شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - gamocfr - 2016-09-19 01:04 AM

(2016-09-17 10:26 AM)mahdia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به نظر من بین p1000وبیلیزارد دومی بهتره چون قدرت بیشتری داره 200باره ودقت کمتر که این نکته اخر زیاد به کار نمی اید چون اولا دوستانی که بتوانند تیر روی تیر بزنند خیلی کمه دوم اکثر دوستانی که این نوع اسلحه را میخرند دوست دارند یه سکه بکذارند وهدف بزنند که با بلیزارد هم به راحتی میشه نه تیر روی تیر ولی نکته منفی بزرگ که باعث میشه p1000را انتخاب نکنم مخزن 300 بار ان میباشد اگه با تلمبه بخواهی پر کنی که خدا قوت وصبر بده اگر با کپسول بخوتهی پر کنی عملا نمیشه وبلیزارد با یه کپسول 6لیتری حدود 8ال 10 بار میشه پرکرد Khansariha (399)

دوست عزیز 300 بار بودن پی هزار یه حسن اضافه هست براش عیب نیس شما تا 200 پر کن 40 شات بزن باهاش علاوه بر این بزرگترین مزیت پی هزار نسبت به بلیزارد اینه که کپسولش برا شارژ باز میشه که بهترین و استاندارد ترین حالته و کیت های شارژ دست سازو اینجور دنگو فنگارو نداره اینم بگم احتمال هرز شدن رزوه کپسولم صفره. شما برین بررسی کنین تمام برندای معتبر مسابقه ای پی سی پی برا شارژ کپسولشون باز میشه
موفق باشین

RE: اوانیکس بلیزارد - mehdijoon - 2016-09-21 02:55 PM

سلام؛بلیزارد؛بصورت فابریکی از 200تا 100 بار؛چند شات میده،ممنون

RE: اوانیکس بلیزارد - mahdia - 2017-08-19 05:15 PM

(2016-09-21 02:55 PM)mehdijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حدود 40 شات

سلام از دوستان سوالی داشتم راجع به پیچ تنظیم قدرت چکش در انتهای تفنگ
من قنداق را باز کردم وسعی در چرخش پیچ داشتم ولی نشد که نشد لم خاصی دارد برای چرخش ان

RE: اوانیکس بلیزارد - amin.faraji - 2017-08-21 02:02 AM

با یه پیچ درپوش سفت میشه درست یادم نیست یا بالای پیچ اصلی هست یا پایینش چک کنین پیدا میکنین.

RE: اوانیکس بلیزارد - cornet - 2017-08-27 10:06 PM

(2017-08-19 05:15 PM)mahdia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-21 02:55 PM)mehdijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حدود 40 شات

سلام از دوستان سوالی داشتم راجع به پیچ تنظیم قدرت چکش در انتهای تفنگ
من قنداق را باز کردم وسعی در چرخش پیچ داشتم ولی نشد که نشد لم خاصی دارد برای چرخش ان

سلام داداش.
زیر پیچ فنر چکش يه پیچ آلن هست( ترمز پیچ تنظیم) که ابتدا باید بازش کنی و بعد چکش رو تنظیم کنی. و بعد از تنظیم هم باید محکم ببنديش..... موفق باشیKhansariha (256)

RE: اوانیکس بلیزارد - mehad - 2020-03-24 01:00 PM

سلام خدمت اساتید محترم.
اگه روی بلیزارد رگلاتور نصب بشه آیا قدرت اونو کم می‌کنه یا نه؟
تو تعداد شات چه تاثیری داره