شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - kingpaco - 2012-11-12 11:32 PM

تصویر اول مربوط به وبلی ونوم کبرا میباشد که طبق فرمایش دوستان اوانیکس مدل بلیزارد رو تحت سفارش و نسخه کاملا شبیه به مدل ونوم طراحی و ساخته
درمورد اجزا و قدرت و کارایی اطلاعاتی ندارم ولی حتما نتیجه جستجوهام رو خدمت دوستان عرض میکنم
وبلی ونوم کبرا
[تصویر: 13527501071.jpg]
اوانیکس بلیزارد

[تصویر: 13527504321.jpg]

RE: اوانیکس بلیزارد - david - 2012-11-13 12:28 AM

وبلی ونون کبری ساخت خود کارخانه اوانیکس کره است اما طراحی و مهندسی انگلیس میباشد و جالب اینکه به سفارش خود وبلی روی ان نوشته ساخت انگلیس اما در کره ساخته میشود و هیچ فرقی با بلیزارد نداره
موفق باشید

RE: اوانیکس بلیزارد - homayonfar - 2012-11-14 12:37 AM

مخزن بیلی چند سی سی از رین بیشتره؟Khansariha (256)

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2012-11-14 12:46 AM

(2012-11-14 12:37 AM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخزن بیلی چند سی سی از رین بیشتره؟Khansariha (256)

20 سی سی

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadhe - 2013-10-07 09:37 AM

درود بر دوستان عزیز . میشه یه کم راجع به بلیزارد جدید هم نظری بدن دوستان . ممنون میشم .من یه دونشو خریدم که مدل shb sl s10 روش نوشته وپیچ انتهای تفنگ وجود نداره . خشابش هم دو طرفه ست و گیج مانو مترش هم با مدل قدیمش فرق میکنه و از همه محمتر اینکه رو جعبش هیچی ننوشته . لطفا راهنمای کنین . ممنون .

RE: اوانیکس بلیزارد - mster - 2013-10-07 10:25 AM

(2013-10-07 09:37 AM)farzadhe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان عزیز . میشه یه کم راجع به بلیزارد جدید هم نظری بدن دوستان . ممنون میشم .من یه دونشو خریدم که مدل shb sl s10 روش نوشته وپیچ انتهای تفنگ وجود نداره . خشابش هم دو طرفه ست و گیج مانو مترش هم با مدل قدیمش فرق میکنه و از همه محمتر اینکه رو جعبش هیچی ننوشته . لطفا راهنمای کنین . ممنون .
شما بهتره یه عکس از این بلیزارد بزاری تا اهل محل ببینن هم لذت ببرن هم به شما کمک کنن

RE: اوانیکس بلیزارد - masih.hunter - 2013-10-07 11:31 AM

(2013-10-07 09:37 AM)farzadhe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارک باشه منظور از shb همون شوروددبرل هستش پیچ انتهای تفنگ 100./ هست باید قنداق رو باز کنید تا ببینیدش ودر خصوص مانومتر فقط صفحه کاغذش که عداد روش نوشته شده عوض شده پروداکت 2013 اینطور هستش و روی جعبه هیچ کدومشون هیچی ننوشته .خشاب هم از 1 طرف جا میره چه در ورژن 1 و چه در ورژن2. 1 عکس از اسلحتون هم لطفا" بگذارید .

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadhe - 2013-10-12 08:59 AM

حتما ازش عکس براتون میزارم ولی این رو هم بگم من تفنگ رو از قنداق باز نکردم ولی در کل میخواستم بدونم که منم میتونم قدرتشو کم کنم برای این که دقتش بیشتر بشه؟ البته با روشی که دوستان گفتن ممنون.

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2013-10-12 09:15 AM

(2013-10-12 08:59 AM)farzadhe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما ازش عکس براتون میزارم ولی این رو هم بگم من تفنگ رو از قنداق باز نکردم ولی در کل میخواستم بدونم که منم میتونم قدرتشو کم کنم برای این که دقتش بیشتر بشه؟ البته با روشی که دوستان گفتن ممنون.
دوست عزیز شما قطعا میتونید تعییر قدرت بدید .کاهش قدرت برای داشتن تعداد شات بالاتر هست .بلیزارد دقتش خیلی خوب هست

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadhe - 2013-10-12 01:16 PM

زمانی که من تفنگ رو خریدم فروشنده گفت که 30 تا شلیک دقیق میده حالا اگه روشی که دوستان گفتن منم انجام بدم چنتا شات دقیق دارم ؟ و اینکه توی 100 متر چقدر درصد خطا داره البته این مدل که من خریدم