شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - msh - 2011-12-20 10:10 PM

مگه سایلنسر هاتسان هم بهش میخوره؟
سایلنسر های پی سی پی ها با هم همخونی دارند؟

RE: اوانیکس بلیزارد - masih.hunter - 2011-12-21 11:06 AM

بله سایلنسر هاتسان به اوانیکس میخوره

اینهم یک عکس زیبا از بلیزارد و رین استورم
[تصویر: IMGP0182.jpg]

RE: اوانیکس بلیزارد - repsol - 2012-02-17 11:03 AM

اینم یه عکس به همراه یه سری اطلاعات از دو مدل bolt action و sidelever این اسلحه زیبا
[تصویر: EvanixBlizzard10.jpg]

RE: اوانیکس بلیزارد - homayonfar - 2012-03-23 02:27 PM

سلام به تمامیه دوستان عاشق تفنگ بادی به خصوص ایوانیکس
سال نو همتونم مبارکKhansariha (219)
آقا سهیل جان ی گروپ میتونی با بیلیزارد ضعیف شده بذاری تو 50 تا 100 متر
چون منم فقط هدفزنی میکنم و شارژرمم تلمبه هاتسان هست ببینم اگه دقت اسلحه بالا رفته باشه منم رین استورم ضعیف کنم تا هم کمتر شارژ کنم و هم از تیراندازی لذت بیشتری ببرم
خودتون که میدونین شارژ کردن با تلمبه هاتسان چقدر سخته دیگه بازوهام ورزیده شده اگه اینطوری پیش بره سال دیگه تو مسابقات مردان آهنین شرکت میکنم خخخخخخخ
و در ضمن واسه کالیبر 4.5 ساچمه خوب سخت گیر میاد
ممنون از لطفتون Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2012-03-23 03:59 PM

(2012-03-23 02:27 PM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمامیه دوستان عاشق تفنگ بادی به خصوص ایوانیکس
سال نو همتونم مبارکKhansariha (219)
آقا سهیل جان ی گروپ میتونی با بیلیزارد ضعیف شده بذاری تو 50 تا 100 متر
چون منم فقط هدفزنی میکنم و شارژرمم تلمبه هاتسان هست ببینم اگه دقت اسلحه بالا رفته باشه منم رین استورم ضعیف کنم تا هم کمتر شارژ کنم و هم از تیراندازی لذت بیشتری ببرم
خودتون که میدونین شارژ کردن با تلمبه هاتسان چقدر سخته دیگه بازوهام ورزیده شده اگه اینطوری پیش بره سال دیگه تو مسابقات مردان آهنین شرکت میکنم خخخخخخخ
و در ضمن واسه کالیبر 4.5 ساچمه خوب سخت گیر میاد
ممنون از لطفتون Khansariha (8)Khansariha (256)

دوست عزیز الان ساچمه جی اس بی 10.5 گرین فراونه برای 4.5

RE: اوانیکس بلیزارد - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-03-23 11:26 PM

سلام اقای همایونفر عزیز
والا فکر کنم یه گروپ ازش گزاشته بودم با ساچمه ts10
اما چشم سعی میکنم در اولین فرصت مجدد گروپ بگیرم
اما در کل
وقتی قدرت میاد تو محدوده زیر 30 ژول چون با همین ساچمه های معمولی سرعت زیر سرعت صوت باقی میمونه ودر نتیجه میتونه گروپ

بسیار بهتری بده
در خصوص ساچمه هم جی اس بس 10.5 گرین خیلی عالیه

RE: اوانیکس بلیزارد - homayonfar - 2012-03-24 09:37 AM

سهیل جان الانم بیلیزارد و با قدرت کم استفاده میکنید؟
آقا دمت گرم منم میخوام قدرتشو کم کنم واقعا خیلی زیاده الان به دردم نمیخوره فقط داره الکی باد هدر میده چون فضا ندارم همین 30 ژول واسه 4.5 فکر کنم عالی باشه الان یکنواخت زدن واسه اسلحه بادی بیشتر ملاکه
داداشی بازم خوشحال میشیم از گروپ ها و هدفزنی های شما بیشتر ببینیم باعث افتخاره
Khansariha (256)

