شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - Nanex - 2016-09-14 04:41 PM

سلام دوست عزیز
بلیزارد یک تفنگ شکاری هست ولی دقتش از P1000 که رگولاتور داره بسیار کمتر هست .
البته نه اینکه بی دقت باشه ولی خوب تفنگ رگولاتور دار مثل P1000 مثلا تیر رو تیر میزنه ولی بلیزارد اینطور نیست .
بلیزارد را میشه یک تفنگ شکاری تمام عیار با دقت مناسب و قدرت بالا دانست .
بنظر من اگر قنداق تامهول چوب گردو با لوله معمولی میگرفتید بهتر بود .معمولا تفنگ های اوانیکس کمی قنداقشون ضعیف هست و چوب گردوشون بهتر هست .
بین تفنگ های اوانیکس کلا بلیزارد دقت بالاتری تقریبا نسبت به بقیه مدلهاش داره .
در کل تفنگ خوبی هست برای شکار نه برای هدف زنی و مثلا مسابقات و ....Khansariha (214)

RE: اوانیکس بلیزارد - kingmkh - 2016-09-14 04:54 PM

(2016-09-14 02:40 PM)Masoodz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من فقصد خرید پی سی پی دیانا 1000 رو داشتم که امروز ناگهانی تصمیمم عوض شد و بلیزارد اس ال سفارش دادم
برای هدف زنی و ش... میخام
به نظرتون این اختلاف قیمت بین پی 1000 و بلیزارد تو کیفیت و دقت مشهوده
البته توی قدرت که کاملا مشهوده
توی کیفیت قطعات چطور؟
در کل این اسلحه رو چطور ارزیابی میکنید؟

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk

fبه نظر من پی1000 کاملا بهترهKhansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - Masoodz - 2016-09-14 06:01 PM

(2016-09-14 04:41 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
البته نه اینکه بی دقت باشه ولی خوب تفنگ رگولاتور دار مثل P1000 مثلا تیر رو تیر میزنه ولی بلیزارد اینطور نیست .
بنظر من اگر قنداق تامهول چوب گردو با لوله معمولی میگرفتید بهتر بود .معمولا تفنگ های اوانیکس کمی قنداقشون ضعیف هست و چوب گردوشون بهتر هست .
در کل تفنگ خوبی هست برای شکار نه برای هدف زنی و مثلا مسابقات و ....Khansariha (214)
ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
از نظر استحلاک چطوره؟

RE: اوانیکس بلیزارد - Nanex - 2016-09-14 09:31 PM

(2016-09-14 06:01 PM)Masoodz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-14 04:41 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
از نظر استحلاک چطوره؟

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatal

سلام دوست عزیز
در ورژن یک که میله ساده بود و شرودد نبود دقت بالاتر هست ولی مشکل خوردکی ایندکس و خشاب هست که دوستان میدادند براشون فولادی میساختند و مشکل حل میشد .
در ورژن جدید یا همون ورژن 2 کلانوع خشاب تغییر کرده و مشکل خوردگی از بین رفته ولی لولهچون شرودد شده ار طول میشه اصلی کم شده و دقت کمی پایین آمده مگر اینکه ورژن 2 ای گیر بیارید که لوله ساده و بدون شرودد باشه .

قنداق گردو تامهول این تفنگ بسیار بهتر از قنداق معمولی هست .

RE: اوانیکس بلیزارد - Masoodz - 2016-09-15 10:15 PM

سلام دوستان
من اسلحم امروز رسید
اول اینکه قدرتش قابل تنظیمه؟
و دوم اینکه با 10 شلیک فشار از 200 به 150 رسید. ایا این افت فشار طبیعیه؟

RE: اوانیکس بلیزارد - garshasb - 2016-09-17 01:06 AM

(2016-09-15 10:15 PM)Masoodz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من اسلحم امروز رسید

سلام
قنداق را باز کنید پیچ دو سو و بزرگی را میبینید که در واقع پشت فنر چکش قرار دارد که با سفت کردنش قدرت بالا میره و برعکس
درمورد افت فشار بعید میدونم طبیعی باشه. بیلیزاردهای جدید تا 40 ژول کاهش قدرت داشتن که با سفت کردن اون پیچ به زحمت 47ژول انرژی بدست اوردیم. با این مقدار قدرت مصرف کمتراز این حرفاست.

RE: اوانیکس بلیزارد - Masoodz - 2016-09-17 07:28 AM

(2016-09-17 01:06 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-15 10:15 PM)Masoodz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من اسلحم امروز رسید

سلام
قنداق را باز کنید پیچ دو سو و بزرگی را میبینید که در واقع پشت فنر چکش قرار دارد که با سفت کردنش قدرت بالا میره و برعکس
درمورد افت فشار بعید میدونم طبیعی باشه. بیلیزاردهای جدید تا 40 ژول کاهش قدرت داشتن که با سفت کردن اون پیچ به زحمت 47ژول انرژی بدست اوردیم. با این مقدار قدرت مصرف کمتراز این حرفاست.
مال من از سری قدیم و 70 ژول هست

RE: اوانیکس بلیزارد - mahdia - 2016-09-17 10:26 AM

سلام به نظر من بین p1000وبیلیزارد دومی بهتره چون قدرت بیشتری داره 200باره ودقت کمتر که این نکته اخر زیاد به کار نمی اید چون اولا دوستانی که بتوانند تیر روی تیر بزنند خیلی کمه دوم اکثر دوستانی که این نوع اسلحه را میخرند دوست دارند یه سکه بکذارند وهدف بزنند که با بلیزارد هم به راحتی میشه نه تیر روی تیر ولی نکته منفی بزرگ که باعث میشه p1000را انتخاب نکنم مخزن 300 بار ان میباشد اگه با تلمبه بخواهی پر کنی که خدا قوت وصبر بده اگر با کپسول بخوتهی پر کنی عملا نمیشه وبلیزارد با یه کپسول 6لیتری حدود 8ال 10 بار میشه پرکرد Khansariha (399)

RE: اوانیکس بلیزارد - Nanex - 2016-09-17 04:24 PM

من یادمه قبلا که بلیزارد داشتم داده بودم براش یه فنر خوب ساخته بودند که قدرتش را حدود 40 50 ژول کرده بود و تعداد شاتش را بالا برده بود که برا من مناسب بود . Khansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - mehdijoon - 2016-09-18 03:16 PM

سلام؛عکس فنر ر اگه امکان داره؛با فنر اصلی در مقایسه،دارید؛بذارید
ممنون