شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اوانیکس بلیزارد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: اوانیکس بلیزارد (/showthread.php?tid=796)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2013-10-27 04:21 PM

امروز فرصت شد وبلیزارد رو استتار کردم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اوانیکس بلیزارد - M107 Sniper - 2013-12-08 12:10 PM

سلام دوستان...
بلیزاردهای جدید، مدل SB (مسلح از کنار) دارند؟ اگه داره ، شامل هر دو مدل ساده و تام هول میشه؟
دوستان اگه میشه جایی تو تهران که میدونید الان سری جدید (ترجیحا SB) رو داره معرفی کنید با قیمت. ممنونKhansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2013-12-08 02:26 PM

(2013-12-08 12:10 PM)smwco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان...
بلیزاردهای جدید، مدل SB (مسلح از کنار) دارند؟ اگه داره ، شامل هر دو مدل ساده و تام هول میشه؟
دوستان اگه میشه جایی تو تهران که میدونید الان سری جدید (ترجیحا SB) رو داره معرفی کنید با قیمت. ممنونKhansariha (8)
دوست عزیز بلیزاردهای ورژن 2 با 2نوع قنداق مونت کارلو وتامهول تولید میشه ولی فقط مدل مونت کارلو وارد شد.مدل sbکه بندرت گیرمیاد وپیشنهاد من اینه که اگر هم گیراومد نگیری .چون هنگام حمل وجابجایی سلاح ممکن گلن بخوره وچند ساچمه داخل لوله بره .مدل slاین مشکل ایجاد نمیشهKhansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - zeoos328 - 2014-01-02 08:32 PM

دوستان کسی نو یا کارکرده سراغ داره؟ حدود قیمت؟

RE: اوانیکس بلیزارد - mohajr - 2014-01-02 09:15 PM

سلام داداش . داداش با یه نفر حرف زدم (مغازه دار بود ) گفت که دارم از هر دو مدل هم گفت موجوده فکر کنم 3800 می گفت اگه خواستی بگو تا بهتون شمارش را بدم Khansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - zeoos328 - 2014-01-02 09:29 PM

(2014-01-02 09:15 PM)mohajr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش . داداش با یه نفر حرف زدم (مغازه دار بود ) گفت که دارم از هر دو مدل هم گفت موجوده فکر کنم 3800 می گفت اگه خواستی بگو تا بهتون شمارش را بدم Khansariha (8)
دمت گرم داداش لطف کن شماره تماس و آدرسشو بهم بده
یا حق

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-01-14 12:10 AM

امروز بلیزارد ورژن 2رو باچند مدل ساچمه تست دقت کردم .با ساچمه های جی اس بی 16و18عالی میزد وبا25گرین هم خوب بود .این سلاح که دست منه قدرت بیشتری نسبت به بلیزارد ورژن یک که قبلا داشتم داره،البته کرنو نکردم بلکه از میزان هوای مصرفی وصدای شلیک وقدرت تخریب این نتیجه رو گرفتم .با سامیانگ28گرین دقت عالی داره وقدرتش هم خیلی بیشتر از انتظارمن از بلیزارد هست .ظاهر سلاح با شرود جدید زیبا تر شده وبا توجه به امکان نصب سایلنسر سر شرود کاهش صدا قابل ملاحظه هست.خشاب ورژن 2 دوتا مزیت داره،یکی اینکه چون بصورت 11تایی طراحی شده با گذاشتن 10ساچمه هنگام خشاب گذاری ساچمه وارد لوله نمیشه وموقع نیاز میشه سلاح رو مسلح کرد ومزیت دومش اینه که ساید لور سلاح خیلی نرم شده وحتی از وایرخ100 هم نرمتر ساید میخوره .
البته خشاب جدید معایبی هم داره ،یکی اینکه انتی دابل اکشن نیست وهرچندبار که ساید بزنی ساچمه وارد سلاح میشه ،مورد بعدی شفاف نبودن خشاب هست که مدام بایست تیرانداز حواسش باشه چند شلیک داشته ومورد اخر اینکه هربار بعد از مصرف بایست خشاب رو خلاص کرد تا فنرهاش ضعیف نشند.

RE: اوانیکس بلیزارد - کوهنورد - 2014-01-14 12:24 AM

با سلام :
اقا رضا شما ماشالله تجربه چند سلاح پر قدرت رو داشتی این سلاح رو در کل چطور ارزیابی میکنی از نظر اصطحلاک ، لوازم جانبی موجود در بازار فعلی ، دقت ، میزان مصرف باد ، قابلیت تیونینگ و .......؟؟؟؟

RE: اوانیکس بلیزارد - رضا قلعه قافی - 2014-01-14 12:37 AM

(2014-01-14 12:24 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
اقا رضا شما ماشالله تجربه چند سلاح پر قدرت رو داشتی این سلاح رو در کل چطور ارزیابی میکنی از نظر اصطحلاک ، لوازم جانبی موجود در بازار فعلی ، دقت ، میزان مصرف باد ، قابلیت تیونینگ و .......؟؟؟؟
من قبلا رین وبلیزارد داشتم وبا رین حدود5000شلیک داشتم وهیچ استهلاکی نداشت جز خشاب که اونم با خشاب فولادی رفع شده بود .دراین ورژنها این مورد هم رفع شده واستهلاکی به نظرم نمیرسه .وزن سلاح وبالانسش خیلی مناسبه ودقت فوقالعاده ای داره (البته من با ساچمه های مرغوب تست کردم)قدرت این سلاح که من دارم خیلی زیاد هست وبلیزارد قبلی اینقدر قدرت نداشت ،سر فرصت بایست کرنوکنمش تا ببینم چند ژول قدرت داره .با شرایط فعلی 25شات از 200بار تا110بار میده .بلیزارد امکان تیون کاهش قدرت داره که خیلی اسون هست وتعداد شات بالایی میشه در30تا40ژول ازش گرفت .
سلاح زیبایی هست وداشتنش حس خوبی داره وبرای یک سلاح بیشتر شکاری وگهگاه هدف زنی گزینه خیلی مناسبی هست .
کامران جان من تا بحال به موردی برنخوردم که نیاز به لوازم جانبی داشته باشه چون استهلاکی در واقع نداره ،فقط در ورژن 2 بایست مواظب باشی خشاب از دستت نیفته ونشکنه که سخت گیرمیادKhansariha (8)

RE: اوانیکس بلیزارد - farzadks - 2014-02-08 12:01 PM

سلام دوستان . من یدونه بلیزلرد ورژن 2 shb بادوربین لیپرز 4-16-40AO دارم خواستم نظر شما دوستان عزیز رو بدونم اینکه چطوری باید واشراشو عوض کنم از کجا واشرا رو تهیه کنم