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2012-03-24 09:36 PM

(2012-03-24 09:37 AM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سهیل جان الانم بیلیزارد و با قدرت کم استفاده میکنید؟
آقا دمت گرم منم میخوام قدرتشو کم کنم واقعا خیلی زیاده الان به دردم نمیخوره فقط داره الکی باد هدر میده چون فضا ندارم همین 30 ژول واسه 4.5 فکر کنم عالی باشه الان یکنواخت زدن واسه اسلحه بادی بیشتر ملاکه
داداشی بازم خوشحال میشیم از گروپ ها و هدفزنی های شما بیشتر ببینیم باعث افتخاره
Khansariha (256)

دوست عزیز چرااز والتر یا وایرخ100 استقاده نمیکنی برای هدف زنی ؟جفتشون رگلاتور دارن وتعداد شات مناسب برای هر بار هدف زنی.دقت هم که واقعا عالیه

RE: اوانیکس بلیزارد - homayonfar - 2012-03-25 05:16 PM

آخه قدرت والتر و وایرخ در حد و اندازه های ایوانیکس نیست.بعضی جاها قدرت هم به درد میخوره.
این واشر گذاری اگه خوب جواب بده که ی تفنگ دو منظوره میشه

آقا سهیل آیا نیاز هست که حتما فنر چکش و باز کنیم ؟
میشه فقط مخزنو در بیاریم و واشرهار و جا بذاریم؟
لطفا یکم بیشتر توضیح میدید؟

RE: اوانیکس بلیزارد - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-03-25 10:49 PM

همایونفر جان
پاسخ سوالتون رو خصوصی ارسال کردم باز هم اینجا میگذارم برای باقی دوستان

1-ضخامت واشرها رو اندازه نگرفتم ولی مجموع ضخامتشون به اندازهای شد که نوک سوزن با لب واشر ها هم سطح شد

2- سوزن بلیزارد و رین استورم کاملا یکی هستند فقط در رین استورم نحوه اتصال مخزن به بدنه با پیچ الن هست و در بلیزارد خود مخزن به بدنه پیچ میشه

3- اگر سلاح شما بلیزارد هست اصلا نیازی به باز کردن مخزن نیست
و فقط یا بیرون اوردن چکش میتونید واشر ها رو جا بزنید
حتی میتونید چکش رو هم باز نکنید و فقط از شیار کنار بدنه همونجای که ایندکس قرار داره واشر ها رو دونه به دونه بفرستید داخل
اما اگر سلاح رین استورم باشه تفاوتی نمیکنه که وخزن باز بشه یا چکش
چون در رین استورم مخزن براحتی با بازکردن 2 پیچ الن از بدنه جدا میشه

اقای همایونفر عزیز
در پاسخ به سوالتون باید بگم همچنان از بلیزارد ضعیف شده استفاده میکنم
و تا زمانی که کپسول نگیرم هر گرم بادی رو که با زحمت به درون تفنگ تلمبه میکنم مثل جان عزیز پاس خواهم داشت خخخخخ

در مورد تفنگ شما :
اگر به عکسهای صفحه قبل دقت کنید بلیزارد 2 نوع داریم
در مدلهای قدیمی تر
اتصال مخزن به بدنه به روش پیچ شدن مخزن به بدنه هست و در این مدلها گیج باد به خود بدنه پیچ شده
در این مدل به علت اب بندی مشکل تر من توصیه میکنم سلاح از سمت چکش باز بشه که اب بندی به هم نخوره و خیلی هم راحت تره
که عکس با اشعه ایکس از این مدلها گرفته شده

اما در مدلهای جدید بلیزارد مثل رین استوم گیج روی خود مخزن سوار شده و مخزن به 2 پیچ الن به بدنه متصل هست مثل عکس اول در صفحه قبل
در این مدلها باز کردن مخزن بسیار ساده بوده و بهتر هست از همین سمت سلاح رو باز کنید و اقدام به واشر گزاری کنید

در نهایت
در صورتیکه ضخامت واشر ها از ارتفاع میله والاو حتی یک میلیمتر بیشتذ بشه بشدت قدرت کاهش پیدا میکنه
و به نظر من ارتفاع هم سطح با میله والو یا نیم میل کوتاهتر از میله والاو بهترین حالت هست که در نهایت اگر خیلی بخواید دقیق عمل کنید قطعا نیاز به کرنو گراف هست تا بتونید به یک قدرت دلخواه مثلا 28 ژول برسید