها هستش.
ولی خرابی نداره نه برای اسلحه نه برای سایلنسر فقط صدارو خوب نمیگیره.

RE: اوانیکس بلیزارد - drivyyy - 2015-02-24 08:43 PM

نقل قول :سایلنسر هاتسان تا اونجای که من خبر دارم به اوانیکس هم میخوره چون رزوه هاشون یکی هستش.
سایلنسری که برای اسلحه 40 ژولی ساخته بشه وقتی رو اسلحه 90 ژولی بسته بشه تقریبا هیچ کاهش صدای صورت نمیگیره چون خروجی هوا بیش از این ها هستش.
ولی خرابی نداره نه برای اسلحه نه برای سایلنسر فقط صدارو خوب نمیگیره.

90 ژول !! دوستان توی همین تاپیک گفته بودن 65 ژول هست با ساچمه 32 گرین فکر می کنم نزدیک به 70 ژول بود
bt-65 هم حدود 60 ژول قدرت داره و دوستان همین سایلنسر فابریک هاتسان رو استفاده می کنن

البته من با سلاح های اوانیکس خوب آشنایی ندارم ممکنه برداشتم غلط باشه ممنون که دوستان راهنمایی می کنن Khansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - zeoos328 - 2015-02-24 08:58 PM

وقتی سایلنسر فابریک خودش هم سبکتره هم جمع و جوره هم فوق العاده کم صدا چرا سایلنیر هاتسان بگیری

RE: اوانیکس بلیزارد - amin.faraji - 2015-02-24 09:01 PM

90 ژول مثال بود دوست عزیز، کارای سایلنسرها تو فشار های مختلف رو براتون مثال زدم نه قدرت اسلحه این تاپیک.

RE: اوانیکس بلیزارد - ajelouda - 2015-02-25 12:31 AM

سلام دوستان
لطفا یک سه پایه به من معرفی کنید که جنسش خوب باشه و بدون سوراخ کردن قنداق بتوان از آن در تفنگ بلیزارد استفاده کرد ؟
ممنون

RE: اوانیکس بلیزارد - ajelouda - 2015-02-28 12:02 AM

سلام
آیا امکان تیون و افزایش قدرت اوانیکس بلیزارد ورژن 2 وجود دارد ؟
لطفا اگر وجود دارد روش آن را بنویسید ؟
با تشکر

RE: اوانیکس بلیزارد - dastzan - 2015-03-07 06:41 PM

سلام دوستان،،میدونم سوالم جاش اینجا نیست اما لطف کنید اگه میتونید کمک کنید،کسی میدونه چطو میشه قدرت دیانا 1000رو ارتقا داد؟مثلا به 50 ژول رسوند!میشه؟Khansariha (8)
من عاشق دیانا هزار و بلیزادم البته در کنار قدرت،اگه بشه قدرت پی هزار رو از ۴۰به ۵۰ رسوند نگهش میدارم در غیر اینصورت میفروشم بلیزاد میگیرم.

RE: اوانیکس بلیزارد - jet - 2015-03-23 01:58 PM

با سلام وتبریک سال نو
ببخشید دوستان چند وقتی هست که یه بیلیزارد آک از شرکت الماس خریدم که خشابهاش مشکل داشت یعنی با اولین شلیک خشاب صفر می شد یکی از خشابها رو برای تعویض فرستادم الماس و یکی دیگه رو هم دادم به یکی از دوستان جهت تعمیر هر دو خشاب رو دوباره تست کردم که باز هم همان مشکل مشهود بود به نظرشما ایراد از تفنگه واینکه چه قطعه ای احتمالا ایراد داره؟

RE: اوانیکس بلیزارد - cornet - 2015-03-23 02:26 PM

سلام جت عزیزKhansariha (8)
مشکل از تفنگتون نیست. سری جدید اوانیکس هایی که خشاب غیرفلزی دارن، با این مشکل دست به گریبان هستن/ حتی یکی از دوستان که بلیزارد داره بهد از هر شلیک خشابش رو با دست میچرخونه! که مبادا خشابش مستهلک بشه ! متاسفانه اوانیکسهای جدید... Khansariha (367)
اما یه تماس با سمس بگیر ظاهرآ خشاب فلزی تولید کردن که این مشکلات رو برطرف کرده... اما خودم تست نکردم .
در ضمن قیمت خشاب یدک غیرفلزی رین استورم 40 تومن بوده . اما بلیزارد و نمیدونم/. قیمت فلزیش حدود 180میگن . اما خودت یه پرس و جو کن انشاالله حل میشهKhansariha (8)